Lodos Eziklği Kuklacı

Arzın Çocukları klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
ChildrenOfArz
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Lodos Eziklği Kuklacı

Mesaj gönderen ChildrenOfArz »

Merhaba Arkadaşlar ıCeHeaRT adlı ezik bir şifacı Arzın kadim bilge büyücüleriyle maytap geçmeye çalışmış ve nihayetinde yatmıştır.Alttaki fotoda gosterdiğim gibi bu ezik şahsiyet kendisini kesersek çarını sileceğini söylemiştir.Tabi yanındaki savaşçıya güvenerek...Bunların hepsi lafta kaldı işte...

http://img251.imageshack.us/i/ekran020511170121.jpg

http://img826.imageshack.us/i/ekran020511170739.jpg

Şimdi bu eziğe biraz erkek olup sözünü tutmaya davet ediyoruz.Herkes haddini bilecek...

QRKUN Ixturkmanxl
Kullanıcı avatarı
loncabaskani
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Tılsım

Re: Lodos Eziklği Kuklacı

Mesaj gönderen loncabaskani »

fotolardan bişi anlaşılmıyo xD
Benden eğerimi isteyin vereyim,atımı isteyin vereyim,çadırımı isteyin vereyiakat,vatanımdan hiç kimse bir kariş toprak istemesin,vermem.
metehan

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ölümcülx LONCASI
Ölümcülxrambo
Ölümcülxbüyücüm

Kullanıcı avatarı
Laraxxcroft
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Laraxxcroft »

IxturkmanxI sen kendını adammı sanıosn 37 levelken asılıodn mıllete sapık herıf adam ol gel öyle konus
Hemşirexxşifa (49) (ÇALINDI)
Laraxcroftx (45) (ÇALINDI)
Tatlixsavascı (49) (ÇALINDI) ...=(((

Herkes aynıyken ben farklıydım.Şimdi herkes farklı ben aynıyım
buda benim farkım;))
Kullanıcı avatarı
CanABREK
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen CanABREK »

Cevremızdeki insanlara laf yetiştirmektense Kendımıze bır boy aynasında bakmamız gerektigini tavsiye ederim . IceHeart'ı tanıyan tanır gözüm . Senın demenle 1 derecelik sapmada olmaz akıllarda . Boşu boşuna yorulmussun .

İyi oyunlar. İyi forumlar .
Kullanıcı avatarı
utku
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen utku »

ChildrenOfArz yazdı:Merhaba Arkadaşlar ıCeHeaRT adlı ezik bir şifacı Arzın kadim bilge büyücüleriyle maytap geçmeye çalışmış ve nihayetinde yatmıştır.Alttaki fotoda gosterdiğim gibi bu ezik şahsiyet kendisini kesersek çarını sileceğini söylemiştir.Tabi yanındaki savaşçıya güvenerek...Bunların hepsi lafta kaldı işte...

Şimdi bu eziğe biraz erkek olup sözünü tutmaya davet ediyoruz.Herkes haddini bilecek...

QRKUN Ixturkmanxl

:) siz ölmüşsünüz onların savaşçısı ayakta asıl sizin silmeniz lazım
Manyakk [49]
Kullanıcı avatarı
andomeda1907
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen andomeda1907 »

utku yazdı:
ChildrenOfArz yazdı:Merhaba Arkadaşlar ıCeHeaRT adlı ezik bir şifacı Arzın kadim bilge büyücüleriyle maytap geçmeye çalışmış ve nihayetinde yatmıştır.Alttaki fotoda gosterdiğim gibi bu ezik şahsiyet kendisini kesersek çarını sileceğini söylemiştir.Tabi yanındaki savaşçıya güvenerek...Bunların hepsi lafta kaldı işte...

QRKUN Ixturkmanxl

:) siz ölmüşsünüz onların savaşçısı ayakta asıl sizin silmeniz lazım
Farkedersen şifacıyı öldürmüşler şifacıda zaten beni öldüremessiniz demiş
Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.
Resim

Idelqxcellat(Büyücü)49LV
Mutluxcan(Şifacı)45LV
AKÇE SİSTEMİ BERBATTTTTTT!
Kullanıcı avatarı
PASAXBERkAn
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: PAŞALAR

Mesaj gönderen PASAXBERkAn »

NE OLUSA OLSUN ONLARDA BİZİM GİBİ OYUNCU BENCE ONLARA HAKARET ETMENE GEREK YOK
HAYATA BİR TANE VARDI ÖMRÜMDE 1 TANE VARDI KALBİMDE 1 TANE VARDI SEVGİLİLE SEVGİLİSİYDİ O O KADAR GÜZELDİKİ GÖZLERİ KAMAŞTIRIRMIŞ SİZE TEK TAVSİYEM ONUN ÜMETİNE YAKIŞIR DAVRANMAK...
Kullanıcı avatarı
Tacsiz
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Ata

Mesaj gönderen Tacsiz »

niye bu kadar saf ve sipastik özürlü insan var bu oyunda bakın farkındamısınız oyun dedim oyun birbirinize ana avrat sövüyorsunuz kavga edip itişip kakışıyorsunuz ni için onun itemi çalmış ona kafa tutmuş rajon kesmeye kalkmış yok adam toplamış yok bilmemne bilmemne farkındamsıınız çok komiksiniz bu tip konular beni güldürüyor bir oyun için kutsal saydığımız aileleri karıştırıyorsunuz hırsızlıları boşveri alt tarafı item ha emek yokmu elbette var ama alt tarafı bir oyun bu sadece basit bir oyun ne diye birbirinizi kırıyorsunuz şu rojon işine felan gelince bunları bide 20 yaşında 23 yaşında salak salak dolaşan mallar yapıyor bu beni çok güldürüyor birileri gelip bana diyecekelrki sen ya<pmadınmı evet bnede yaptım yalanım yok ama bir yerden sonra anladımki bu yol bana itibar ve saygı kaybettiriyor bende küfür ettim sövdüm rajon kesmeye kalktım ama anladımki boş işler artık kimseyle it dalaşına girmiyorum ve girmiyecemde bırkatım vazgeçtim o yoldan iyikide geçmişim şimdi bi saygınlığım oldu yanımda düzgün güvenilir dostlar oldu bu herşeye bedeldir bunu iyi bilin
Resim
Resim
Resim
Resim