sonxlaz ile tartışmak isteyenler buraya (sonxsüvari)

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
sonxlazz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

sonxlaz ile tartışmak isteyenler buraya (sonxsüvari)

Mesaj gönderen sonxlazz »

bu gereksiz bir konudur sadece sonxsüvari (cemil abim) ye buradan cevap vereceğim lonca sayfamıza zarar gelmemesi için

karakter(siz) ler derken senin üstüne alınman çok yanlış, sonxsüvarinin ne kadar seviyeli olduğunu tartıacak değildir kimse senin efendiağır başlı karakterli bir oyuncu olduğunu herkes biliyor, ben karakter(siz) ler derken sonxtürk gibi isimleri kast etmiştim veüstüne alınacağını asla düşünmedim ama laf sokacağını illaki biliyordum. bana cümle kurmaktan faan bahsettinya hani ünal yazmıştır dedinya sana şunu diyim (kendimi beğenmiş gibi hissedecedğim kendimi ama yazacağım) 6 yabancı dil biliyorum (rusca, çince, japonca, özbekçe, kore dili ve extra olarak lazca :) ) ve 27 ülkeye gittim şuanda 28nci ülkede yim (kıbrıs) kapak üstüne kapak yiyip kendini küçükdüşürme cemil abi saygınlığın var ve bu saygınlığı çocukça tartışmalar ile ikimizde düşürmeyelim
....ѕσηχ ℓση¢α вαşкαηı....
Resim
[ѕσηχℓαz] (49) [ѕσηχℓαzz] (49) [ѕσηχℓαzzzz] (49)
[(^)є¢єℓ gєтιяєη] [(^)ℓαтιƒ] [(^)єנ∂єя αѕα] [(^)αѕнαв-ı кєнƒ]
Kullanıcı avatarı
SHooT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: sonxlaz ile tartışmak isteyenler buraya (sonxsüvari)

Mesaj gönderen SHooT »

helal böyle bi oyunda bu kadar dil bilen birinin bulunması ilginç ama bence çok dil bilmen türkçeyi iyi kullanman anlamına gelmez aksine çok dil bilen birbirine karıştırıp kötü cümleler kurabilir :D
Vandervaart
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı

Mesaj gönderen Vandervaart »

Son derece gereksiz bi konu eğer tartışmak istiosanız girin oyununuzdan özelden tartışın.Her tartışmaya açık olan kişi konu açsa nolur bu memleketin hali =)
Kullanıcı avatarı
QMCERDEMQ
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen QMCERDEMQ »

Hem abi diyorsun , hem laf sokuyorsun . Mantığını çözemedim... Ayrıca bunun yeri Can kardeşimin dediği gibi forum değil. Telefon dan yada oyundan halledin derdinizi . Kimse sizi dinlemek zorunda değil .
[ . ''Mc''erdem , Megax''Mc'' , Q''MC''ERDEMQ , Hanedanx''Mc'' , CooL''Mc''. ]

2008 - ∞

Erdem GÜRSAN
Kullanıcı avatarı
Ferhatbey
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen Ferhatbey »

sonxlazz yazdı:bu gereksiz bir konudur sadece sonxsüvari (cemil abim) ye buradan cevap vereceğim lonca sayfamıza zarar gelmemesi için

karakter(siz) ler derken senin üstüne alınman çok yanlış, sonxsüvarinin ne kadar seviyeli olduğunu tartıacak değildir kimse senin efendiağır başlı karakterli bir oyuncu olduğunu herkes biliyor, ben karakter(siz) ler derken sonxtürk gibi isimleri kast etmiştim veüstüne alınacağını asla düşünmedim ama laf sokacağını illaki biliyordum. bana cümle kurmaktan faan bahsettinya hani ünal yazmıştır dedinya sana şunu diyim (kendimi beğenmiş gibi hissedecedğim kendimi ama yazacağım) 6 yabancı dil biliyorum (rusca, çince, japonca, özbekçe, kore dili ve extra olarak lazca :) ) ve 27 ülkeye gittim şuanda 28nci ülkede yim (kıbrıs) kapak üstüne kapak yiyip kendini küçükdüşürme cemil abi saygınlığın var ve bu saygınlığı çocukça tartışmalar ile ikimizde düşürmeyelim

BURDA KENDİNİ KÜÇÜK DÜŞÜREN SENSİN CEMİL ABİN DEĞİL . . ;) . :roll: LOL :lol:
' .♥TÜRKİYEM> ЯeLaxxeefendyy > Hanedanxultio ♥. '

Bir ülke istiyorum adı '' DÜNYA'' Bir tek ırk istiyorum adı ''İNSAN'' Bir tek kaynak istiyorum adı ''SEVGİ'' Ve bir tek slogan istiyorum adı '' YAŞASIN HALKLARIN KARDEŞLİĞİ '' FERHAT
NowamBalqamGibi
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen NowamBalqamGibi »

Ferhatbey yazdı:
sonxlazz yazdı:bu gereksiz bir konudur sadece sonxsüvari (cemil abim) ye buradan cevap vereceğim lonca sayfamıza zarar gelmemesi için

BURDA KENDİNİ KÜÇÜK DÜŞÜREN SENSİN CEMİL ABİN DEĞİL . . ;) . :roll: LOL :lol:
Ulan ferhat hiç sana katılacağım aklıma gelmezdi , ama doğru söyledin :)
Kullanıcı avatarı
sonxlazz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

teşekkür ederim yeterki buraya yazın, canınız ne isterse onu yazın yeterki lonca gorum sayfamızdan uzak durun
Resim
Kullanıcı avatarı
QMCERDEMQ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen QMCERDEMQ »

Kim senin lonca forum sayfana yazı yazmış? Bak bakıyım ? Bu kadar kendini beğenmiş olma dağılıyor loncan sen bunu düşün bence yoldan geçen herkesi alırsan değerli insanları kaybedersin .
[ . ''Mc''erdem , Megax''Mc'' , Q''MC''ERDEMQ , Hanedanx''Mc'' , CooL''Mc''. ]

2008 - ∞

Erdem GÜRSAN
Kullanıcı avatarı
evsahibi
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen evsahibi »

heyyy dostumm sizin derdiniz nedir hee ??
Tartışma paneli deil burası.
ya vs atın yada çekip gidin uzak diyarlara :D
AvasT Team & WolfpacK TeaM
2007 MarT -2010 NisaN
TSKxSUBAY - KevınnasH-LordXmagiC
Ben Kubar Kadar Asil , Deli Gonca Kadar Uçuk , Afagan Gibi Komik ,PapX kadar Lüx,cocaine Kadar Tehlikeliyim..!!!
Kullanıcı avatarı
sonxlazz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

çocuksuınuz belli ama yinede cevap vereyimde biraz sevinin yoldan geçen oncana alıyorsun diyen mcerdem eğer yoldan geçenleri loncaya alsaydım sen loncada olurdun seni almadım inkar edeceksin kesin :) ve loncanın dağılmasını çok isterdiniz biliyorum ama öyle bişey olmayacak hayal kurmayın sizi sevindirmez sonx ler :) ayrıce bu konu sizin için açılmadı ve tamamen gereksiz bir konu olduğunu zaten yazdım hal böyle iken neden buraya girip saçma saçma yorumlar yapıyorsunuz, eğer hakikaten kendi şahsınızla ilgili bir konunuz var ise buradan söyleyin, ama bulamadınız öyle bir konu değilmi sırf hasetinizden dolayı yazıyorsunuz , bakın ne diycem siz var olduğunuz sürece bizim gibiler yücelir bizim hiç bişey yapmamıza gerek yok siz bizi büyütüyorsunuz, devam edin :)
Resim
Kilitli