Yeni Sunucu Açılmalı mı ? Lütfen Herkes Katılabilir mi?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
dade1302
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Yeni Sunucu Açılmalı mı ? Lütfen Herkes Katılabilir mi?

Mesaj gönderen dade1302 »

Arkadaşlar biliyorsunuz tüm online oyunlarda belirli süreler içinde yeni sunucular açılıyor.
Şimdi buraya neden yeni sunucunun gerekli olduğunu uzun uzun yazmayacağım. Zaten herkes açık ve net biliyor. Tüm sunucularda maden, eşya, para piyasaları berbat.

SİZCE yeni sunucu açılmalı mı ? Bu görüşümü destekliyorsanız cevap olarak yazabilir misiniz ? Belki yönetim görüp bir şeyler yapar.

Hazır yaz tatili yaklaşıyorken yeni sunucunun açılması sayesinde oyun yeniden canlanır. Meteorda karakürk, cevriye sultan grupları yeniden kurulur.
Kullanıcı avatarı
Heaven1925
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Yeni Sunucu Açılmalı mı ? Lütfen Herkes Katılabilir mi?

Mesaj gönderen Heaven1925 »

oldschool tarzı olmadığı sürece tutmaz

Kod: Tümünü seç

Şeytan sünnet oldu ben KİRWE'yim !
Teşkilat - LodosKirwe :crossed_swords:

Eminönü - BüyücüKirwe :crystal_ball:

Kuklacı - Koniçiçeği :cherry_blossom:

Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

dade1302 yazdı: 19 May 2020 12:31 Arkadaşlar biliyorsunuz tüm online oyunlarda belirli süreler içinde yeni sunucular açılıyor.
Şimdi buraya neden yeni sunucunun gerekli olduğunu uzun uzun yazmayacağım. Zaten herkes açık ve net biliyor. Tüm sunucularda maden, eşya, para piyasaları berbat.

SİZCE yeni sunucu açılmalı mı ? Bu görüşümü destekliyorsanız cevap olarak yazabilir misiniz ? Belki yönetim görüp bir şeyler yapar.

Hazır yaz tatili yaklaşıyorken yeni sunucunun açılması sayesinde oyun yeniden canlanır. Meteorda karakürk, cevriye sultan grupları yeniden kurulur.
Yeni sunucu demek az paraya kıyılması demek. Tt bu oyuna 10 tl yatırmaz ama almaya gelince iyi para kaldırır : ) devler uğraşmıyor artık gittiği yere kadar. Bono olayına bir çare bulunmadı bak yüzlerce kopya asa eşya basıldı. O paralarla tılsımlar alındı, kopya madenler yapıldı. Ama çözüm odaklı bir şey olmadı. Gorgar yoksa bende oynamam zaten.
Kullanıcı avatarı
dade1302
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

4thEspada yazdı: 19 May 2020 12:36
dade1302 yazdı: 19 May 2020 12:31 Arkadaşlar biliyorsunuz tüm online oyunlarda belirli süreler içinde yeni sunucular açılıyor.

Yeni sunucu demek az paraya kıyılması demek. Tt bu oyuna 10 tl yatırmaz ama almaya gelince iyi para kaldırır : ) devler uğraşmıyor artık gittiği yere kadar. Bono olayına bir çare bulunmadı bak yüzlerce kopya asa eşya basıldı. O paralarla tılsımlar alındı, kopya madenler yapıldı. Ama çözüm odaklı bir şey olmadı. Gorgar yoksa bende oynamam zaten.
Hocam şu anki şartlar içinde yeni bir sunucu sadece. Yeni bir sunucu için ne kadar para gerekli ki ? Venezule gibi bir maden alırken 500.000.000 para veriyoruz.
Kullanıcı avatarı
dade1302
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Nasıl diğer online oyunlarda 2-3 senede bir yeni sunucu açılıyorsa aynısını İKV'de de istiyorum. İsmini vermeyeceğim ama tüm online oyunlarda 2-3 senede 1 yeni sunucu açılıyor.
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

dade1302 yazdı: 19 May 2020 12:38
4thEspada yazdı: 19 May 2020 12:36

Hocam şu anki şartlar içinde yeni bir sunucu sadece. Yeni bir sunucu için ne kadar para gerekli ki ? Venezule gibi bir maden alırken 500.000.000 para veriyoruz.
Bu oyunu kalanlardan kimse kurtaramaz. Orti en son iletisini 2018’de girmiş. Nerull ise bazı bayramlardan bayramlara giriyor. Bunu söylememin sebebi kalan kişilerin bu oyuna daha bir şey yapamayacağı.

Param var diyorsan oyunun 39 veya 59 haklarını,telifini vs satın alırsın artık bu işler nasıl olur bilmiyorum : )
Kullanıcı avatarı
baraka1997
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Kuzgun Ve Yolcu

Mesaj gönderen baraka1997 »

Merhabalar,

Öncelikle güzel bir konu olmuş, ben de bu konudaki kendi fikrimi paylaşmak istiyorum.
Güncel pandemi sürecini ve Ramazan ayını göz önünde bulundurursak, oyunun
"ŞUANLIK" kalabalık göründüğünü çok rahatlıkla söyleyebiliriz.

Pandemi ve Ramazan ayının sona ermesini takiben sunucular tekrar boşalacak.
En az kullanılan 2 sunucu için
(o sunuculardaki mevcut oyunculara karakterleri başına ücretsiz sunucu transfer hakkı vermek kaydı ile) bir sunucu revizyonu yapılabilir. O sunucular 29 seviye ve 39 seviye sınırı olan sunuculara dönüştürülebilir. Bu, "backstep" diye tabir ettiğimiz yenilik gerektirmeyen ve mevcut ana sunucuyu rahatlatacak bir hamle olur. Yapılmasının basit bir işlem olduğunu düşünüyorum.

Ancak, yeni bir sunucu geleceğini sanmıyorum ve umarım gelmez. Hali hazırda, mevcut sunucular bile çok fazla hata barındırıyor.

Umarım, bu konuda mantıklı bir adım atılır.

Saygılarımla,
Resim
ÖNEMLİ: Doğru ve tam yazımı ile <Kuzgun Ve Yolcu> loncasındaki Graphene [59], ÇÖREKADAM [59], SigmoidSinus [59] karakterlerimden başka karakterim yoktur.
Kullanıcı avatarı
Producer
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Producer »

Yeni sunucunun açılması, beni oyuna tekrardan başlatacak bir hamle olur. Bazı arkadaşlar ne kadar imkansız gözüyle baksa da elbet bir gün...
Resim
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Producer yazdı: 19 May 2020 12:58 Yeni sunucunun açılması, beni oyuna tekrardan başlatacak bir hamle olur. Bazı arkadaşlar ne kadar imkansız gözüyle baksa da elbet bir gün...
Desteğe yazmadan hiçbir şey olmaz. Ben atmıştım isterseniz deneyin en azından
Kullanıcı avatarı
Producer
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Producer »

4thEspada yazdı: 19 May 2020 13:03
Producer yazdı: 19 May 2020 12:58 Yeni sunucunun açılması, beni oyuna tekrardan başlatacak bir hamle olur. Bazı arkadaşlar ne kadar imkansız gözüyle baksa da elbet bir gün...
Desteğe yazmadan hiçbir şey olmaz. Ben atmıştım isterseniz deneyin en azından
Desteklik bir iş olduğunu sanmıyorum. Oyuncuların isteği tabiri caizse kabak gibi ortada. Geçmişte anket açıp isteklerimizi öğrenen yöneticiler vardı. Yeni sunucu kararı da biz oyunculara bırakılmalı.
Resim
Kilitli