9 Yılın Sonuna Gelmiş Bulunmaktayım

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Jimyosef
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

9 Yılın Sonuna Gelmiş Bulunmaktayım

Mesaj gönderen Jimyosef »

Dün gece itibariyle oyun hayatıma son vermiş bulunmaktayım hakkımda verilen yasaklama cezasıyla istanbul kıyamet vakti maceramı bitiriyorum içimde yazmak istedigim çok şey var ama yazmayacagım çok güzel günlerim geçti bu oyunda bu yüzden buraya yazmak istedim hepinizin içinde bu oyuna karşı bir özlem oldugunu biliyorum değerli GM Zifana namı değer AFRASİYABA oyun dünyasında yaptıkları herşey için teşekkür ederim cümleten Allaha emanetsiniz kendinizi üzmemeniz dilegiyle hoşçakalın...
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: 9 Yılın Sonuna Gelmiş Bulunmaktayım

Mesaj gönderen Esadullah »

Jimyosef yazdı: 16 Ağu 2022 22:34 Dün gece itibariyle oyun hayatıma son vermiş bulunmaktayım hakkımda verilen yasaklama cezasıyla istanbul kıyamet vakti maceramı bitiriyorum içimde yazmak istedigim çok şey var ama yazmayacagım çok güzel günlerim geçti bu oyunda bu yüzden buraya yazmak istedim hepinizin içinde bu oyuna karşı bir özlem oldugunu biliyorum değerli GM Zifana namı değer AFRASİYABA oyun dünyasında yaptıkları herşey için teşekkür ederim cümleten Allaha emanetsiniz kendinizi üzmemeniz dilegiyle hoşçakalın...
İKV Destek ile görüşüp konunun çözülmesi için bir yol bulabilirdin?
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
TTYusuf
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen TTYusuf »

Esadullah yazdı: 17 Ağu 2022 09:38
Jimyosef yazdı: 16 Ağu 2022 22:34 Dün gece itibariyle oyun hayatıma son vermiş bulunmaktayım hakkımda verilen yasaklama cezasıyla istanbul kıyamet vakti maceramı bitiriyorum içimde yazmak istedigim çok şey var ama yazmayacagım çok güzel günlerim geçti bu oyunda bu yüzden buraya yazmak istedim hepinizin içinde bu oyuna karşı bir özlem oldugunu biliyorum değerli GM Zifana namı değer AFRASİYABA oyun dünyasında yaptıkları herşey için teşekkür ederim cümleten Allaha emanetsiniz kendinizi üzmemeniz dilegiyle hoşçakalın...
İKV Destek ile görüşüp konunun çözülmesi için bir yol bulabilirdin?
inanmadık :) ikv destek ile görüşcek ve çözüm bulacaklar yoook daha nelerrr
Resim
YuRNeRo
MaraSalvatrucha
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: MAN

Mesaj gönderen MaraSalvatrucha »

Sonradan girdim ben bu oyuna, geçen sene miydi neydi. Aynı tadı alamadım. Vaktiyle ailemden gizli sabaha karşılara kadar boş boş çar kasardım, zerre sıkılmazdım. Ama en son girişimde bölgeleri filan gezdim kimse yok olanında ne yaptığı belli degil sarmadı. Sadece arkadaşların yokluğu falan değil, oyun da sıktı. Demek ki güzellik oyunda değil, o yıllarda ve o zamanlar yaşamış olan çocuğun Dünya'yı algılayışındaymış. Yıllar geçtikçe biz de değişmişiz, artık eskiden hoşlandığımız şeylerden hoşlanmaz olmuşuz. İkv tekrar eski ikv olsa, hatta tüm Dünya o yıllara geri dönse bile ben eski ben değilim artık. Geçmiş sonsuza kadar yok oldu. Geçmişte hissettiklerimi asla tekrar hissedemeyeceğim. Aklıma sebebsiz yere oyun geldi ilk gordugum konuya bir selam vereyim dedim hadi eyvallah
Kullanıcı avatarı
rembrandt
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen rembrandt »

oyunu bırakmakla en doğru kararı almışsın reel hayatında başarılar ...
APARTMAN LAMBASININ BİLE FARK ETMEDİĞİ İNSANLARLA UĞRAŞIYORUZ ...
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

MaraSalvatrucha yazdı: 17 Ağu 2022 16:37 Sonradan girdim ben bu oyuna, geçen sene miydi neydi. Aynı tadı alamadım. Vaktiyle ailemden gizli sabaha karşılara kadar boş boş çar kasardım, zerre sıkılmazdım. Ama en son girişimde bölgeleri filan gezdim kimse yok olanında ne yaptığı belli degil sarmadı. Sadece arkadaşların yokluğu falan değil, oyun da sıktı. Demek ki güzellik oyunda değil, o yıllarda ve o zamanlar yaşamış olan çocuğun Dünya'yı algılayışındaymış. Yıllar geçtikçe biz de değişmişiz, artık eskiden hoşlandığımız şeylerden hoşlanmaz olmuşuz. İkv tekrar eski ikv olsa, hatta tüm Dünya o yıllara geri dönse bile ben eski ben değilim artık. Geçmiş sonsuza kadar yok oldu. Geçmişte hissettiklerimi asla tekrar hissedemeyeceğim. Aklıma sebebsiz yere oyun geldi ilk gordugum konuya bir selam vereyim dedim hadi eyvallah
Dostum, meselê bunları kavramak.

Oyunu bitiren yönetim değil aslında. Oyuncular ve ZAMAN. derler ya hani zaman herseyin ilacıdır. Zaman bazen azılı bir düşman olabiliyor. Okuldan kaçıp oyun oynadığımız oyuna şuan girince max 20 dk sonra sıkılıp çıkıyorum.
Ne eski arkadaşlar var nede eski tat.
Değişmeyen tek şey birbirine küfür eden, ergen ergen konuşan tipler...
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

MaraSalvatrucha yazdı: 17 Ağu 2022 16:37 Sonradan girdim ben bu oyuna, geçen sene miydi neydi. Aynı tadı alamadım. Vaktiyle ailemden gizli sabaha karşılara kadar boş boş çar kasardım, zerre sıkılmazdım. Ama en son girişimde bölgeleri filan gezdim kimse yok olanında ne yaptığı belli degil sarmadı. Sadece arkadaşların yokluğu falan değil, oyun da sıktı. Demek ki güzellik oyunda değil, o yıllarda ve o zamanlar yaşamış olan çocuğun Dünya'yı algılayışındaymış. Yıllar geçtikçe biz de değişmişiz, artık eskiden hoşlandığımız şeylerden hoşlanmaz olmuşuz. İkv tekrar eski ikv olsa, hatta tüm Dünya o yıllara geri dönse bile ben eski ben değilim artık. Geçmiş sonsuza kadar yok oldu. Geçmişte hissettiklerimi asla tekrar hissedemeyeceğim. Aklıma sebebsiz yere oyun geldi ilk gordugum konuya bir selam vereyim dedim hadi eyvallah
Doğrusu katılmıyorum.
Oyunda bazı aksaklıklardan (geri sarma olayı vs) dolayı oyuncu eksikliği bulunuyor. Oyun ortamı kuranlar oyundan sıkılmaz. Loncası aktif, kalabalık olanlar şimdi de saatlerce oyunda aktif olabiliyor.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Esadullah yazdı: 19 Ağu 2022 17:32
Doğrusu katılmıyorum.
Oyunda bazı aksaklıklardan (geri sarma olayı vs) dolayı oyuncu eksikliği bulunuyor. Oyun ortamı kuranlar oyundan sıkılmaz. Loncası aktif, kalabalık olanlar şimdi de saatlerce oyunda aktif olabiliyor.
Ben de Esadullah'a katılıyorum. Oyun arkadaşlarla beraber oynandığında kalitelidir evet ve siz 10 yıl önce arkadaşlarınızla oynadığınız kendinizi tamamen oyuna verdiğiniz ve her şeyin hakim olduğunuz zamanlarla şimdinin ilk girişinizi kıyaslıyorsunuz. O zamanlarda da sanıyor musunuz ki ilk girişinizde oyunu çok sevmiş hoşlanmıştınız. Kıyaslamalar yanlış. Artık yaşınızın ilerlemesinden ya da başka sebeplerden bu kadar oyunu ön plana alamayabilirsiniz belki ama alırsanız emin olun ki her şey eskisi kadar iyi hatta belki daha iyisi bile olabiliyor. Sorun zamanda değil, oyuncunun anlık bakış açısında bu yüzden. Oyun hiç değişmedi değişen sizler bizleriz.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Reel hayatında başarılar hocam.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Görüşürüz.