Hakir Profesörleri İçin

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Hakir Profesörleri İçin

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

Hakirde şifalar için verebileceğiniz tüyolar var mı ?Ck tutmayı nasıl başarıyorsunuz ?
Mertoo
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Re: Hakir Profesörleri İçin

Mesaj gönderen Mertoo »

Çok kolay herkesde ck olcak bitince tekrar Aycan 💪💪💪🎖️2 şifa zaten
jrrtalkien
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen jrrtalkien »

Burda oyunun sesini açman biraz iyi olabilir;) mermi 20 sny de bir atıyo ve o an hiddet kimdeyse ona veya grubundan herhangi birine atar mermiyi. O saniyede yere düşen bir mermi sesi çıkar yanlış hatırlamıyorsam o esnada hakire en yakın kim varsa onların üstünde çıkan ek zihin toplama sembolü mermiyi atacağı kişide de çıkar. Senin onu görüp ck atmak için içinden 1001 1002 deme kadar süren var unutma yoksa ck atsanda ölebilir ;)
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

jrrtalkien yazdı: 19 May 2020 13:34 Burda oyunun sesini açman biraz iyi olabilir;) mermi 20 sny de bir atıyo ve o an hiddet kimdeyse ona veya grubundan herhangi birine atar mermiyi. O saniyede yere düşen bir mermi sesi çıkar yanlış hatırlamıyorsam o esnada hakire en yakın kim varsa onların üstünde çıkan ek zihin toplama sembolü mermiyi atacağı kişide de çıkar. Senin onu görüp ck atmak için içinden 1001 1002 deme kadar süren var unutma yoksa ck atsanda ölebilir ;)
Tek şifa cidden zor ve el alışkanlığı gerektiriyor. Gbz de tuttuğum ck gibi olmadığını fark ettim.
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Başlarken ckları dağıtırsın kesime başlandığında bilgisayar ekranına odaklanman gerek refklesin hızlı ise mermiyi havada kapatırsın. =) Hakir keserken başka işlerle uğraşırsan grubu yatırabilirsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
legendpolice
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen legendpolice »

Hakirde Ck kaçırmaman gerek ck kaçmadıgı müddet çe sıkıntı çekmezsin bu arada bol bol iyileştirme çemberi atmayı unutma ;)
Kullanıcı avatarı
MamiquReborn
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen MamiquReborn »

Valla ben dairelere bakarak ck tutturuyorum sadece bir tane daire gelene atıyorum ckyi