Parasına Ws atılır.. ;)

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
abuzeddin
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Academy Of War

Parasına Ws atılır.. ;)

Mesaj gönderen abuzeddin »

benimle başa çıkıcak savaşçı yok mu şu sunucuda ? ;) 5 10 20 50 100 200 m farketmez .. bana oyundan ulaşmak istiyen karakter isimlerim imzamda da yazdığı şekilde ordan ulaşablirsiniz veya facebook 7/24 açıktır. [içerik silindi] bekliyorum arkadaşlar ;)
En son SiLAHCI tarafından 11 Ağu 2012 22:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: İletişim adresi silindi.
Yine yeniden KROSPOWER Yine yeniden.
Kullanıcı avatarı
Mancybugra
İskele Babası
İskele Babası

Re: Parasına Ws atılır.. ;)

Mesaj gönderen Mancybugra »

ismini göstermek için sayfayı meşgul etme
Kullanıcı avatarı
turkishqe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen turkishqe »

İlk turnuvada final öncesi herkez çok ötüyordu ws atalım diye ben her zaman dedigim gibi dışardaki ws şans işidir he dersen ki gel turnuva şekli atalım ben her zaman hazırım rakip hiç farketmez.
xTURKISHQENCEx xTURKİSHQENCEx

Byfawory

Resim
Kullanıcı avatarı
KEMALIZMX
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen KEMALIZMX »

@Selamün Aleyküm
Bak sen bak sen Emre (KROSPOWER) meydan okuyormuş millete :lol: Ben sunucunuzdayken ws diye yazdığımda çıkıp birşey demiyen adam şimdi millete meydan okur olmuş Emre'cim.
Skypede bir görüşmemizde , ben sunucudan çarları aktardıktan sonra yenebileceğini ve kendinin iyi olduğunu idda ediyordun. Peki sen iyisin biz en iyileriyiz buranın bunu aklına sok 8-)
Son vsmizde başka karaktere girip senin ile vs atmıştım ve bana skypeden paranın olmadığını bana bir mebla borç para verebilirmisin diye bir ricada bulunmuştun tabiki ruhun bile duymuyordu benim ile vs attığını. KEMALİZM karakteri ile vs attığımız zaman karşıma çıkacak cesareti boy gösteremiyordun , fake hesaplara girip seninle çok vsler attım ve tabikide kazandımda. Merak etme bu gövde gösterisini jestini boşa çıkarmıyacağım ve karşına illahaki bir karakter ile çıkacağım sunucuda görüşmek dileğiyle esen kal ;)

Sana gelince Hüseyin ; Tebrikler bir turnuvada adını şampiyon olarak gösterdin dediğin gibi dışarıdaki vs yerine içerideki vsyi tercih ediyorsun tamam karardır saygı duyarım. En son sunucudan gitmeden önce turnuva ödülü olan 500m sine vs teklif etmiştim sana burada mebla farketmez diyorsun fakat 500m gibi bir rakam sana söylediğimde dudağın uçukladı ve yanaşmadın pek bunu metoorda olan bir çoğu insan görmüştürler. Şayet dersen ki ben seninle atarım vs ben oraya karakterimi geri aktarırım lütfen meydanı boş bulup atıp tutmayın .

NOT : FDE'deki arkadaşlar amacım tartışma çıkarma , aşağılama , hakaret vs. tarzda söylemler içermiyor gördüğünüz gibi arkadaşlar gövde gösterisi yapıyor halilen bizede karşılık vermek düşüyor bunda kural yok.

İyi Forumlar ;)
Dünyada hiçbir şeye minnet etme,özgürlüğünü ancak bu şekilde koruyabilirsin.
Kullanıcı avatarı
KRaLeX
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen KRaLeX »

bibitmediniz.swf'ını paylaşıcam ama gene üyeliğim kapatılacak :)
Resim
Resim
Resim
İstanbul Kıyamet Vakti Çözümleme Ekibi
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia

Mesaj gönderen SeRRuh »

KEMALIZMX yazdı:@Selamün Aleyküm
Bak sen bak sen Emre (KROSPOWER) meydan okuyormuş millete :lol: Ben sunucunuzdayken ws diye yazdığımda çıkıp birşey demiyen adam şimdi millete meydan okur olmuş Emre'cim.
Skypede bir görüşmemizde , ben sunucudan çarları aktardıktan sonra yenebileceğini ve kendinin iyi olduğunu idda ediyordun. Peki sen iyisin biz en iyileriyiz buranın bunu aklına sok 8-)
Son vsmizde başka karaktere girip senin ile vs atmıştım ve bana skypeden paranın olmadığını bana bir mebla borç para verebilirmisin diye bir ricada bulunmuştun tabiki ruhun bile duymuyordu benim ile vs attığını. KEMALİZM karakteri ile vs attığımız zaman karşıma çıkacak cesareti boy gösteremiyordun , fake hesaplara girip seninle çok vsler attım ve tabikide kazandımda. Merak etme bu gövde gösterisini jestini boşa çıkarmıyacağım ve karşına illahaki bir karakter ile çıkacağım sunucuda görüşmek dileğiyle esen kal ;)

Sana gelince Hüseyin ; Tebrikler bir turnuvada adını şampiyon olarak gösterdin dediğin gibi dışarıdaki vs yerine içerideki vsyi tercih ediyorsun tamam karardır saygı duyarım. En son sunucudan gitmeden önce turnuva ödülü olan 500m sine vs teklif etmiştim sana burada mebla farketmez diyorsun fakat 500m gibi bir rakam sana söylediğimde dudağın uçukladı ve yanaşmadın pek bunu meteorda olan bir çoğu insan görmüştürler. Şayet dersen ki ben seninle atarım vs ben oraya karakterimi geri aktarırım lütfen meydanı boş bulup atıp tutmayın .

NOT : FDE'deki arkadaşlar amacım tartışma çıkarma , aşağılama , hakaret vs. tarzda söylemler içermiyor gördüğünüz gibi arkadaşlar gövde gösterisi yapıyor halilen bizede karşılık vermek düşüyor bunda kural yok.

İyi Forumlar ;)
Kullanıcı avatarı
KEMALIZMX
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen KEMALIZMX »

Ups halen cevap gelmedi emre :twisted:
Dünyada hiçbir şeye minnet etme,özgürlüğünü ancak bu şekilde koruyabilirsin.
Kullanıcı avatarı
illegall
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen illegall »

Bu sunucuda seninle başka çıkacak adam çok rahat olabilirsin:)

Emre geçmişte kestiğimi saymıyorum:)

Son 15 gün içinde attığımız wslerin fotosu :) 3 defa yenildin 1 defa kazandın bu konuyu açmanı ayıplıyorum yakışıksız kalmış. (Fotolar altta)

Resim
Resim
Resim
ALTINI ŞER .. Ferhatreyiz KER.. ;) illegall yollardan >> Relaxeefendyy ;)

Dibin dibi NOT :Meran > ALİCİK vaka-i vakvakiyesi aldığı BLOK nedeniyle üzülmekte.Neyse Teşekkürler yönetim :D
Kullanıcı avatarı
abuzeddin
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

KEMALIZMX yazdı:@Selamün Aleyküm

Sana gelince Hüseyin ; Tebrikler bir turnuvada adını şampiyon olarak gösterdin dediğin gibi dışarıdaki vs yerine içerideki vsyi tercih ediyorsun tamam karardır saygı duyarım. En son sunucudan gitmeden önce turnuva ödülü olan 500m sine vs teklif etmiştim sana burada mebla farketmez diyorsun fakat 500m gibi bir rakam sana söylediğimde dudağın uçukladı ve yanaşmadın pek bunu metoorda olan bir çoğu insan görmüştürler. Şayet dersen ki ben seninle atarım vs ben oraya karakterimi geri aktarırım lütfen meydanı boş bulup atıp tutmayın .

İyi Forumlar ;)

mert'cim şimdi benm amacım ws atmak varsa bi karakterin gel buyur atalım .. benim seni kesdiğim ve ya senin beni kestin böyle bişiyi neden söyledin açıkcası bilmiyorum .. madem okadar yeniyosun gel al bütün paramı çek git.. şimdi dersin paranı alamam ağlarsında cart curt .. tamam yeniyosan gel tekrar yen bekliyorum..
Kullanıcı avatarı
abuzeddin
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

illegall yazdı:Bu sunucuda seninle başka çıkacak adam çok rahat olabilirsin:)

Emre geçmişte kestiğimi saymıyorum:)

Son 15 gün içinde attığımız wslerin fotosu :) 3 defa yenildin 1 defa kazandın bu konuyu açmanı ayıplıyorum yakışıksız kalmış. (Fotolar altta)

Resim
Resim
Resim
arkadaşım amacınız ney anlamış değilim iyi yenmişindir ne güzel gel tekrar yen ben size ws atalım diyorum siz bana gelmiş yok ben seni bu kadar yendim şu şu kadar paranı aldım amacınız ne mk burda laga luga yapmanın lüzumu yok gel istediğin fiyata ws atalım .. bana resim gösterisi yapma .. bide foto almış sanki paranı vermicez ..