Eşya İade

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
sonCELLAT
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Eşya İade

Mesaj gönderen sonCELLAT »

Beyazköşk sunucusunda forumda nicki yazan eşya iadesi yapılan varmı bir ay oldu neredeyse hala iade yapılmadı
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Eşya İade

Mesaj gönderen asgsdga »

eşya iadeleri bizzat türk telekom personelleri tarafından yapıldığı için aksamalar yaşanabiliyor arkadaşlar. Malum oyunla ilgilenen bir kişi bile(oyunun yapımcıları dahil) olmadığı için ve türk telekom personelleri gündüzleri Putin ile toplantı yapıp akşamları Merkel ile yemek yedikleri ve geceleri de Cumhurbaşkanlığı koruması olacak çalıştıkları için bu hayatın son derece yoğun temposu altında eziliyorlar. lütfen hep birlikte biraz anlayışlı olalım, ne olmuş yani gece gündüz çabalayıp ürettiğimiz asayı 2.5 aydır kullanamıyorsak? varsın bi 2.5 ay daha bekleyelim. yeter ki pek kıymetli türk telekom personelleri daha fazla yorulmasın, daha fazla örselenmesinler.
mesele ben bu mesajı şuan avmden yazıyorum, kasiyer arkadaş "çok yoruldum bi çay sigara yapayım" dedi çıktı. ben de onu bekliyorum. birazdan gelir heralde. siz de insanlara bu kadar yüklenmeyin, bu kadar da sabırsız olmayın tamam mı kardeşlerim. hepimizin ihtiyacı hoşgörü ve iyi niyet. sevgilerle.
Kullanıcı avatarı
KarargahxParazit
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen KarargahxParazit »

asgsdga yazdı: 07 Ağu 2021 14:18 eşya iadeleri bizzat türk telekom personelleri tarafından yapıldığı için aksamalar yaşanabiliyor arkadaşlar. Malum oyunla ilgilenen bir kişi bile(oyunun yapımcıları dahil) olmadığı için ve türk telekom personelleri gündüzleri Putin ile toplantı yapıp akşamları Merkel ile yemek yedikleri ve geceleri de Cumhurbaşkanlığı koruması olacak çalıştıkları için bu hayatın son derece yoğun temposu altında eziliyorlar. lütfen hep birlikte biraz anlayışlı olalım, ne olmuş yani gece gündüz çabalayıp ürettiğimiz asayı 2.5 aydır kullanamıyorsak? varsın bi 2.5 ay daha bekleyelim. yeter ki pek kıymetli türk telekom personelleri daha fazla yorulmasın, daha fazla örselenmesinler.
mesele ben bu mesajı şuan avmden yazıyorum, kasiyer arkadaş "çok yoruldum bi çay sigara yapayım" dedi çıktı. ben de onu bekliyorum. birazdan gelir heralde. siz de insanlara bu kadar yüklenmeyin, bu kadar da sabırsız olmayın tamam mı kardeşlerim. hepimizin ihtiyacı hoşgörü ve iyi niyet. sevgilerle.
gayet güzel yazmışsın ama anlayana bizimkiler anlamadıkları gibi iptal et et bekleme yazıyor acaba kendilerini bizim yerimizedemi koymayı beceremiyorlar
Kullanıcı avatarı
KarargahxParazit
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen KarargahxParazit »

sonCELLAT yazdı: 07 Ağu 2021 13:14 Beyazköşk sunucusunda forumda nicki yazan eşya iadesi yapılan varmı bir ay oldu neredeyse hala iade yapılmadı
benim 3 ay oldu ve listenin başındakilerde eminimki 4 aydır bekliyodur