sunucu önerisi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Berat081
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

sunucu önerisi

Mesaj gönderen Berat081 »

oyuna büyücü ve savascı alarak başladım boss kesimleri için tavsiye edebileceğiniz bir sunucu var mı ? ya da aktif bir loncaya davet edebilecek arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim aktif oyuncuyum oyun bilgim yüksek karakterlerim sağlam.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Re: sunucu önerisi

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bence Eminönü yoğunluk açısından şuan en iyisi
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Berat081
İskele Babası
İskele Babası

Eminönü ve beyazköşk harici bir bos kesilen sunucu önerirsen sevinirim
Kullanıcı avatarı
BenKutto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÇaRŞı

Mesaj gönderen BenKutto »

Berat081 yazdı: 06 Tem 2019 20:05 Eminönü ve beyazköşk harici bir bos kesilen sunucu önerirsen sevinirim
Teşkilatta boss kesimleri aktif şuan arz klanında.
Resim
Kullanıcı avatarı
MAJESTE
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen MAJESTE »

Oyundaki en kalabalık sunucu şuanda Eminönü.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Resim
Kullanıcı avatarı
Berat081
İskele Babası
İskele Babası

MAJESTE yazdı: 07 Tem 2019 17:47 Oyundaki en kalabalık sunucu şuanda Eminönü.
Öncelikle önerin için teşekkür ederim ama benim için boss kesimlerine karışılmayan bir sunucu lazım sakin ama boss kesimleri yapılan
Kullanıcı avatarı
Cosanostra
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Cosanostra »

Berat081 yazdı: 06 Tem 2019 18:07 oyuna büyücü ve savascı alarak başladım boss kesimleri için tavsiye edebileceğiniz bir sunucu var mı ? ya da aktif bir loncaya davet edebilecek arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim aktif oyuncuyum oyun bilgim yüksek karakterlerim sağlam.
Meran sunucusunda arz klanında veya klansız arkadaşlarla grupta yer bulabilme şansın olabilir
Kullanıcı avatarı
Berat081
İskele Babası
İskele Babası

Resim
Cosanostra yazdı: 08 Tem 2019 11:51
Berat081 yazdı: 06 Tem 2019 18:07 oyuna büyücü ve savascı alarak başladım boss kesimleri için tavsiye edebileceğiniz bir sunucu var mı ? ya da aktif bir loncaya davet edebilecek arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim aktif oyuncuyum oyun bilgim yüksek karakterlerim sağlam.
Meran sunucusunda arz klanında veya klansız arkadaşlarla grupta yer bulabilme şansın olabilir
Peki kardeşim meran sunucusu hakkında biraz bilgi toplayım ben boş yere akçe harcamak istemiyorum
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Skull »

Göster
Berat081 yazdı: 08 Tem 2019 12:31 Resim
Cosanostra yazdı: 08 Tem 2019 11:51
Peki kardeşim meran sunucusu hakkında biraz bilgi toplayım ben boş yere akçe harcamak istemiyorum
Meran sunucusunda klansız Birlikten Kuvvet Doğar loncasına alım varsa girebilirsin. Onlar yardımcı olurlar. Meran sunucusunu ben sevemedim. Meran sunucusu oyuncuları pek yardım etmeyi sevmezler. :) Çarını geçirmeden önce iyice bir araştır derim. Sonradan pişman olmayasın.
Kullanıcı avatarı
Recoil
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Recoil »

Karışılmayan bir yer aramak biraz sıkıntı,gıcık insan her sunucuda var fakat arkadaşların dediği gibi meran sunucusunda çoğu boss kesimini klansız loncalar yapıyor bir bakınabilirsin bence.