İKV'de Büyük Sürpriz: Yeni Bir Macera Başlıyor! [07.07.2024 Güncellendi.]

IKV ile ilgili en son gelişmeler ve resmi duyurular
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Orti
Developer
Developer
Mesajlar: 403
Kayıt: 04 Ara 2009 18:02
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Sobee

İKV'de Büyük Sürpriz: Yeni Bir Macera Başlıyor! [07.07.2024 Güncellendi.]

Mesaj gönderen Orti »

Sevgili Neferler,

Başlıktan da anlayacağınız gibi, İKV için bir macera biterken yeni bir maceraya başlıyoruz! Uzun zamandır beklediğiniz ve istediğiniz yeni sunucu açılıyor!

Yeterli kullanıcı sayısına ulaşamayan Sancak sunucumuzu kapatıyor, bunun yerine Karaköy sunucusunu açıyoruz. Bu sayede siz sevgili neferlerimize dengeli ve baştan sona yeni bir oyun ortamı oluşturmayı ve yeni neferlerin de oyuna katılmasını teşvik etmeyi amaçlıyoruz.

Sancak sunucusunun kapanmasıyla birlikte mevcut sunucuda bulunan karakterleriniz ve eşyalarınız diğer sunuculara aktarılacaktır.

Transfer İşlemi Nasıl Gerçekleşecek?
Transfer işlemi, oyuncuların kendileri tarafından yapılacaktır. Sancak dışındaki diğer sunuculara karakter transferi başvurusunda bulunarak transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Transfer Süreci Nasıl İşleyecek?
  • 22 Temmuz 2024: Sancak sunucusu erişime kapatılacak ve 49 seviye ve üzeri her karakteriniz için "Sunucular Arası Karakter Transfer Hakkı" hesaplarınıza otomatik olarak eklenecektir.
  • 26 Temmuz 2024: Karaköy sunucusu aktif hale gelecektir.
Soru Cevap
SORU 1: Karakterim şu an 49 seviyenin altında. 22 Temmuz’a kadar 49 seviyeye ulaşabilirsem ücretsiz "Sunucular Arası Karakter Transfer Hakkı" alabilir miyim?
CEVAP 1: Evet, bu süre kullanıcılarımıza henüz 49 seviye olmayan karakterlerini 49 seviyeye ulaştırabilmeleri için tanınmaktadır.

SORU 2: Karakterimi aktarmak istediğim sunucuda hesabımda 4 karakter var. Nasıl aktaracağım?
CEVAP 2: Bunun için öncelikle kaynak veya hedef sunucudaki karakterinizi başka bir hesaba aktarmanız gerekmektedir.

SORU 3: Karakter adım diğer sunucuda kullanılıyor. Ne yapacağım?
CEVAP 3: Sunucular arası karakter transferi sürecinde veya öncesinde karakter adınızı değiştirmeniz gerekmektedir.

SORU 4: Karaköy sunucusuna diğer sunuculardan karakter transfer edebilir miyim?
CEVAP 4: Hayır, Karaköy sunucusuna diğer sunuculardan karakter transferine izin verilmeyecektir. Karaköy sunucusundan diğer sunuculara karakter transfer edilebilir.

SORU 5: Sancak sunucusu kapandıktan sonra sunucular arası transfer başvurusuna bulunabilir miyim?
CEVAP 5: Evet, Sancak sunucusundan diğer sunuculara transfer başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak diğer sunuculardan Sancak sunucusuna başvuruda bulunamazsınız.

SORU 6: Karaköy sunucusu diğer sunuculardan farklı mı?
CEVAP 6: Karaköy sunucusunun diğer sunuculardan bir farklı olmayacak. Daha önce herkese açık olarak planlanan grup bölgeleri (Çemberlitaş, Miğrat, Sığınak) tüm sunucularda tekrar sadece grup bölgesi haline getirilecek.

SORU 7: Sancak sunucusu kapandıktan sonra 1 hafta içerisinde karakterimi başka sunucuya transfer etmemi gerekiyor yoksa daha sonra da transfer edebilir miyim?
CEVAP 7: Transfer süresi ile ilgili bir kısıtlama olmayacak. Sancak sunucusunda bulunan karakterler silinmeyeceği için istediğiniz zaman transfer edebileceksiniz.

05.07.2024 Güncelleme

SORU 8: Karaköy sunucusunda tüm seviyeler ve bölgeler açık olacak mı?
CEVAP 8: Evet, oyunda seviye sınırı 59 olacak ve tüm bölgeler aktif olarak oynanacaktır. Mevcut yapıda teknik olarak seviye sınırlaması veya bölge kısıtlaması yapılması mümkün değildir.

SORU 9: Yeni sunucu açmaktaki amacınız neydi?
CEVAP 9: Yeni sunucu açmaktaki amacımız, daha dengeli bir oyun ortamı oluşturmak ve yeni oyuncuların katılımını teşvik etmektir. Ayrıca, mevcut oyuncularımıza yeni bir başlangıç yapma ve oyunun keyfini daha yoğun bir şekilde çıkarma fırsatı sunmaktır.


Yeni Bir Başlangıç!
Karaköy sunucusunu açarak yepyeni bir oyun deneyimi sunmak için sabırsızlanıyoruz. Bu heyecanı sizlerle paylaşmak ve İstanbul Kıyamet Vakti'nin yeni sayfalarını birlikte yazmak dileğiyle!
Cevapla