FARUKULUSOY BİLGİLENDİRME

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Luxury Exclusive

FARUKULUSOY BİLGİLENDİRME

Mesaj gönderen ECHO »

Herkese Merhaba,

Oyuna yaklaşık 7 8 aydır girmiyorum, bu süre zarfında adımı kullanarak bazı arkadaş çevremden tılsım maden gibi komik şeyleri talep eden bir şahsın olduğunu arkadaşlarım söyledi.

Birincisi ben kimseden maden veya tılsım talep edecek kadar garip gureba değilim.
İkincisi böyle bir talebi olan varsa 1 değil 2 mislini vereceğimi de herkes iyi bilir.

Bu gibi komik durumları klandan veya bölgeden talep eden birisi olursa benim adıma biliniz ki ya hırsızdır yada çoluk çocuktur.
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: FARUKULUSOY BİLGİLENDİRME

Mesaj gönderen Esadullah »

ECHO yazdı: 30 Haz 2022 04:01
Herkese Merhaba,

Oyuna yaklaşık 7 8 aydır girmiyorum, bu süre zarfında adımı kullanarak bazı arkadaş çevremden tılsım maden gibi komik şeyleri talep eden bir şahsın olduğunu arkadaşlarım söyledi.

Birincisi ben kimseden maden veya tılsım talep edecek kadar garip gureba değilim.
İkincisi böyle bir talebi olan varsa 1 değil 2 mislini vereceğimi de herkes iyi bilir.

Bu gibi komik durumları klandan veya bölgeden talep eden birisi olursa benim adıma biliniz ki ya hırsızdır yada çoluk çocuktur.
Çok geçmiş olsun kardeşim. Maalesef bizim adımızada çakma Güçlü Kardeşler Birliği Loncası kurulmuş!
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Luxury Exclusive

Re: FARUKULUSOY BİLGİLENDİRME

Mesaj gönderen ECHO »

Esadullah yazdı: 06 Kas 2022 22:05
ECHO yazdı: 30 Haz 2022 04:01
Herkese Merhaba,

Çok geçmiş olsun kardeşim. Maalesef bizim adımızada çakma Güçlü Kardeşler Birliği Loncası kurulmuş!
Taklitler aslını yüceltir kardeşim, sana da geçmiş olsun. Herkese yeni yılda başarılar dilerim, umarım sevdiklerinizle mutlu huzurlu bir yıl geçirirsiniz. Kalın sağlıcakla.
FARUKULUSOY
Resim
Resim