Kasa Genişletme Ürünü [GM'lerin Dikkatine]

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
VlknKbky
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı

Kasa Genişletme Ürünü [GM'lerin Dikkatine]

Mesaj gönderen VlknKbky »

Merhaba;

Konuyu İKV Dükkan Başlığı altında açacaktım fakat Yeni Başlık açılamadığından dolayı burada açtım.

Özellikle maden çekmeyi seven arkadaşlarımızın sorunu olan kasada yer sıkıntısı olayına çözüm getirmek amaçlı, kasalarımızın en azından 1 pencere genişletilmesini istiyoruz. Eğer bu olay ücretsiz olursa tabi ki daha iyi olur fakat illa akçeyle alın derseniz ona da razıyız. Umarım benim gibi düşünen başka arkadaşlarda vardır ve buradan bana destek olurlar. Gerekli çalışmaları en kısa zamanda tarafınızdan bekliyoruz.

Saygılarımla...
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Wotkasarap
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Kasa Genişletme Ürünü [GM'lerin Dikkatine]

Mesaj gönderen Wotkasarap »

VlknKbky yazdı:Merhaba;

Konuyu İKV Dükkan Başlığı altında açacaktım fakat Yeni Başlık açılamadığından dolayı burada açtım.

Özellikle maden çekmeyi seven arkadaşlarımızın sorunu olan kasada yer sıkıntısı olayına çözüm getirmek amaçlı, kasalarımızın en azından 1 pencere genişletilmesini istiyoruz. Eğer bu olay ücretsiz olursa tabi ki daha iyi olur fakat illa akçeyle alın derseniz ona da razıyız. Umarım benim gibi düşünen başka arkadaşlarda vardır ve buradan bana destek olurlar. Gerekli çalışmaları en kısa zamanda tarafınızdan bekliyoruz.

Saygılarımla...
Maximum 500 akçe karşılığında hatta oda fazla olur ki bedava yapılması gerekir. Bunun uygulanması lazım. 5 sayfa banka herkese yeter artar bile.
Eminönü
IoWoTKaSaRaPoI(49)
(^)Kıyamet Asa
Wotkasarap(49)

Oyunu bıraktı .. !
Kullanıcı avatarı
VlknKbky
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen VlknKbky »

Güncel :arrow:
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
HeilHitler
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen HeilHitler »

Merhaba,

Buna benzer fakat daha gelişmiş bir sistemi ben öneri olarak yolladım umarım ilgilenilir.
İki ayaklı hayvanların sıradan sohbetleri kadar kısır ve sıkıcı bir sohbeti sürdürmektense hiç konuşmamak daha iyi.

Arthur Schopenhauer
Kullanıcı avatarı
DxNxZ
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos
Lonca: Mustafa Kemal Atatürk

Mesaj gönderen DxNxZ »

En basitinden gayet güzel düşünmüşsün kardeşim :arrow:
ııIDENİZIıı [49]
<Mustafa Kemal Atatürk>
Resim
Kullanıcı avatarı
fuci
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen fuci »

güzel düşünce ama işin içnie akçe karıştırmayın sonra froumda adamlar yine herşey akçe diye isyan edicek :) :)
ResimResim
Kullanıcı avatarı
PeRSecuTioN
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Rock N Roll

Mesaj gönderen PeRSecuTioN »

güzel düşünce yüzlerce kez dile getirilmesine rağmen oyuncuların görüşlerinin dikkate alınmadığı bir oyunda gelmesi zor gözüküyor.
Kullanıcı avatarı
Xsadrazam
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Ay Işığı Loncası

Mesaj gönderen Xsadrazam »

PeRSecuTioN yazdı:güzel düşünce yüzlerce kez dile getirilmesine rağmen oyuncuların görüşlerinin dikkate alınmadığı bir oyunda gelmesi zor gözüküyor.
:arrow:
Eminönü
----------
Xsadrazam
Kullanıcı avatarı
Sakaryalee
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Crash

Mesaj gönderen Sakaryalee »

Çok güzel birşey olur kasa çarı açıp ona aktarmaktan bıktık hep baraber desteğe mail atarsak daha yararlı olabilir.
6 Yıllık Maceranın Sonu (29.12.2012)

Resim

İKV'den Haberdar Olun!
ResimResim
Kullanıcı avatarı
HeilHitler
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen HeilHitler »

Destek ekibine gönderdiğim önerinin ilk kısmını yazayım buraya.

"Banka tarzından fakat bankadan tamamen farklı bir sistemdir.Örnek olarak açıklayacak olursam.Bir NPC olacak öncelikle güvenlik açısından bu NPC kullanabilmek için ilk tıkladığımızda bizden şifre oluşturmamızı isteyecektir,bu şifre 6 hanelide olabilir,7 hanelide olabilir tercih meselesi yani.Şifremizi oluşturduk,artık yeni banka sistemimizi görebiliriz.NPC'ye tekrar tıkladığımızda bizden oluşturduğumuz şifremizi isteyecektir.Şifre yanlış girildiği takdirde "Şifreniz yanlış,kontrol ediniz!" gibisinden bir uyarı verebilir.Evet biz doğru girdiğimizi varsayarak devam ediyoruz.Şimdi şifre onaylandıktan sonra karşımıza bazı seçenekler çıkacaktır bunlar nedir?.İlk olarak , "Kasamı Göster" seçeneği çıkacaktır.Fakat bu kasa bizim bildiğimiz bankacıda ki kasa değildir.Burası özel kasadır sadece "Materyal"lerin koyulacağı kasadır.Her hangi bir item veya iksir koyulmaz.Buraya materyallerimizi bırakır istediğimiz şekilde geri alabiliriz."
İki ayaklı hayvanların sıradan sohbetleri kadar kısır ve sıkıcı bir sohbeti sürdürmektense hiç konuşmamak daha iyi.

Arthur Schopenhauer