KP KASMA

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
AsSasSiN
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

KP KASMA

Mesaj gönderen AsSasSiN »

Selam...
[/color]

Arkadaşlar yeni çıkan gözlükler sonrasında kendinizce haklı olarak heryerde para karşılığı kp kasma işine başlanıldı. :twisted:

Malumunuz bu konu hakkında herkezden aynı hoşgörüyü göstermesi beklenemez'ki bende bu hoşgörüyü göstermeyen veya göstermek istmeyenlerden birisiyim. :evil:

Sizlerinde bildiği üzre klana girmek demek herzaman heryerde herne şekilde olursa olsun savaşı kabul etmeniz anlamına gelir. :?

Mademki kabuletmiş bulundunuz bende sizlerin tabiri ile saygısız kişi olarak eminönünde kp kasanı gördüğüm yerde haklı olarak rahatsızlık veririm..

İyi forumlar..

Benmi;) KP Kasanı Rahatsız Eden kişi...
Savasin zevkini almak isteyen Benimle savasmalidir.
Özgürlük Savaşılarak Kazanılır.
Savaşın Zevkini Almak İsteyen Benimle Savaşmalıdır.
Resim
eLeaNoR
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: KP KASMA

Mesaj gönderen eLeaNoR »

Saygı denende birşey var.. Değil mi ? Dediklerin doğru kimsede yanlış diyemez. Klan mensupları ne kadar düşman olsada birbirlerine saygı var. İstisnalar dışında tabiki haklısın. ( Örn:Grup bölgeleri , Karizma Alımı)

Ben mi ? Dediklerini yapmayan ama Objektif olan kişi.
YalnızYolcu
Kullanıcı avatarı
AsSasSiN
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Doğru onada saygı banada saygı alana saygılı olacağızda Kimden kp kasacağız?

Sana küfür edene sen saygı duyarmısın?

İlla KP diye paramı ödeyeceğiz?

Benmi;) KP Kasanı Rahatsız Eden kişi...

Resim
Kullanıcı avatarı
MeNTHoLoKaLiPTuS
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen MeNTHoLoKaLiPTuS »

çk yanLış bir düşünce oyunda daLacaqın bAŞka adammı kaLmadı da parayLa karizma aLan ve satanLara karışıyorsun :?:
Insanlarda güzel olan yüzdür,yüzde güzel olan gözdür, Ama insanı insan yapan ağzından çıkan sözdür.

MeNTHoLoKaLiPTuS [(^)Mevlana Asa]
IIFeaRLeSLorDII [(^)Bıçak Sırtı Kılıç]
VeLoCiRaPToR [(^)Transformatör Asa]
Kullanıcı avatarı
ILGAR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ILGAR »

MeNTHoLoKaLiPTuS yazdı:çk yanLış bir düşünce oyunda daLacaqın bAŞka adammı kaLmadı da parayLa karizma aLan ve satanLara karışıyorsun :?:

Parayla KP satmak yanlış anlaşılmasın ama "Kendini Satmak" gibi oluyor bence. Bana kalırsa bu durum yasak olmalı. Yöneticiler söylüyor eğer bir klana mensupsanız her türlü saldırıya açıksınızdır. Ozaman birisine göreve yardım için giderken dalmayın dendiğinde de dalmasın kimse bunun önüne geçebiliyormusunuz? Üstelik bu durum olduğunda "Klandan çık ta git" diye söyleniyor. Eğer sizde KP satarken yatarsanız "Kendini Satma Sende" denirse ne yapacaksınız?

Yönetim bu konu ile ilgilenmeli!!!
Monera[49]
KeyLimePie[49]
Çınar [49]
Kullanıcı avatarı
AsSasSiN
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

ILGAR yazdı:
MeNTHoLoKaLiPTuS yazdı:çk yanLış bir düşünce oyunda daLacaqın bAŞka adammı kaLmadı da parayLa karizma aLan ve satanLara karışıyorsun :?:

Parayla KP satmak yanlış anlaşılmasın ama "Kendini Satmak" gibi oluyor bence. Bana kalırsa bu durum yasak olmalı. Yöneticiler söylüyor eğer bir klana mensupsanız her türlü saldırıya açıksınızdır. Ozaman birisine göreve yardım için giderken dalmayın dendiğinde de dalmasın kimse bunun önüne geçebiliyormusunuz? Üstelik bu durum olduğunda "Klandan çık ta git" diye söyleniyor. Eğer sizde KP satarken yatarsanız "Kendini Satma Sende" denirse ne yapacaksınız?

Yönetim bu konu ile ilgilenmeli!!!
Merhaba..

Verilen cevaplarda herkez kendince haklı durumda fakat ILGAZ sana kesinlikle katılmakla beraber yasaklamanında faydası olacağını düşünmüyorum.

Bence anlayana anladığı dilden konuşmak daha yerinde geliyor..

Mesela Ben;Diyeceksinizki sen kp kasana saygı göstermiyorsun ozaman seni kesmek farz buyrun kesin;)

MeNTHoLoKaLiPTuS Benmi;) KP Kasanı Rahatsız Eden kişi...
Resim
Kullanıcı avatarı
OLUMSUZCZ38
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Best of Best

Mesaj gönderen OLUMSUZCZ38 »

yiosa gel bide bana dal aklını alırım senin zaaa
Resim
Kullanıcı avatarı
AsSasSiN
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Slm...

Seviyeyi düşürmenin bi anlamı yok adamgibi yorumunu yapman yetrli... :evil:
Resim
Kullanıcı avatarı
HOPDEDIKS
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Raiders of AnatoliA

Mesaj gönderen HOPDEDIKS »

Her türlü kim olursa olsun gördüğüm yerde saldırma yetkisini ikv bana verdiye bunu sorgulamak kimseye düşmez.Saldırdıgımız adam ya maden çekıyor ya kp alıor yada başka bişey yapıor.Oh ne ala memleket ben kp alıom bana dalma ben madene çekıom bana dalma kusra bakmasın kımse kp alıyorsan dikkatlı al etrafına bak maden çekıyorsanda git klandan çık öle çek.AYrıca ben kestim diye okadar laf eden oluyor senı rezıl edecem vs. hiç biriniz ama hiç biriniz umurumda degilsiniz.Hırsız yazın karaktersiz yazın ben oyunumu oynar geçerim kimsede umrumda degil açıkcası
Ya onurlu bir bakış yada görkemli bir direniş.
Kullanıcı avatarı
ErdiKAYMAK
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ErdiKAYMAK »

YorgunDemokrat yazdı:Her türlü kim olursa olsun gördüğüm yerde saldırma yetkisini ikv bana verdiye bunu sorgulamak kimseye düşmez.Saldırdıgımız adam ya maden çekıyor ya kp alıor yada başka bişey yapıor.Oh ne ala memleket ben kp alıom bana dalma ben madene çekıom bana dalma kusra bakmasın kımse kp alıyorsan dikkatlı al etrafına bak maden çekıyorsanda git klandan çık öle çek.AYrıca ben kestim diye okadar laf eden oluyor senı rezıl edecem vs. hiç biriniz ama hiç biriniz umurumda degilsiniz.Hırsız yazın karaktersiz yazın ben oyunumu oynar geçerim kimsede umrumda degil açıkcası

Katlıyorum ŞEVKET abi sana Kimse Kimseyi Zorla Klana Girdirmiyorlar Hatta Klandan Çıkmak Eskisi Gibi Değil 1000 kp

TrxteHLiQeLeexTR Emooo ColdxShoDoW
TRxtehLiQeLeexTR Emooo ColdxShoDoW