Hesabın şifresi değişmiş.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
celalyigit79
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Hesabın şifresi değişmiş.

Mesaj gönderen celalyigit79 »

Öncelikle herkese merhabalar.
Dün sunucu bakıma kadar oyundaydık arkadaşlarla ws felan atıyorduk bakıma girince yattık. Öğlen 12 de girmeye çalıştığımda şifremin doğru olmadığını farkt ettim. İKV'nin sitesinden şifre değiştirme talebinde bulunduğumda günlük hakkımın dolduğunu söylendi. Ne yaparsam hesaba erişemedim. 29 zamanından beri oynayan bir oyuncuyum ara sıra uzun süreli ara verdim. Karaköyün başlarında bırakmıştım yaklaşık 2 haftadır oyuna tekrar başladım. Bir abiyle tanıştım koleksiyon itemları varmış kendisiyle samimi oldum, eskilere özlemle bir karekter açarak belirli bir seviyeye getirip ondan bir süreliğine verebilirmisin dedim ve kullanıyordum.Onun için o kadar önemli ki o itemlar Mustafa abiye minnet borcum var ve onları ona tekrar vermam lazım yani o itemlar benim olsaydı bu kadar zoruma gitmezdi ama onları vermem lazım lütfen gerçekten yalvarırım gerekirse tek ricam en azından umudum Gm'lerin yardımcı olması. Teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
halo903
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: Hesabın şifresi değişmiş.

Mesaj gönderen halo903 »

100 de 100 gerçekçilik
celalyigit79
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Sana yemin ederim kardeşim anlattığım gibi. Ayrıca bahsettiğim itemlar Eski ve arkadaşları icadı itemlardır. Eski herman serman Kütük yaran ve eski kıyafet seti.
snapdragon
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen snapdragon »

İnanmış gibi yapıyoruz ve seni 5 hayırla uğurluyoruz
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

celalyigit79 yazdı: 26 Nis 2019 21:57 Sana yemin ederim kardeşim anlattığım gibi. Ayrıca bahsettiğim itemlar Eski ve arkadaşları icadı itemlardır. Eski herman serman Kütük yaran ve eski kıyafet seti.
hesabın inceleme altına alınmış satın almış olduğun veya kasanda ki bazı değerli eşya materyallerden kaynaklı olabilir örneğin kopya bayrak aldıysan olabilir vs. vs.

destek ekibine üyelik sorunları adı altın'da durumu anlatıp acılmasını talep etmekten baska ve beklemekten baska çaren yok bizde 2 haftadır bekliyoruz şifre alamıyoruz.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
celalyigit79
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Hocam karektersizin birisi dün bana transfer yapalım dedi 29 tane sibiryalıyla 13 14 tane phi tılsımı verdi sonra bekledim ne gelen var ne giden varya ağzımı bozmamak için zor duruyorum. Bu kopya mevzusunuda yeni öğrendim gerizekalı değilim o kadar değerli bir eşyanın olduğu hesabımı riske atacak kadar. Ben gerçekten diğer karekterlerimde değilim yeterki eski ve arkadaşları setini geri alayım.