Lonca Savaşları Hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TheWesTSooNN
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı

Lonca Savaşları Hk.

Mesaj gönderen TheWesTSooNN »

Selamlar,
Yıllar sonra bu kadar yoğun talebi fark edip lonca savaşlarını düzenleyen yönetimi görmek beni bir nebze de olsa mutlu etti. Adı üstünde "Lonca Savaşları" olan etkinliğin sınıflar arası ws şeklinde geçmesi ne kadar mantıklı bilmiyorum. 6V6 şeklinde 2 düşman grubun birbirleri ile savaşması daha mantıklı olurdu. Klanlar arası dengesizlik var diye böyle bir şey yapıldıysa bile duyurunun önceden gelmesi ile eminim ki bir çok lonca turnuvaya katılmak için klanlarını değiştirirdi. Etkinliğin başvuruları almadan önce tekrar gözden geçirilmesini talep ediyorum. İyi forumlar
WesTSooN
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Lonca Savaşları Hk.

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

1000 tane madalyanın fazla olduğu kanaatindeyim. Eğer miktar düzenlenmez ise,T karşılığı madalya kopyalama işinin başlayacağını düşünüyorum.
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen kargasa14 »

NeWTRoBLe yazdı: 29 Kas 2020 20:22 1000 tane madalyanın fazla olduğu kanaatindeyim. Eğer miktar düzenlenmez ise,T karşılığı madalya kopyalama işinin başlayacağını düşünüyorum.
atmasaydınız yere demek geliyor içimden olmayacak :D

yanlış anlamadıysam bir lonca için 3000 madalya gerekiyor. bu kadarını da lonca içinde bile toplayabilirsiniz. çokta büyük bir miktar değil. ayrıca etkinlik görevlileri ve gm lere gidecek madalyaları kopyalayıp satacak yürekli insanı görmek isterim :D
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

NeWTRoBLe yazdı: 29 Kas 2020 20:22 1000 tane madalyanın fazla olduğu kanaatindeyim. Eğer miktar düzenlenmez ise,T karşılığı madalya kopyalama işinin başlayacağını düşünüyorum.
Bu doğru😂.