Yönetici hakkim haram olsun size

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Rowxtonyali
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Yönetici hakkim haram olsun size

Mesaj gönderen Rowxtonyali »

bu cezaya itiraz ediyim sebebide yöneticilerin hesapsizca ve yanlis bir sekilde ceza vermeleridir

bu ceza alisim 7 ci oluyor ve 7 defada sebepsiz yere ceza aliyorum bana email gelmis ve ne hikmetse büyücüme ceza geliyor oysaki ben bugün büyücü carima hic girmedim savasci ile takildim arti dün diyelim öle bisiy oldu biz savasda idik gene mecx lerle ne oluyorda mecx lere savas edince ceza yiyoruz ve bu sancak sunucusundaki yönetici takimini lanetliyorum hakkimi haram ediyorum okadar senemiz gecdi bu oyunda ilk beta döneminden beri ilk 50 kisiden birisiyim ben bukadar nalet edici bir yönetim kadrosu görmedim resmen oyundan artik lanet etmeye basladim telefondanda aradim bu konuyu resimliyorum ve bana gelen emailleride fuar zamaninda getirecegim oyunda çok hata var ve hala gelisdirmeler devam ediyor fakat oyundaki tüm hileleri gene mecx ler biliyor örnek veriyorum mecxarap ben kesiyorum kabadayi olup cikiyor karizmasi 30 iken biyerden geliyor depar atarak beni kesiyor karizmasi bi anda 80 oluyor bu nasil oluyor ve bunu gören 4 kisi var birde oyunun betalari ile oynayip kendilerine güc veriyorlar vwe onlara vurulmuyor nasil yapiyorlarsa

sizler namuslulari banliyacaginiza namussuzlari bi bakiniz kim ne yapiyor ne ediyor görünüz kime karsi sirtinizi dayadiniz bir bakiniz
ben artik bıkdım ve usandım 7 defa bir insana haksiz yere ceza verilmez verilmemeli sizin aldıgınız destek takımdaki insanlar bu oyuna ne verdiler ne kazandırırlar neler kaybettirirler hesabim yasaklama gelmis bunu düzeltiniz ne yapiyor ne ediyorsunuz bilemem ama bu konuyu iyi gene arasdirin ve gelen cezayada iyi bakin fotomontaj mı diye iyi kontrol edin bu bana yapılan haksızlıkları nasıl hakkımı alacaksınız ben sizlere hakkımı helal etmiyorum hep bir oyalama içerisindesiniz yazıklar olsun sizin gibi bir yönetime sonunda banada bunu söyletinizya helal size yazıklar olsun

bu emali yazdım ceza itirazına ve 7 defa haksız yere ceza almış bulunmakdanda üzünmtü duyyorum

he bide şu var ben adama söverim yaptıgım işe yaptım derim yok ben yapmadıgım bişiy içinde böyle birşeye hakkımı savunurum

istanbul kiyamet vakti oyununa başladıgım için nalet ediyorumki bu oyuna neden başladım 5 sene olacak okadar çaba okadar zaman okadar maddiat hepsi boşa bom boş yönetici takımının derhal ihracını istiyorum neyse gerçi sizler için okadar önemli değil zaten önemlide olmadı 7 defa haksız yere ceza aldım bunu bana nasıl açıklayacaksınız destek takımı çiçekmi vereceksiiz yazık size yazık destek takımının ihracını istiyorum kaç defa email çekmemiz lazım kaç defa bazen gülüyorum çünki boş bu destek takımı anca iyi insanları oyundan uzaklaşdırırsınız mertleri ezersiniz namertlere helal olsun dersiniz karakter yapınız bu sizin
www.halitkandil.com Tonyalısancak[/size]
Urkha
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Arzın Çocukları

Re: Yönetici hakkim haram olsun size

Mesaj gönderen Urkha »

Bu kadar yazmış döktürmüşsün, nerdeyse inanıp ağlayasım geldi.

Mecx ler ile savaşta savurduğun küfürlerden ceza almış olmayasın ? Hiç kimse 7 kere haksız yere susturulmaz.

Adamlar karşınızda taş gibi duruyor, direniyor diye hazmedemiyorsunuz. Sonrada yok bize haksızlık yapıldı, yok hile yapıyorlar falan falan ... ağlayıp duruyorsunuz.
Lathander
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Lathander »

Bu konu üzerine sunucuda verilen cezaları denetlemek için yaptığım çalışmada 15 adet cezayı ceza alan oyuncumuzla beraber inceledim.

Bunların sadece birisinde Eminönü sunucusundan destek takımımıza yeni katılan arkadaşımızın hatalı (kasti değil) değerlendirmesi ile ortaya çıkan 7 günlük bir adet hatalı ceza çıktı. Oluşan hata içinse kendisinden bizzat özür diledim ve hatanın nereden nasıl kaynaklandığını da anlattım.

Geri kalan 14 cezanın 14'ü de hatasız cezalar olup pek çoğu gereğinden az ceza almıştı. Açıkça burada belirttiğiniz 7 haksız ceza bana hiç samimi gelmiyor. Umarım sunucuda denk geldiğimiz de 7'disine de bakma şansımız olur.

Buradaki sorun sadece klan rekabetidir. Aynı kişileri bir deney misali Milli takım forması ile Milli maç izletsek bu tip bir sorun yaşanmaz. Bu gösteriyor ki maalesef rekabet etmeyi bilemiyoruz. Hatta kimi durumlarda bir oyun ortamında olduğumuzu dahi unutabiliyoruz. Tavsiyem sanırım Sancak sunucusunun son arz grubu ile olan düşüncelerinizi tekrar gözden geçirmek ve onların olmadığı bir sunucuda ben kimle savaşacağım sorusunu kendinize sormak olacaktır. Bu sorunun yanıtı ne kadar zorsa rakibiniz aslında sizin için o kadar kıymetlidir. Bu yüzden kimi zamanlarda da rakibinizin kıymetini bilmeniz gerekebilir.

Destek sistemi kimi zaman yavaşlayabilir, kimi zaman hızlanabilir. Ama kesinlikle bir yada bir kaç kişiyi koruma güdüsü ile hareket edemez, bu görüşte olacak içinden kişilere de tahamül etmez. Kendinizi bizim yerimize koyduğunuzda bunun bindiği dalı kesmekten farklı bir şey olmayacağını görebilirsiniz.
İKV'den Haberdar Olun!

http://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti[/center]
Kullanıcı avatarı
bilinmez
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen bilinmez »

Lathander yazdı:Bu konu üzerine sunucuda verilen cezaları denetlemek için yaptığım çalışmada 15 adet cezayı ceza alan oyuncumuzla beraber inceledim.

Bunların sadece birisinde Eminönü sunucusundan destek takımımıza yeni katılan arkadaşımızın hatalı (kasti değil) değerlendirmesi ile ortaya çıkan 7 günlük bir adet hatalı ceza çıktı. Oluşan hata içinse kendisinden bizzat özür diledim ve hatanın nereden nasıl kaynaklandığını da anlattım.

Geri kalan 14 cezanın 14'ü de hatasız cezalar olup pek çoğu gereğinden az ceza almıştı. Açıkça burada belirttiğiniz 7 haksız ceza bana hiç samimi gelmiyor. Umarım sunucuda denk geldiğimiz de 7'disine de bakma şansımız olur.

Buradaki sorun sadece klan rekabetidir. Aynı kişileri bir deney misali Milli takım forması ile Milli maç izletsek bu tip bir sorun yaşanmaz. Bu gösteriyor ki maalesef rekabet etmeyi bilemiyoruz. Hatta kimi durumlarda bir oyun ortamında olduğumuzu dahi unutabiliyoruz. Tavsiyem sanırım Sancak sunucusunun son arz grubu ile olan düşüncelerinizi tekrar gözden geçirmek ve onların olmadığı bir sunucuda ben kimle savaşacağım sorusunu kendinize sormak olacaktır. Bu sorunun yanıtı ne kadar zorsa rakibiniz aslında sizin için o kadar kıymetlidir. Bu yüzden kimi zamanlarda da rakibinizin kıymetini bilmeniz gerekebilir.

Destek sistemi kimi zaman yavaşlayabilir, kimi zaman hızlanabilir. Ama kesinlikle bir yada bir kaç kişiyi koruma güdüsü ile hareket edemez, bu görüşte olacak içinden kişilere de tahamül etmez. Kendinizi bizim yerimize koyduğunuzda bunun bindiği dalı kesmekten farklı bir şey olmayacağını görebilirsiniz.
Ya kardeş onu bunu bırakta adam madende anama küfür etti şikayet ettim 1 ay oldu belki de geçti fakat susturulma almadı o bir biride anama babama it dedi oda oldu 3 hafta filan oda hala ceza almadı çok yavaşsınız galiba :S
Rowxtonyali
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

kusuruma bakmada bu aciklama beni hiç tatmin etmedi ve bu ceza bana haksizlıkdır suçsuz yere bloklandıgımı belirtiyorum ki siz bana 8 yaşinda bi çocuk muamelesi ediyorsunuz yaşımı almış bir kişiyim 35 yaşındayım bu açıklamanız beni tatmin etmedi dediklerimin arkasındayım ben gizliden sövmem diyeceğimin de lafımındda her daim sapa sağlam arkasındayım burda en ufak bir kelimem bile yok artı eğerki söveceksemde bunu ya klandan olu orta söverim yada bögeden bu küfrümüde herkes duyar ki bunuda yaptımda zaten kimseden saklım gizlim olmaz

şu var ben maden satmadım item de satmadım karizmada satmadım şu ana kadar ben oyunu zevkine oynarım sezarın hakkını sezara vermiyorsunuz haksızlıga dur demiyorsunuz araşdırmalarınızıda hep aynı kulvardan yapıyorsunuz biraz boyut değişin ben çuvaldızı çok batırdım kendime birkezde sizler batırınız ki oyuna geldiğinizde malesef ben size oyunda rastlıyamayacağım sebebide bloklanmamdır bu hatayı belirtmediğiniz gibide özür dilemeyi bile çok görüyorsunuz ki siz asla özür de dilemezsiniz sayın yöneticimiz biri girer bişiyler söyler yok agladın yok bilmem ne ben ağlamam buda o arkadaşımıza sözüm olsun ben kimseyle hesaplaşma peşinde değilim fakat bi iki kişiye çok kötü kafayı takdım benim ölmüş babama ve anneme küfür etti ben şikayet bile etmedimki etmemde etmicemde farklı bi ceza vereceğim umarım fuarda tüm belgeleri ile sizlere bildirimimi yapacağım veya bu 5 seneye yakın bir süre zarfındaki oyunu boş geçirdiğime üzülüp bu oyunu bırakacağım

eğerki şuda var ben tonyalısancak olarak oyuna başladım hesabımda aynı çarlarımda karakterlerimde dersenizki yöneticilere soruyorum sen bu oyuna gelme biz yönetici kadrosu olarak sana keyfiye ceza veriyoruz seni bu oyundan soğutmak için he ozaman anlarım çünki ben başka bir aç.ıklama göremiyorum bu olaylardan aklıma tek gelen yönetici kadrosu beni bu oyunda istemediği geliyor çünki 7 defa bi ceza gelmez bi insdana ki bir çok arkadaşıma da bir kaç defa sebepsiz ceza geldi bu bir tek ben değilim

ama şunu söylüyorum 5 sene baya bi uzun zaman dile kolay bir hiç içinmi bu oyuna başladık hakkım haramdır yöneticimiz bunu bilesin saygılarımla
frkn1521
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen frkn1521 »

Dayı desteğe mail at benim çar bi kere bloke olmuştu sobee'yi aradım baya bi rahatsız ettim onları sonrada fuarda mevlüt dinçle karşılaştım tamam açıcaz desteğe bi mail daha yolla dediler son attığım mailde neden blok olduğuma dahil kanıt istedim bana geLen cevapda Bir sürü ıvır zıvır altınada yazmışlar işte panelde bi hata olmuştur özürdileriz.. Demişler açıldı çar mail geldiği anda benden Tavsiye peşini bırakma Hakkını aRa bu işler böle kanıt istiyceksin seni banlıyosa neden banladığınıda sana göstermek zorunda. Erkan abi sus aldı kredi kartı üzerinden aldığını plusun meailimiydi neydi onu unuttum gönderdi dilekçe yazdı mahkemeye ben para vermişim plus almışım adam benim aldığım plusdan 7 gün çalıyo die dava açtı O gün bu gündür daha susturulmadı susturulmanın 3. günü susu açtılar 3 gün boyuncada boşa giden plusunu 1 hafta olarak eklediler =) kuyruklarına basıcaksın Rahat bırakmıcaksın bi diğer yöntemde sana sölyim desteğe hergün meail at flood yap :) 5 hakkın var bırak uğraşsınlar açmıyolarsa.
Drowxhealer
Kullanıcı avatarı
Titxaybala
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Titxaybala »

Lathander 02 May 2011 16:57

Bu konu üzerine sunucuda verilen cezaları denetlemek için yaptığım çalışmada 15 adet cezayı ceza alan oyuncumuzla beraber inceledim.

SAYIN LATHANDER;
Çok iyi konuşmuşsun ama yanıldığın o kadar çok mevzu var ki; lütfen biraz adil olun, sizleri adil olmaya davet ediyorum. eğer ki bu kadar oyuncu muzdaripse demekki gerçekten atladığınız bir şeyler var demektir ve her şeyi atlamadan inceleme yapmanız gerekiyor.Olay lonca meselesi olmaktan çok uzak emin olun ve iddalar tamamen doğrudur.Aylar önce biz lonca olarak bu mücadeleyi verdik, haklılığımızıda ispatladık.Kesinlikle bi taraf değil tarafsınız o kadar güzel demişsinizki bastığımız dalı kesmek deyiminde de olduğu gibi , meçx lerin içindekiler sizin bastığınız dal sanırım. Aslında bizim buralarda bunun tabiri biraz farklıdır, ama siz onuda zaten biliyorsunuzdur.
SİZLERİ TARAF DEĞİL BİTARAF OLMAYA DAVET EDİYORUM.
İYİ FORUMLAR.
Titxaybala - Titxdenizkızı - Göksu
T.İ.T Loncaları Başkanı
Resim
Sen nekadar bilirsen bil, senin bildiğin karşındakinin anladığı kadardır.
Kullanıcı avatarı
HAMMER62
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Absolute Power

Mesaj gönderen HAMMER62 »

Lathander yazdı:Bu konu üzerine sunucuda verilen cezaları denetlemek için yaptığım çalışmada 15 adet cezayı ceza alan oyuncumuzla beraber inceledim.

saçma sapan Konuşma lathander Lütfen Biz Onlar yüzünden ARZ klanından çıktık şimdi sn gelMİş rakip diyosun ha iyi o zaman mecx ler arz klanında tek kaLdılar onlara extra item vereLim Gmler yardım etsin hata ! Söylediklerinde Lütfen biraz tutarLı oL Biz biLyoruz OYUN ama EMEK var sonuçta
*xllHaMMeRllx
*HaMMeR
*lHAMMERll
*Devdeniz

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

•((¯°·._.• ɥɐɯɯǝɹ •._.·°¯))•
Kullanıcı avatarı
yuhawn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen yuhawn »

Bende Kaksız Yere Aldığımı Düşünüyodum Latranter Açıkladı :)
Ömerimx[(^) Ecel Getiren Full Bıçak Set ] 3 yıldız İstiklal
İkitersbirdüz[(^) Ejder Asa] İstiklal
Yuhawncll 49 Çalındı
Senoynadilber 49
Ömerimm 49
Mixers 49
Gitaist 49
Rowxtonyali
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

yönetici takımı lant bilmem ne ismini sölemek bile zor malum yasluluk siz bey efendi diyoum cünki senin seviyene inmiyorum iyi dinleyiniz inmiyorum cünki hep benim anlattigimin hiç bir alakasi olmayan sebep anlatiyorsun alakasi bile olmayan sacma sapan yazi yaziyorsun ben sana soruyorumki bana neden ban geldi bana onu acikla kardesim sen ben birine ne demisim ceza almama sebep olan yaziyi buraya yapisdir sen kafani yorma ben rencide olmam nasil olsa tüm ileti ve bilmem rsimler ve he ben küfürleriminde resimlerini cekdim tarihleri ile kayitta sen hiç yorma kafani sen kimi kandiriyorsunki bana iki kelime yapiyor ve sacma sapan kelime anlatiyorsun ıusura bakmada ben diyorum melen agzi sen diyorsun uzaya kim cikdi ben bu sözlerine gülerde gülerim elalemde bi tarafi ile güler eminimki sileceksin ama buyur silebilirsiz

ben 7 defa haksiz yere neden ceza yedi,m bana onu acikla ve zararimi karsila yok bu bir oyun bilmeyene hile ile çakin diyorsan o baska demekki sen isine geleni banliyor isine gelmeyeni yürü aslanim diyorsun oyundaki iyi insanlari yok edelim bu oyunu bitirelim diyorsun demekkiki bana o geliyor

bana 7 defa haksiz yere ve bir aciklama edilmeden ceza almamin karsiligini vermelisinizki siz bir yönetici iseniz veriniz he ben sayisiz ceza yedim ama 7 defa haksiz yere yedim ben onlarin sebebini bilmek hakkimdir kardesim ben bu oyunda selamda ederim ona bunada maden dagitirim bu oyunda plusda alirim onuda ederim kimseyi alakadar etmez ben vermiyormuyum parasini kime ne bana zararimi karşılamak zorundasınız 5 yi,la yakın bir süre içerisindeki bu oyundaki zararı karşılayınız bu oyun bir hiç miydi başdan deseydiniz bu oyun bir hiçdir diye bileydik kafamıza göre takılırdık

kusura bakma yöneticide sen beni bunları söylettin ya sana yazıklar olsun ne diyebilirimki tam anlamıyla dolandırıcılık ediyorsunuz oyuna girin normal üye carı ile insanların şikayetlerini dinleyin adam 100 defa sıgnak ediyor bir yüzük bile yok hep madalya madalya bumu sizin oyun anlayışınız insanları kandırmak 1 haftalık sarraf alıyorum çekdigim tek bir saf var mavi topaz oda 1 adet gelde gülme nasıl sarraf artırıcı ise

diyorumya düpe düz sahtekarsınız başka bir açıklaması var ise anlat şimdi dicekkki yönetici bikere 1 saat durmuşıundur felan fısdık :D güldüm ide açıklşaman yok kardeşim 1 hafta ise bir hafya sarrafda takıldım 1 sav olarak mavi topaz :D bak gülüyorum neye biliyormusun size inanıyoruz kanıyoruz kardeşsin ya trksün ya türkiye oyunu ya 5 senemizi yediniz bizleri bu sekilde kandırdınız ya size helal olsun

birde migrat yüzde yüz zırh çıkıyo yaw bir günde kayıtlara bakılsın 7 defa girdim 1 kişiye bile zırh düşmedi jonunda ee buyur acıklamanı yap sayın yöneticim şimdi dicekkki oyun hatası peki bizim zararımız ne olacak ne anlatıyoruzki kime ne söylüyoruzki hepsi boş nasıl olsa ben dicem melen agzi o dicek uzay istasyonu yani alakası olmayan söçz söylicek iyi forumlar iyi oyunlar

tüm hareketlerimin resimleri ile kanıtları mevcuttur he kendi küfürlerim vardır onları bile fotosunu çekdim tarihi ve saati ile lütfen sizde açıklamasını edinizki kafamızda soru işareti olmasın
yoksa boş konuşmayınız iyi eglenceler dilerim ister banla ister ne edersen et yönetici efendi ne diyim sen b oyunda kralsin sayin güçlü bey
Kilitli