Nerull Kukacıda

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı

Nerull Kukacıda

Mesaj gönderen Darkxfearless »

Resim
FOTOĞRAF MUTLULUK VERİYOR SAOL NERULL
Resim
Kullanıcı avatarı
ReLenTLesSx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Life and Death

Re: Nerull Kukacıda

Mesaj gönderen ReLenTLesSx »

Blokladımı herhangi birini ?
Resim
Kuklacı
ıReLenTLesS

Life And Death YouTube kanalıGöster
Kullanıcı avatarı
DescriptionS
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen DescriptionS »

ReLenTLesSx yazdı: 12 Nis 2018 23:43 Blokladımı herhangi birini ?
Ksklienes ve Horde bloklandı ':)
Resim
~ MustafaKemalAtatürk ~

1881 - 193∞

“Saygı olsun bu çelik atlıların göktuğuna, Tuğu kaldırmış olan orduların Başbuğuna!”
Kullanıcı avatarı
ReLenTLesSx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Life and Death

Mesaj gönderen ReLenTLesSx »

DescriptionS yazdı: 13 Nis 2018 00:25
ReLenTLesSx yazdı: 12 Nis 2018 23:43 Blokladımı herhangi birini ?
Ksklienes ve Horde bloklandı ':)
Gerçek karakterleri bulunup onlarada blok atılsa keşke, 3 gün yemişlerdir muhtemelen
Resim
Kuklacı
ıReLenTLesS

Life And Death YouTube kanalıGöster
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: HUN

Mesaj gönderen Nedenben »

nıhayet emek hırsızlarına blok gelıyor gormek ıstedıgımız buydu 100 kp carıyla gelsın kacırsınlar 100une blok verılsın sorun degıl yeterkı ceza sistemi aktıf olsun oyun refah ve huzur ıcınde ılerlesın.
Resim
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

Bana sadece birisi şunun mantıklı bir açıklamasını yapsın hatta bizzat Nihat abi bir açıklama yaparsa bu duruma sevinirim.

Oyunda bir loncam var ve X loncası ile rekabet içerisindeyiz ki tüm loncalar ve klanlar birbiri ile rekabet içerisindedir. Şimdi ben karşı klandaki ya da bu rekabet içerisinde olduğum loncaya patron kestirmek istemiyorum ve kesimlerine engel oluyorum. Bu noktada ne yapılacak? Sonuçta o patronu onların kesmesini ve eşya almasını istemiyorum. Bu olay sırf kesimlerine engel olmakla alakalı değil tamamen rekabete dayalı bir durum.
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

NaudiR yazdı: 13 Nis 2018 02:15 Bana sadece birisi şunun mantıklı bir açıklamasını yapsın hatta bizzat Nihat abi bir açıklama yaparsa bu duruma sevinirim.

Oyunda bir loncam var ve X loncası ile rekabet içerisindeyiz ki tüm loncalar ve klanlar birbiri ile rekabet içerisindedir. Şimdi ben karşı klandaki ya da bu rekabet içerisinde olduğum loncaya patron kestirmek istemiyorum ve kesimlerine engel oluyorum. Bu noktada ne yapılacak? Sonuçta o patronu onların kesmesini ve eşya almasını istemiyorum. Bu olay sırf kesimlerine engel olmakla alakalı değil tamamen rekabete dayalı bir durum.
Ama senin yapmak istediğin rekabet değil, hainlik gibi bir şey neden gelişmesini istemiyorsun.
kedi
Kullanıcı avatarı
Witchex
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Witchex »

NaudiR yazdı: 13 Nis 2018 02:15 Bana sadece birisi şunun mantıklı bir açıklamasını yapsın hatta bizzat Nihat abi bir açıklama yaparsa bu duruma sevinirim.

Eğer bu yaklaşımınızı rekabet olarak algılayacak durumdaysanız acilen psikolojik tedavi görmenizi tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: HUN

Mesaj gönderen Nedenben »

herkese acık bolgede ıstedıgın gıbı savas yapma hurrıyetıne sahıpsin zaten burda bircok ınsanın belırtmek ıstedıgı nara ıle boss kacırmak ve bılınclı olarak klansız carlarla slotu getırıp grubun ustune bırakmak .. bız bunların adıl olmadıgını dusunuyoruz ıkı klan arasındakı rekabete degıl .. nasılkı herkes fedakarlık edıp kalabalık sunuculardan yada boss kacırma yuzunden sunucu degıstırıyorsa zayıf tarafda fedakarlık yapmak zorunda klansız ekıbını kurmak yada eksıklerını tamamlıyana kadar karsı klanda yer almak kısacası amaclarını elde etmek ıcın parmagını tasın altına koymak zorunda .. savas ettigin ıcın blok cezası olucagını sanmıyorum..
Resim
Kullanıcı avatarı
kralgs
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen kralgs »

Hocam rekabet dediğin klansız kp çarları ile boss kaçırmak ile olmaz toplarsın loncanı delikanlı gibi kesersin boss a müdahale etmedeni ona da blok atıcakları halı yok nerul açıklamasını oku bir aşırıya gidenleri cezalandırılmasından bahsetmiş yani açık bölge elbette savaşlar olcak fakat büyük loncalar aciz değil boss keserken adam kessin zaten sen bileğine güveniyorsan sende item alıcaksın mücadele verirsin o konuda
Resim
  • Kralgs/Legendofwizard/Mahsen/Ölürümtürkiyemm/Sinoplu
  • cCcxTüRKiYeMxcCc/kralgsIV/MoNTeCaRLo/Legendofattack/ Gsxkralgsx/Devletbahçelii/Kralqs
  • öLüRüMTüRKiYeM/Legendofhealer/Kurosakihigo/Lastxottoman/Şifaimahsen/Fakedoctor/Turkishcommand