Başımız Sağolsun.. [C*]

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
RaidersOfChaos
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: I Ergenekon I

Başımız Sağolsun.. [C*]

Mesaj gönderen RaidersOfChaos »

Malesef bugün almış olduğum en üzücü bi haber ile sarsıldım. Önce 24 askerimiz Şehit oldu denildi sonra 2 kişi daha şehit oldu dediler. Üzüldüm. İçimden gelen tüm küfürleri saydım. Terörü Lanetledim. Lanetliyorumda. Ama hala anlam veremiyorum. Niye bu Abdullah ÖCALAN Yaşıyor ? Niye İdam edilmiyor. Bu Terorist denilen lanet varlıklar onun köpekleri değil mi ? Suan bu konuyu bile nazik ve seviyeli cümleler ile açıyorum. Şuan tonlarca küfür geçiyor içimden. Sonra sınıra asker gönderilip operasyon başlatıldı dediler. Ufakta olsa içimdeki o acı o kin o nefret azaldı. Eminim ki şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak. Eminim ki vatana uzanan eller kırılacak. Şehitlerimizin ailelerine Allah'tan rahmet diliyorum. Başımız sağolsun.. Ayrıca yaralı 22 kişiyede Allah acil şifalar versin..

Resim

İYİ FORUMLAR..

{ cCc (MHP)}

Resim
{ CHP }
Resim

Sınır ötesi operasyon başladı ( HABER ) :[/u] http://www.haberseninle.com/gundem-habe ... 35337.html

26 Şehidimizin Haberi :[/u] http://www.zaman.com.tr/haber.do?habern ... -22-yarali
Resim
O ŞİMDİ ASKER !
BoRNoVaLı | Veda Konusu ( Askerlik )

• 25 Aralık 2009 - 20 Aralık 2015 •
Kullanıcı avatarı
QUAstar
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Başımız Sağolsun.. [C*]

Mesaj gönderen QUAstar »

İçerik düzenlendi Forum hesabınız 7 gün kapatıldı . Başkasının acısını payalaşma adı altında, küfür edip saygısızlık yapmayınız .

[GM]Nocomment
Resim

Hep anlatırdı sevdiklerim;
"Böyleyken böyle olur, Söz söylenir göz dolar, Haziranlar Şubat olur"
İhtimallerimi düşünürüm ve ihmallerimi yoklarım

Quastar
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

Selamun Aleyküm...
Öncelikle şunu diyeceğim.Ne kadar küfretseniz BOŞ , ne kadar sövseniz BOŞ.Elinize hiçbirşey geçmez.Lâkin bu zalimlere iyi bir ders verilmesi gerekiyor.Şehit olmak kadar güzel birşey yoktur.Allah zalimlere fırsat vermesin.
Never beleive someone who tells who they are.
Kullanıcı avatarı
RaidersOfChaos
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: I Ergenekon I

Mesaj gönderen RaidersOfChaos »

Kardeş küfür etmeyip sövmeyip bu siniri bu kini kime kusalım ? Namusumuzu ailemizi vatanımızı koruyan o aziz şehitler için bile ben canımı veririm. Küfür etmek sövmek bunun yanında toz şeker tanesi kadar etmez. Az kaldı inşallah askerliğim doğuya düşerde şerefsizlerin kökünü kuruturum.. Şehit olmak banada nasip olur inşallah. Dediğin gibi şehit olmak kadar güzel bişey yoktur. Neden mi ? Boş yere yaşamaktansa daha doğrusu boş ve yalan dolu bi dünyada yaşamaktansa VATAN uğruna ölmeyi seve seve isterim. Neyse konuyu tartışmaya çevirmeden cümlemi noktalıyorum..

İyi Forumlar.
Resim
O ŞİMDİ ASKER !
BoRNoVaLı | Veda Konusu ( Askerlik )

• 25 Aralık 2009 - 20 Aralık 2015 •
Kullanıcı avatarı
Estergonxreis
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Estergonxreis »

Resim

Ard arda dizili ay yıldızlı bayraklara bürünmüş, hayatının baharında soldurulmuş, kefenlerine kan bulaştırılmış cennet bekçileri, uğurlanıyor analarının feryatlarıyla mekanların en yücesine
Hain pusularla söndürülen yaşamlara her geçen gün yenileri ekleniyor.Acımadan namertçe arkadan uzanıyor katillerin eli gencecik bedenlere.Kıydıkları canların hesabı bu dünyada sorulmasa bile, mahşer de yakalarına yapışacak koskoca bir millet var bu topraklar üzerinde.
Kaderimiz olan aşka değil de aşkıyla kaderimizi değiştirene içelim
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen ZowieN »

Küfür edip Günaha girmenin bir manâsı yok.Allah büyük , onların cezasını Allah (C.C) verir.

Vatan SAĞOLSUN. !
Kullanıcı avatarı
OTTTOMAN
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen OTTTOMAN »

ZowieN yazdı:Küfür edip Günaha girmenin bir manâsı yok.Allah büyük , onların cezasını Allah (C.C) verir.

Vatan SAĞOLSUN. !
böyle düşünüp daha fazla şehit vermek mi istersin ?
biliyorum böyle düşünmek istemediğini ama kurduğun cümleden bu anlaşılıyor.
"biz şehit verelim küfür etmeyelim ALLAH onların cezasını verir."
bununla eş bir cümle daha kurayım
bir lise 4 öğrencisinin yaptığı iş "sınav gününe kadar ders çalışmayıp sınavdan önceki gece dua edip ,'Allah'ım sen bana bilgi ver.' böyle demesi gibi bir şey.
Dünyaya İki Defa OTTTOMAN Geldi... Birisi 3 Çağ Görüp, Dünyayı Titreten Tarih Yazan Bir İmparatorluktu.... Diğeri İse İKV'de 4 Genişleme Paketi Görüp, Lodosları Titreterek Tarih Yazdı...
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen ZowieN »

Öyle bir düşüncem olmadığımı anladıysan ne mutlu bana.Lâkin küfürle biryere varılmaz usta, bunlara ne kadar küfür edilsede hiç bir işe yaramaz.Küfür etmekle sadece kendimize zarar veririz.
İnşallah bir daha şehit vermeyiz , İnşallah bu savaş biter.

Vatan SAĞOLSUN. !
SOVE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Loncusız

Mesaj gönderen SOVE »

Terörün istediği huzuru bozmak ve kargaşa yaratmaktır. Milletin devletine olan güvenini sarsmaktır. Sakın buna izin vermeyin.

Şehitlerimizin mekanı cennet olsun. Allah geride kalanlarına sabır, hainlerin belasını versin.
Resim
ATİLLAKAAN - Sove - Soveratör
- T E Ş K İ L A T -
Kullanıcı avatarı
HellRiDerS
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen HellRiDerS »

Lütfen buradan devam ediniz.