Ceza aldım.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
erolkaan
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Ceza aldım.

Mesaj gönderen erolkaan »

52 lvl hesabım ban yedi sebebi 1 lvl hesaptan 1. seviye tılsım verip maden almamdı madenlerde bugluymuş olan bana oldu ceza itiraza atıyorum mail adamların baktığı bile yok geri dönüş bile yapmıyorlar ve herkes bu durumdan şikayetçi çoğu kişi brnm gibi mağdur o madenleri silin ve banımı açın ceza itiraz a yönlendirmeyin yardım etmiyorlar çünkü....
YigidoSivasli
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Ceza aldım.

Mesaj gönderen YigidoSivasli »

Birinin çalıntı mal sattığını bildiğimiz hâlde,o çalıntı malı satan ve alan normalde resmiyette ne kadar suçlu ise oyunda da durum aynı. 1 seviye karakterin ne kadar depo karakter özelliği olsa da asıl birikim ana karakterlerdir. Ben kısmen 59 Luk karakterlerimde en pahalı materyalleri bırakıyorum.
Depo karakter ıvır zıvır yarın lazım olur diye bıraktığımız materyallerin bulunduğu yer.
Geçmiş olsun...
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

bugluysa kaldırsınlar kardeşim o zaman yada izin vermesinler buga ne kadar saçma işler ya yani şu duruma bakıp hala oynuyorsanız size de başka bir şey denmez gidin başka oyun oynayın bu oyun oynattırmıyor insanı
singleshot23
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen singleshot23 »

1 level hesaptan maden alınmaz hocam, 1.seviye tılsım olabilir ama mantıken de düşünebileceğimiz gibi birçok madenin 1 level karakterden satılması kişinin zaten hile, bug vs. yaptığı konusunda karine oluşturur. Buglu olmasa kendi karakterinden satardı zaten 1 level karaktere üst mü dizecek adam.
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

singleshot23 yazdı: 15 Ara 2020 12:45 1 level hesaptan maden alınmaz hocam, 1.seviye tılsım olabilir ama mantıken de düşünebileceğimiz gibi birçok madenin 1 level karakterden satılması kişinin zaten hile, bug vs. yaptığı konusunda karine oluşturur. Buglu olmasa kendi karakterinden satardı zaten 1 level karaktere üst mü dizecek adam.
59 dan önce 1 seviye karakterden alıyorduk ban yemiyorduk burda hala hala ve hala hatayı düzeltmeyen yönetim suçludur ben olsam bu arkadaşa para bile veririm
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Burada ürünün bug ya da hile olmasını denetleyecek olan kişi ya da kontrol mekanizması oyuncu değildir. Zaten böyle bir yetkisi de yoktur. Madem öyle birinci seviye karaktere alışveriş özelliği kapatılsın. Oyunda yapılmasında hiçbir sakınca olmayan bir durumdan dolayı ceza almak aşırı mantıksız bir durum. Bir de alışveriş yapmadan önce karşıdaki kişinin sattığı şeyi nasıl elde ettiğini mi denetlememiz gerekiyor?
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: