Ah TTNET Ahhhhh

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Redstrom
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Ah TTNET Ahhhhh

Mesaj gönderen Redstrom »

Ya Arkadaş Bu Nedır Son Bır Kac Gundur TTNET te oynarken oyundan dusunce dusunce Yıne o Meshur Hata Ekranı Gelıyor Sıgınak Bölgesınde Kenan Gelmek Uzereyken Düstüm Gıremıyorum Bu Nedır Ya 15-20 dk Oldu Hata Ekranı Var Oyuna Gırılmıyor Dahada Zaten Gıremem Madem profesyonel Hizmet Veremıyeceksınız Ne Dıye Mılletten Plus Parası Alınırsınız Bu Amatörlukten Başka Bıse Deıl Bir Şeyide Elınıze Yuzumuze Bulastırmayın Arkadas ..
Redstrom
Kullanıcı avatarı
Deathlife
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım

Re: Ah TTNET Ahhhhh

Mesaj gönderen Deathlife »

aynen kardes motor keserken dustum gırdım tekrardan oyuna ama sıgınakta dogmadım carsıda dogdum
DEATHLİFE
AkıncıxIBaMBaM
Liondaddy
Kullanıcı avatarı
ibrahimking
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ibrahimking »

Deathlife yazdı:aynen kardes motor keserken dustum gırdım tekrardan oyuna ama sıgınakta dogmadım carsıda dogdum
+1
Kullanıcı avatarı
ZeydanBey
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen ZeydanBey »

OYNAMA LEN OZAMAN ISKARTA SENİ ZORLAMI TUTUYORLAR.SİSTEMDEN KAYNAKLANAN BİŞEYDİR PRO LUK İLE ALAKASI YOKTUR.CAHİL OLMAYIN CAHİL ! LAN CHARINIZ ÇALINSA YÖNETİM İTEMİNİZİ ATSANIZ YÖNETİM BİRİ SİZİ ÖPSE YÖNETİM ZARINIZ BOZULSA YÖNETİM AYIP ULAN
Kullanıcı avatarı
mitmet
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen mitmet »

ZeydanBey yazdı:OYNAMA LEN OZAMAN ISKARTA SENİ ZORLAMI TUTUYORLAR.SİSTEMDEN KAYNAKLANAN BİŞEYDİR PRO LUK İLE ALAKASI YOKTUR.CAHİL OLMAYIN CAHİL ! LAN CHARINIZ ÇALINSA YÖNETİM İTEMİNİZİ ATSANIZ YÖNETİM BİRİ SİZİ ÖPSE YÖNETİM ZARINIZ BOZULSA YÖNETİM AYIP ULAN
haklısın ama biraz kaba anlatım tarzı kullandığın için haksız gözükebilirsin :)
yazamayacağım kadar çok karakter..

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster

GİZLİ İÇERİĞİ AÇTIN!! BU MESAJ KENDİNİ 3 SAAT 17 DAKİKA 3 SANİYE SONRA İMHA EDECEKTİR!!
VAMOS RAFA!
Kullanıcı avatarı
Redstrom
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Redstrom »

ZeydanBey yazdı:OYNAMA LEN OZAMAN ISKARTA SENİ ZORLAMI TUTUYORLAR.SİSTEMDEN KAYNAKLANAN BİŞEYDİR PRO LUK İLE ALAKASI YOKTUR.CAHİL OLMAYIN CAHİL ! LAN CHARINIZ ÇALINSA YÖNETİM İTEMİNİZİ ATSANIZ YÖNETİM BİRİ SİZİ ÖPSE YÖNETİM ZARINIZ BOZULSA YÖNETİM AYIP ULAN
Kus beyınlı Anlama Kıtlıgı Yasayan Embesıl Tabır Agır Oldu Ama Senın Gıbı KOnusma Kabılıyetı OLmayan Adamlara Az Bıle Konu Umuma Acık Yoksa Alacagın Yanıt Cok Daha Sekıllı Olurdu.Ben Yaklasık Bır Hafatadır Yer Yer TTNET Serverlerınde
'' server error hatası'' oldugundan ve artık can sıkacak bır duruma geldıgınden bahsedıyorum Adam Kalkmıs Bana Tribüne mesajlar veriyor Tabıkı Oyunun Aksaklıgı Var Yerıne Getırılmıyorsa Dile Getırılecek Senın Gıbı Yalaka Takımı Şak Şakcı Takımı Oldugu Muddetce Bu Oyun Bır Yerlere Gelemez
Redstrom