Gm Lantander gir bakalım içeri

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
XeDwaRdianXX
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Gm Lantander gir bakalım içeri

Mesaj gönderen XeDwaRdianXX »

Savaşcımı ve onun hesabında olan kp carım sus yemiştir nedenini bilmiyorm ama tek sebebi var onuda meclerle tartıştım diye attılar . Artık ÖLÜM oyunlarında bile gm ler adamları bana yönlendiriyorlar .Bundan dolayı su lafı diorm size Aldıgım plus ve akce ler sizin .... girsn o paralarım haram olsun Aldıgım plusun yarısından cogu anlamsız susturmalarla gitti Gereken cevabı bekliyorm sizden LANTANDER konuyu kitlemeden önce bi cevap ver . Yada Seni SAncak sunucusunda konusmaya davet ediyorum Anlamsız susturmalarınz son bulması için. :evil: :evil: :evil: :evil:
Kullanıcı avatarı
Enriques
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Gm Lantander gir bakalım içeri

Mesaj gönderen Enriques »

Ewt Edwardian sana katılıorum. qeççen bende mecx lerler tartştım die sus yedim durduq yere.oyunda bu ara çok sorun var yöneticileri desen aynen çocuq qibiler nası iştir bu anlamadım qeçen qün ölüm oyunu vardı.son 4 e kalıyoruz qm oyuncualra yön verio suna dalın die böle gm mi olrmuş çoluk çocuktan qm yapıosunuz.. :x :x :x :x :x :x :x
IIxJeReMıHxII [Ejder Asa(^)](çalındı)
IIxJeReMıHxII [Latif(^) ve Farabi Shen(^)kafa koparan](çalındı)
Edwardianss [EceL Getiren(^)](999 gün bloklu)
Kullanıcı avatarı
XeDwaRdianXX
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

knk bundan sona oyunun ve Gmlerin gercek yüzleri ortaya cıkacak biz burda eşek başı deiliz paralarımızı kendimiz için harcamıyoruz , Sırf İKV büyük yerlere ulassın diye para harcıyoruz ama nedense ikv bize kazık sokmaya devam ediyor. :x :evil:
Kullanıcı avatarı
yuhawn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen yuhawn »

Gmler hiç ilgilenmiyo benimde çarım çalındı mynet e ve ttnete bişey yapamıyoruz bagımsız şirketler diyo ama akçe plus yatırırken sobeye gidio o nasıl iş
Ömerimx[(^) Ecel Getiren Full Bıçak Set ] 3 yıldız İstiklal
İkitersbirdüz[(^) Ejder Asa] İstiklal
Yuhawncll 49 Çalındı
Senoynadilber 49
Ömerimm 49
Mixers 49
Gitaist 49
Frm28b
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Frm28b »

herşeyin bir sonu vardır merak etmeyin bu olaylarında birgün sonu gelecek ceza alması gerekenlerde alacaktır emin olabilirsiniz ;)
Kullanıcı avatarı
Snipers
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Snipers »

Edvırt onca küfür ettin hakaret ettin sonrada gelmiş mecler beni susturdu vs şeyler diyon :)))
BySnıpeRs(Eminönü)
XxSnıpeRsxX (Sancak)
BySnİpeRs(Eminönü)
Kullanıcı avatarı
aynaEmEs
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen aynaEmEs »

Uzun zamandır bu mecx lerle tartıştım şu oldu bu oldu konularını takip etmekteyim.

Kesinlikle mecx veya yönetim taraftarı değilim.

Sadece sürekli karalama yapılmakta ama, birisini kötülerken önce kendine bakmalı insan. Ben ne yaptımda bu başıma geldi.

Örneğin. Ölüm oyununda ki arkadaş. Bence sen oturdun bunu gm gördü sonra senin üzerine yönlendirdi 4 kişiyi. Tam böylemi bilmiyorum ama bu ve bunun gibi şeyler var. Sende olmasa bile bir başkasında. Mecx lerle benim dostluğumda oldu düşman olanda oldu bana zamanında. Hepsiyle skype de de konuştum az veya çok beraber savaştım ama hakaret içerikli yazı yazmadığım için hiç susturulmadım. Yazdığın yazı uslubuna bakılırsa hakaret içerikli şeyler yazan bi karaktere sahipsin.

Bence haksız taraf sizsiniz ...

İyi forumlar :) (hiç bir tarafla bağım yoktur. Karakterlerim altta yazmaktadır. Objektif bakıyorum sadece.)
NefeRxYuNiS- NefeRxeMeSs-NefeRxAffeTMeZ
ResimResimResimResimResim
Kullanıcı avatarı
XeDwaRdianXX
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

aynaEmEs yazdı:Uzun zamandır bu mecx lerle tartıştım şu oldu bu oldu konularını takip etmekteyim.

Kesinlikle mecx veya yönetim taraftarı değilim.

Sadece sürekli karalama yapılmakta ama, birisini kötülerken önce kendine bakmalı insan. Ben ne yaptımda bu başıma geldi.

Örneğin. Ölüm oyununda ki arkadaş. Bence sen oturdun bunu gm gördü sonra senin üzerine yönlendirdi 4 kişiyi. Tam böylemi bilmiyorum ama bu ve bunun gibi şeyler var. Sende olmasa bile bir başkasında. Mecx lerle benim dostluğumda oldu düşman olanda oldu bana zamanında. Hepsiyle skype de de konuştum az veya çok beraber savaştım ama hakaret içerikli yazı yazmadığım için hiç susturulmadım. Yazdığın yazı uslubuna bakılırsa hakaret içerikli şeyler yazan bi karaktere sahipsin.

Bence haksız taraf sizsiniz ...

İyi forumlar :) (hiç bir tarafla bağım yoktur. Karakterlerim altta yazmaktadır. Objektif bakıyorum sadece.)
Ölüm oyununda oturmadık okadar kişiye gördü oturdugumu söleyen yalancı varsa cıkar ortaya ,kufur etsem kufur ettim derim kimseden korkum yoktur.Sinirden yazdım o yazıları !.!.!
Kullanıcı avatarı
XeDwaRdianXX
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Snipers yazdı:Edvırt onca küfür ettin hakaret ettin sonrada gelmiş mecler beni susturdu vs şeyler diyon :)))
Skpers Küfür ettiysem kanıtınla birlikte koy foruma sizin meclerin fotoları var İT vb seyler derken cektigim ama nedense siz susturma almıyorsununz .Şikayette ettim
Kullanıcı avatarı
Medya
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Medya »

Sus yemenın bır cok nedenı var kardeşım adres veya telefon vermek gıbı...
BuLLsxMiLLeR(Ecel Getiren)