Seçtiğim nick in getirdiği tatsız olaylar

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Sexybebeq
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Seçtiğim nick in getirdiği tatsız olaylar

Mesaj gönderen Sexybebeq »

Merhabalar,

Oyunun ilk çıktığı günü Mynette görmüştüm ve indirdim. Çok hoşuma gitmişti ve bir kaç iyi dost edindim. Tabi bazı insanlar seçtiğim nick yüzünden bana kötü, sahte yada satılık biriymiş gibi davranıyor. Bu konuşmaların bir çoğunu kaydettim. Aslında onları hiç postalamak istemedim buraya çünkü bu aramızda olan meseleler ve hiçkimseyi karıştırmaya gerek yok. Bi arada tüm oyunu komple silmiştim bir şey yüzünden ama oyun içi şikayet buttonu geldiğinde sevindim ve tekrar yükledim. 2 yada 3 hafta oluyor yüklememin ve 3 karakterimde 30. levelı geçti (39 levela geldiğimde hepsini silmiştim daha önce). Karakterlerimin adları hepsi aynı: Sexybebeq. Savaşcım, şifacım ve büyücüm var. Yıllardır bu oyunu oynuyorum ve eğer bu nick yasak olsaydı oyuna girdiğim ilk gün silinirdi, ama silinmedi! Tabi ki bende saf, aptal yada çocuk değilim ve böyle bir nick (yada buna benzer nickler) oyuncuların küfür, iftira yada aptal davranışlarına sebep oluyor. Ama herkezin değil tabi ki. Oyunu sildiğimden beri sadece 2 kişi güvendiğim dostlarım ve ikiside beni tanıyor ve benle görüşüyor. Birincisi erkek değilim ve erkeklerin dikkatini çekmekle de meşgul değilim. Hiçkimse 'Sexybebeq, Sexyxbebeq yada Sexyxbebeqx nicklere sahip olan oyunca bana asıldı, bana msn adresini verdi/istedi, beni dolandırdı, bana durup dururken küfür etti yada 'şunu bunu' yaptı' diyemez, dedirtmemde. Bana durup dururken küfür edenleri 'şikayet et'tim. Hiçbir zamanda uyarı, ban yada susturulmadım çünkü hepsi yerliydi. Yoğun bir günden sonra yada güzel vakit geçirmek için İKV oynuyorum, kime ne? Biliyorum seçtiğim nick provokasyon yaratıyor ve ben bu olaylardan dolayı üzülüyorum ama hiçbir zaman karakterlerimi biri bana 'yok sen erkeksin, erkek oyuncular sana yardım etsin diye böyle nick seçtin' dediği için kapatmadım. (Galiba) bir ay önce (yada daha az/uzun) süre karakterlerimi silmeden elimdeki tüm eşyaları sattım parayıda itemleride rastgele bir kıza verdim. Sonra canım sıkıldı, çünkü İKV çok keyifle oynadığım bir oyun, ve oyunu tekrar kurdum. Demek istediğim kimsenin iftirasının/küfürün altında kalacak değilim ve umarım mesaj ulaşması gerekenlere ulaşmıştır. Haa! Bir bayanım ve bunu ıspatlamam gerekmiyor. Foruma fotoğrafımı koysam 'sahte, o sen değilsin' derler ve tanımadığım insanlarada e-mailimi veremem. Bir bayan olduğumu kanıtlamak yerine yapacak daha önemli işlerim var. Bahsettiğim nickler dışında başka hiçbir karakterim yok!

Delimuro ismindeki oyuncu arkadaşlarına benim erkek olduğumu falan söylemiş ve o kişiyle beraber görev yapıyordum. Birden bire beni gruptan attı ve 'keşke yalan söylemeseydin' (Xxrıdwanxx) dedi. Bir baktım Delimuro bölgeden bana iftira atıyor erkekmişim diye. Hiçte değilim!! Erkek olduğuma dair bir kanıtı olamaz çünkü ne o beni ve ne ben onu tanıyorum.

Orgucan ismindeki oyuncuyu dün çözdüm. Para karşılığında laf atıyor oyunculara. Bana 'Karayürek, o ve senin aranızı yapmam için yardım istedi' dedi ve anladım ki yalancının teki. Bi kere Karayürek ve ben birbirimizi zaten tanıyoruz, böyle birşey aramızda yok ve eğer olursada bu bizi ilgilendirir. İkimizde yetişkiniz böyle konuları oyunun dışında konuşabiliriz. Sonra bu oyuncu gelip 'özür dilerim, emirleri büyük yerden alıyorum' dedi. Kimmiş o büyük yer? Çok merak ediyorum açıkcası!

Ramboismre ismindeki oyuncu onun sevgilisi olduğumda bana 4 adet tungsten vereceğini söyledi. Birincisi satılık/satılmış değilim, ikincisi öylelerinide sevgili yapma ve üçüncüsü oyun içerisinde nasıl sevgili olunur ki? :)

Agresifxsedefx Delimuro gibi 'sen erkeksin blablabla...' derdine düşmüş birisi.

Söyliceklerim bu kadar ve böyle şikayetnameler hazırlamak hoşuma gitmiyor. Ama buna zorlayan kişilerde çok, elimde olmayan bişey :(. Bazı oyuncuların isimlerinde eksik harf kullanmış olabilirim ve fotoğraflardada bu çıkabilir. Maalesef oyunda ı, ğ, ş, İ, Ğ ve Ş harfleri çıkmıyor (nedeni bilinmiyor).

Tabi oyundaki çok iyi oyuncularda var. Helos, Amroth, Büyücüxmerlin ve adını saymadığım bir çok oyuncu gibi.

Herkeze iyi ve bol itemli oyunlar :)

İsmi yüzünden kimse yargılanamaz , rahatsız edenleri yasaklayın ve keyfinize bakın . Küfür edenleri şikayet edin .

Küfürlü resimleri forumda paylaşmak suçtur. Bu sebepten forum hesabınızı 7 gün kapatıyorum
Resim
Kullanıcı avatarı
STr0nGMaN
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Klan: Lodos
Lonca: Sinop

Re: Seçtiğim nick in getirdiği tatsız olaylar

Mesaj gönderen STr0nGMaN »

Geçimiş olsun .
Strongman
Strongmanxbüyü
AnaToLieN

!...Siyah saç ak defterle geldik , Ak saç siyah defterle gideceğiz....!
Kullanıcı avatarı
SaZoBaLi
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen SaZoBaLi »

Tuhaf...
İyi Forumlar.

Sazobali
Kankalarxbüyücü
Kankalarxbxex
Kullanıcı avatarı
xYuRtSeVeNx
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen xYuRtSeVeNx »

ilginç gerçek'dende ama böle nıck açarsan dogal olarak insan düşünceleri degişir.

Resim

Ne Mutlu Türküm Dİyene !
Kullanıcı avatarı
Captainpsycho
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Captainpsycho »

Selamlar;

Oyunumuzda Ergenliğe Yeni giren Bi Çok Arkadaşımız var :) Seçtiğin Nickte onLarın DikkatiNi çekiyoR.BaşkaLarının DüşüNceLerini KafaNa Takma :)

Eminönü
Captainpsycho
Ömer Kürşat Sel :)