Destek Rezilliği...

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Tatarian
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: <Nemesis>

Destek Rezilliği...

Mesaj gönderen Tatarian »

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Herşey Resimde Görüldüğü Kadar Açık Ve Net. Sercan İsimli Yaratık Önce Alışveriş'e Sayısız Değerli Maden Koyuyo. Sana Latifi Bu gün Ürettim Ne Alaka Bu Kadar Maden? Diyorum ve Burhan İle İşe Çıktık Boşver Sen Anlamazsın Diyo.

Tüm bunlar Yaşanıyo Şifacı Ve Diğer Tüm Karakterler Çalındıkdan Sonra Önce Ben Sercan Diyip Sonrada Burhanın Adını Veriyo, Böyle Bi Durumda Burhan Diyebilicek Tek Kişi Sercandır. xBRHNx Den Şüphem Yok.

Karakterin Oluşturulduğu Hesaba Karakterin Geri alınması İçin Hertürlü Doğrulamayı Yapmama Rağmen Destekden Her Defasında Olumsuz Cevap Geliyo. 3 Aylık Yüklenmiş Plus E-Pin'i Çok Mu Önemli Destek? Vermeyince Noluyo Yani Ya Benim Yerime Başkası Yüklemiş Olsa? Önce Doğru Düzgün Akıl Yürütün.

Desteğin Bi Çok Rezilliğinden Bi Tanesi, Bayan Bi Karakterden Ejder Asa Kayboluyo ve Ejder Asanın Üretildiği Tarihi Soruyolar. Tarihi Veremediği İçin 1 Ay Kadar Ejderi Almaya Çalışıyo. 1 Ay Sonra Yaklaşık Tarhilerle Silah Yükseltme Tarihini Vesaire buluyo Ve Çok Şükür diyo. Basit Bir Oyun Hatası Yüzüdnen 1 Ay Dil Döküyo 1 Mail'e 4 gün Sonra Cevap Veriliyo.

Aynı Şekilde Çalınan MegaxConDa Karakterleri Oluşturulan Ana Hesap Olmasına Rağmen 4 Gün Arayla Olumsuz Cevap Geliyo.

Sırf Benim Yüklediğim Akçe Ve Plus'lar la Maaşınız Çıkıyo. Herkez Emek Veriyo Ve Büyük Saygısızlık Sizin Yaptınız.

Destekden Gelen Olumsuz Cevaba Karşın Hata Nerde? Diyorum Düzeltebilmek İçin Buna Bile Cevap Gelmiyo.

Şimdi Siz Söyleyin İkv Oyuncuları. Oyuncusuna Değer Vermeyen Yöneticilerin Sonu Ne Olur?

Herşeyi geçtim Karakterlerin Benim Olduğumu Eksiksiz Tüm Sunucu Doğrulayabilir. Siz Uğraşmak İstemiyosunuz. Boşuna Bir Destek Platformu Ve 4-5 Gün Sonra Gelen Destek Cevapları. 4-5 Gün Napıyonuz ki?
Resim Resim

[code]"İstanbul'un göbeğinde,savaşın eşiğinde ve kaosun son perdesinde;selam olsun Nemesis'e!.."[/code]

Resim
Kullanıcı avatarı
Tatarian
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Re: Destek Rezilliği...

Yazıları Okuyabilmek İçin Resmi Farklı Kaydet > Masaüstü > Çift Tık > Resmi Büyüt...
Resim Resim

[code]"İstanbul'un göbeğinde,savaşın eşiğinde ve kaosun son perdesinde;selam olsun Nemesis'e!.."[/code]

Resim
Kullanıcı avatarı
HellRiDerS
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen HellRiDerS »

Merhaba;

Destek iletişim formundan bu tarz konuları yolladığınızda sizden istenen bilgileri eksiksiz yollamanız ''şarttır'' bizler bunu her plartformda dilegetiriyoruz. Ayrıca karakter kurtarma, çalınan karakteri geri alma gibi işlemler özel ve zorlu bir denetimden geçmektedir dolayısıyla yanıt gecikmektedir.

Ayrıca hesap bilgilerinin paylaşımı, materyal aktarımı gibi konularda kullanıcılarımızı herzaman uyarıyor Hesap bilgilerini 2. kişi veya kişiler ile paylaşmamalarını, Materyal aktarımlarında bildikleri kişileri tercih etmelerini öneriyoruz.

Unutmayınız ki 700.000 oyuncusu olan bir camiada belirli sayıdaki destek ekibi ile yanıt vermeye çalışmaktayız, işlemlerin zorlu taleplerin sınırsız olduğunu düşündüğümüzde sizden istenen küçük bilgilerin önemi artıyor.

Bilgi ve Dikkatinize.
Koray YAR
cimbomlu2121
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen cimbomlu2121 »

Tatarian yazdı:Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Herşey Resimde Görüldüğü Kadar Açık Ve Net. Sercan İsimli Yaratık Önce Alışveriş'e Sayısız Değerli Maden Koyuyo. Sana Latifi Bu gün Ürettim Ne Alaka Bu Kadar Maden? Diyorum ve Burhan İle İşe Çıktık Boşver Sen Anlamazsın Diyo.

Tüm bunlar Yaşanıyo Şifacı Ve Diğer Tüm Karakterler Çalındıkdan Sonra Önce Ben Sercan Diyip Sonrada Burhanın Adını Veriyo, Böyle Bi Durumda Burhan Diyebilicek Tek Kişi Sercandır. xBRHNx Den Şüphem Yok.

Karakterin Oluşturulduğu Hesaba Karakterin Geri alınması İçin Hertürlü Doğrulamayı Yapmama Rağmen Destekden Her Defasında Olumsuz Cevap Geliyo. 3 Aylık Yüklenmiş Plus E-Pin'i Çok Mu Önemli Destek? Vermeyince Noluyo Yani Ya Benim Yerime Başkası Yüklemiş Olsa? Önce Doğru Düzgün Akıl Yürütün.

Desteğin Bi Çok Rezilliğinden Bi Tanesi, Bayan Bi Karakterden Ejder Asa Kayboluyo ve Ejder Asanın Üretildiği Tarihi Soruyolar. Tarihi Veremediği İçin 1 Ay Kadar Ejderi Almaya Çalışıyo. 1 Ay Sonra Yaklaşık Tarhilerle Silah Yükseltme Tarihini Vesaire buluyo Ve Çok Şükür diyo. Basit Bir Oyun Hatası Yüzüdnen 1 Ay Dil Döküyo 1 Mail'e 4 gün Sonra Cevap Veriliyo.

Aynı Şekilde Çalınan MegaxConDa Karakterleri Oluşturulan Ana Hesap Olmasına Rağmen 4 Gün Arayla Olumsuz Cevap Geliyo.

Sırf Benim Yüklediğim Akçe Ve Plus'lar la Maaşınız Çıkıyo. Herkez Emek Veriyo Ve Büyük Saygısızlık Sizin Yaptınız.

Destekden Gelen Olumsuz Cevaba Karşın Hata Nerde? Diyorum Düzeltebilmek İçin Buna Bile Cevap Gelmiyo.

Şimdi Siz Söyleyin İkv Oyuncuları. Oyuncusuna Değer Vermeyen Yöneticilerin Sonu Ne Olur?

Herşeyi geçtim Karakterlerin Benim Olduğumu Eksiksiz Tüm Sunucu Doğrulayabilir. Siz Uğraşmak İstemiyosunuz. Boşuna Bir Destek Platformu Ve 4-5 Gün Sonra Gelen Destek Cevapları. 4-5 Gün Napıyonuz ki?
Denilecek herşeyi demişsin zaten 5 gündür karakter geri alma mesajı attım ne olumlu ne olumsuz bir cevap geldi peki benim emeklerim ne olacak?Silah yükseltince hemen bir günde yaparlar, iş destek bölümüne gelince sallamazlar.Gm 700.000 oyuncuya nasıl yetişelim diyor peki bu oyuncuların hepsimi aynı günde desteğe başvuruyor ??
Kullanıcı avatarı
ElitConan
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi

Mesaj gönderen ElitConan »

la durun daha yeni atmışsnz adamlar onu okuyacakta düşünecekte cevaplayacakta ohoo benim attığım mesaja 4 aydır cevap yok olumsuz sonuç aldıysanız bile şanslısınız :) :)
aykut gökçe

//Reklam içeriği kaldırıldı.
Kullanıcı avatarı
Tatarian
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Ya Bırak Allah İçin Ben Akçenin Kodunu Değil Yüklendiği Tarihi veriyorum. 5 Gün Sonra Olmaz Öyle Diye Mesaj Atıyosunuz. Görüpde Olmaz Demek 30 Saniye Alır. Günde 700 Bin Kişi Çevrim İçi Mi Oluyo İkv'de? İKV Betadan Beri Hep Tutkum Olmuştur. Betaya Göre Şuanki Çevrim İçi Oyuncunun Daha Az Olduğunu Tüm Beta Oyuncuları Kuşku Duymadan Doğrulayabilir. 700 Bin Hesap'tan Kullanılan Max 30 Bin. Diğer Online Oyunlarda 50 Milyon Oyuncumuz Var Diyolar? 5 Yılda 700.000 Tane Hesap Açılmış Bu Övünülücek Bişey Değil Sizin Açınızdan. Söylediğim Gibi, Oyuncusuna Değer Vermeyen İkv Yönetimi Şimdiye Kadar Açılmış Hesapların Büyüklüğü İle Övünüp Her Yeni Başlayandan Tırtıkladığı Paraya Şükür Etmeye Mahkumdur.

Hadi Herşeyi Geçtim. Sizin Hatanız, Basit Bi Oyun Hatası Kaybolan Ejdere Ne Diyiceksiniz. 5 Gün sonra üretildiği Tarihi Yolla Diye Geri Dönüyosunuz. Verilen Cevap Hem Çok Komik, Hemde 5 Gün Sonra?

İkv Günlüğümü tutalım, Bu gün Şunu Yaptım bu Gün Bunu Çektim Bu Gün Sövdüm Susturuldum, Bu Gün Acaip Lag Vardı Hergün Olduğu Gibi Verdiğim Para Haram Oldu, Bu Gün Soyuldum Destek Benle Dalga Geçti MK. Gibi?
Resim Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Tatarian
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Bana Net Bi Rakam Söyle İçim Rahat Olsun, Destek Belli Sayıda İnsan Diyosun. Kaç Yani Bir mi İki mi?

Oyuncu Saolsun Sizde Para #@!?. Bi Kaç Kişi Daha Bulun O Zaman.

Öncede Söylediğim Gibi, Doğrulamanın Milyon Tane Yolu Varda İşinize Gelmiyo. Çalınan Karakter, Sürekli Oyuncu, yeni Karakter, Yeni Yükseltme, Tekrar Plus, Daha Fazla Zaman. Olay Bundan İbaret Olabilir ;)
Resim Resim

Resim
PitbuLL
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen PitbuLL »

Merhaba,

Doğrulamanın ne şekillerde yapılacağını biliyoruz.
İşimize gelmediği için değil en doğru bilgileri sizlerden istemekteyiz.
Bu bilgiler doğrulandığı taktirde her türlü desteğin sağlanacağından şüpheniz olmasın.

Ayrıca Destek Takımı hakkında detaylı bilgilere sahip olmanız için aşağıda ki linke tıklayınız.
http://istanbuloyun.com/Team.aspx
Kullanıcı avatarı
RuTkaYx
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen RuTkaYx »

700.000 dedikleri şey en fzla 200 bin kullanıcılı bir oyun. 1 kişi bir sürü hesap açıyor onlarda oyuncularımız çoğalıyor diyorlar. Farzedelim 700.000 kitleli bir oyun. Bu 700.000 kişiye yetişemiyor madem destek ekibi, çoğaltmak hiç mi aklınıza gelmiyor. 700.000 kişi içerisinden 100 kişiyi desteğe alsanız inanın bahaneniz kalmayacak ;) Yıllardır bir bahane uydurup duruyorsunuz. Tabi bizler de salak takımıyız yiyoruz bahaneleri. Hey gidi heyy!... Beyin bedava ustam bedava ;)
Resim
ResimEmre YILDIRIM

aLpoS
xScHooLBoyx
Kullanıcı avatarı
Meerlinee
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Hayal Kahvesi

Mesaj gönderen Meerlinee »

RuTkaYx yazdı:700.000 dedikleri şey en fzla 200 bin kullanıcılı bir oyun. 1 kişi bir sürü hesap açıyor onlarda oyuncularımız çoğalıyor diyorlar. Farzedelim 700.000 kitleli bir oyun. Bu 700.000 kişiye yetişemiyor madem destek ekibi, çoğaltmak hiç mi aklınıza gelmiyor. 700.000 kişi içerisinden 100 kişiyi desteğe alsanız inanın bahaneniz kalmayacak ;) Yıllardır bir bahane uydurup duruyorsunuz. Tabi bizler de salak takımıyız yiyoruz bahaneleri. Hey gidi heyy!... Beyin bedava ustam bedava ;)
+1
HüzünKovanKuşu
Abıhayat
Serotonin