Eminönü sunucusu ve Beyaz Köşk sunucusu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1

Eminönü sunucusu ve Beyaz Köşk sunucusu

Mesaj gönderen Equalero »

2 sunucudaki klan ustunlugu hangi taraf sizce Arz mi Lodos mu ?

Genel olarak bahsediyorum biz dun arzlari sancaktan cikarmadik mantigiyla değil ...
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Kullanıcı avatarı
MERTMUSAB
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Eminönü sunucusu ve Beyaz Köşk sunucusu

Mesaj gönderen MERTMUSAB »

beyazköşkde arzlar daha fazla bulunmakta klan savaşlarında da arzlar daha iyi
Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Hangi taraf daha kalabalıksa o taraf kazanıyor,ikv de tek başına şu an 2-3 adam alayım mantığı olmadığı için.(39 zamanı böyle değildi,3 kişiyle vs edip 2sini aldığımı bilirim)Şimdi efsun çeşitliliği az olduğunda dolayı maalesef böyle.
Kullanıcı avatarı
Emoscann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Trakya V Salvatore

Mesaj gönderen Emoscann »

MERTMUSAB yazdı: 21 Eyl 2020 12:55 beyazköşkde arzlar daha fazla bulunmakta klan savaşlarında da arzlar daha iyi
Bana kalırsa eğer Beyaz Köşk sunucusunda Lodos çoğunluğu daha fazla fakat Arz Klanında az ve öz karakterler bulunuyor.
Birbiri ile arkadaş olmuş yıllardır iletişim halinde olan ekipler mevcut. 6 kişilik bir ekip çok rahatlıkla 8-10 kişilik bir Lodos ekibini devirebilir.
Tabii aktif sayısında oldukça düşüş olduğundan dolayı şu sıralar sayılar aşağı yukarı eşit.
TRAKYA PAŞAELİ CEMİYETİ LONCA BAŞKANI
Emoscann(2005)
HydRopHopiA(2008-2012)
ZeusKabadayı(2012-2020)
FRİGG(2014-2020)
AsiLxTÜRK(2010-2020)
TsKxHxGeNeRaL(2008-2014)
Fianxinvariablex(2007-2010)
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Emoscann yazdı: 21 Eyl 2020 14:55
MERTMUSAB yazdı: 21 Eyl 2020 12:55 beyazköşkde arzlar daha fazla bulunmakta klan savaşlarında da arzlar daha iyi
Bana kalırsa eğer Beyaz Köşk sunucusunda Lodos çoğunluğu daha fazla fakat Arz Klanında az ve öz karakterler bulunuyor.
Birbiri ile arkadaş olmuş yıllardır iletişim halinde olan ekipler mevcut. 6 kişilik bir ekip çok rahatlıkla 8-10 kişilik bir Lodos ekibini devirebilir.
Tabii aktif sayısında oldukça düşüş olduğundan dolayı şu sıralar sayılar aşağı yukarı eşit.

Önceden baya zevkliydi klan savaslari ozelikle metor bolgesinde
Ama 59 seviyde cok farkli savas resmen klan kanalinda geciyor
Surda 2 arz var toplanalim 3 lodos bankada cabuk gelin vs artik karakoydenmi kaynakli 59 dan mi kaynakli anlamadim hep grubaslma var boyle olmasinin sebebi ne sizce ,?
Champion Class

Kullanıcı avatarı
Emoscann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Trakya V Salvatore

Mesaj gönderen Emoscann »

Equalero yazdı: 21 Eyl 2020 16:58

Surda 2 arz var toplanalim 3 lodos bankada cabuk gelin vs artik karakoydenmi kaynakli 59 dan mi kaynakli anlamadim hep grubaslma var boyle olmasinin sebebi ne sizce ,?
Oyun içerisinde yaklaşık 13.5 yılı geride bırakıyoruz. 13.5 yıl içerisinde oynayan yakın zamanda oynayan kişiler hepsi birbiri ile yakınlaştı birbiri ile kaynaştı. Fakat bu kişiler zamanla birbirlerinden ayrı düştüler kavga ettiler yeri geldi hiç konuşmadılar birbirlerine düşman oldular. Hal böyle olunca oyunu çok fazla büyüten kişilikler bunu sürekli oyun içerisine taşıyarak tamamen düşman ilan ettiler. Sen lodossun ben arzım sana her şey yasak. Sen arzsın ben lodosum kesinlikle sana oyun oynatmam.
Senin loncanın başkanı hırsız, arsız vb. gibi söylemler yaratıyor. Buda dediğiniz gibi Karaköy haritasını çekilmez bir hale getiriyor.
13.5 yıllık bir oyuncu olarak Çemberlitaş döneminde tılsımlar en azından gelmeden öncesiye kadar yapılan savaşlar tamamen zevkineydi. Kesinlikle hayat memat meselesi haline getirilmedi. Oyunda oynayan kişiler gerçekte karakteri ney ise oyuna tamamen onu yansıtıyorlar. Bazıları gerçekten aşırı yardım sever, bazıları saygısız, kimisi savaşmayı sevmez hep barış içinde yaşamaya çalışır. Aslına bakarsak gerçek hayatta bizler neysek oyunda ki karakterimiz de oyuz. Sanırsam oyunda ki karaktersiz insanlar olmasının sebebi oyunu bırakan iyi insanlardan kaynaklı :) Buda bir tez konusu olabilir mesela çok mantıklı.
TRAKYA PAŞAELİ CEMİYETİ LONCA BAŞKANI
Emoscann(2005)
HydRopHopiA(2008-2012)
ZeusKabadayı(2012-2020)
FRİGG(2014-2020)
AsiLxTÜRK(2010-2020)
TsKxHxGeNeRaL(2008-2014)
Fianxinvariablex(2007-2010)
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Emoscann yazdı: 21 Eyl 2020 17:48
Equalero yazdı: 21 Eyl 2020 16:58

Oyun içerisinde yaklaşık 13.5 yılı geride bırakıyoruz. 13.5 yıl içerisinde oynayan yakın zamanda oynayan kişiler hepsi birbiri ile yakınlaştı birbiri ile kaynaştı. Fakat bu kişiler zamanla birbirlerinden ayrı düştüler kavga ettiler yeri geldi hiç konuşmadılar birbirlerine düşman oldular. Hal böyle olunca oyunu çok fazla büyüten kişilikler bunu sürekli oyun içerisine taşıyarak tamamen düşman ilan ettiler. Sen lodossun ben arzım sana her şey yasak. Sen arzsın ben lodosum kesinlikle sana oyun oynatmam.
Senin loncanın başkanı hırsız, arsız vb. gibi söylemler yaratıyor. Buda dediğiniz gibi Karaköy haritasını çekilmez bir hale getiriyor.
13.5 yıllık bir oyuncu olarak Çemberlitaş döneminde tılsımlar en azından gelmeden öncesiye kadar yapılan savaşlar tamamen zevkineydi. Kesinlikle hayat memat meselesi haline getirilmedi. Oyunda oynayan kişiler gerçekte karakteri ney ise oyuna tamamen onu yansıtıyorlar. Bazıları gerçekten aşırı yardım sever, bazıları saygısız, kimisi savaşmayı sevmez hep barış içinde yaşamaya çalışır. Aslına bakarsak gerçek hayatta bizler neysek oyunda ki karakterimiz de oyuz. Sanırsam oyunda ki karaktersiz insanlar olmasının sebebi oyunu bırakan iyi insanlardan kaynaklı :) Buda bir tez konusu olabilir mesela çok mantıklı.
Her ne olursa olsun Arz ve Lodos arasindaki kiyasiya mücahadele hiç bir zaman bitmyecek ben herzaman ortama ayak uyduruyorum rakip saygiliysa bende saygili davranirim asagalarsa kufur ederse bende aynisini yanstiyorum savas asagalamak kucuk dusurme modunda takiliyor zaten 😏

Klansiz olan kisilerde oyunda yok zaten kafalarina gore bisey yapmaya calisyorlar ne zevk aliyorlarsa artik 😎
Champion Class

dewilmedusa
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen dewilmedusa »

konu dışında ama oyuna yeni başladım sabah oyundan çıktım ve 2 3 den beri oyuna giremiyorum 6 7 saattir illahiki paramı yatırmamız lazım oyunu oynabilmemiz için başka server derseniz. okadar karakterimi oluşturdum orda arkadaşlıklar kurdum ama giremiyorum :rage: :rage: :rage: :rage: :rage:
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

dewilmedusa yazdı: 22 Eyl 2020 20:27 konu dışında ama oyuna yeni başladım sabah oyundan çıktım ve 2 3 den beri oyuna giremiyorum 6 7 saattir illahiki paramı yatırmamız lazım oyunu oynabilmemiz için başka server derseniz. okadar karakterimi oluşturdum orda arkadaşlıklar kurdum ama giremiyorum :rage: :rage: :rage: :rage: :rage:

Eminönü sunucusuna girmek istiyorsan yatırman gerekiyor dostum :unamused:
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
VaMoSBieN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen VaMoSBieN »

Betadan beri Beyazköşk oyuncusu olarak,

Lodos klanı mensubu daha fazladır bu betadan beri böyle fakat Arz klanı mensupları genelde daha iyi oyuncular olur kuru kalabalık pek olmaz o yüzden karışık bir durum her iki klanda da bulundum grup bölgeleri muhabbeti olmasaydı kesinlikle Arz klanı ile devam ederdim.

Fakat artık klansız oyuncu kitlesi çok fazla eskiden böyle bir şey yoktu.
VaMoSxFeNeRR VaMoSBieNIV ııVaMoSBieNıı Zuhurr LegendxVaMoSBieN Cefakarkanarya

Beyaz Köşk