Oyuna Yeni Başlayan Arkadaşlar Toplanıyoruz!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
caspiumira
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Oyuna Yeni Başlayan Arkadaşlar Toplanıyoruz!

Mesaj gönderen caspiumira »

6 yıl önce sancak sunucusunda bu oyuna veda etmiştik bir kaç arkadaşımla.Şimdi karaköy paketiyle oyun farklı bir boyut kazandı,görüyorum ki oyun kalabalıklaşıyor.Başta planımız 49 seviye karakterlerimizi Eminönü sunucusuna taşıyıp kaldığımız yerden devam etmekti fakat baktık ki yeni başlayıp isyan eden arkadaşlarımız çok fazla.Bizde oyuna en baştan başlama kararı aldık.Oyuna baştan başlayıp bizimle beraber oyunun zevkini çıkararak,gerek eski günleri yad edip gerekse oyunun yeni modernliğine ayak uyduracak arkadaşlarımız varsa bu başlık altından iletişime geçebilir.İleridede yol arkadaşlarımızla beraber lonca kurmayı planlıyoruz.Forumdaki eski üyeliğimi hatırlayamadığım için yeni üyelik açıp giriş yaptım,forum profilime bakıpta insan oyaladığımız falan sanılmasın :grinning: İyi haberlerinizi bekliyoruz!
Kullanıcı avatarı
KILICoglu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Re: Oyuna Yeni Başlayan Arkadaşlar Toplanıyoruz!

Mesaj gönderen KILICoglu »

Bir tavsiyede bulunmak istedim. Bence e.ö başlama çünkü plussuz girilmiyor akşam 6.12 arası senin Plus olsada diğer arkadaşların olmayabilir canınız sıkılmasın sonra yine size kalmış bişey
Kullanıcı avatarı
W0IkaN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Babylon

Mesaj gönderen W0IkaN »

eminönünde kesecek fare bile bulamazsınız :)
Kullanıcı avatarı
caspiumira
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen caspiumira »

Açıkçası birazda kalabalık server da oynamak istiyoruz.Yani sancak falan çok boş geldi.Tavsiye edeceğiniz başka server var mı?
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

caspiumira yazdı: 08 Mar 2018 02:04 Açıkçası birazda kalabalık server da oynamak istiyoruz.Yani sancak falan çok boş geldi.Tavsiye edeceğiniz başka server var mı?
Eminönü yada Teşkilat

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
KILICoglu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen KILICoglu »

caspiumira yazdı: 08 Mar 2018 02:04 Açıkçası birazda kalabalık server da oynamak istiyoruz.Yani sancak falan çok boş geldi.Tavsiye edeceğiniz başka server var mı?
Beyaz veya teşkilat e. Ö sıkıntılı oradaki karakterlere giremiyorum :)
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

Bende katılabilirim. :relaxed: Tenha bir sunucu olması daha iyi. Kalabalık sunucular her zaman sıkıntı oluyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen pegasusejder »

Ben teşkilattayım. Bende yaklaşık 7 sene önce oyunu bıraktım eklenti paketini duyunca geri geldim. Sıfırdan arkadaşımla beraber baştan başladık. Eğer sizde sıfırdan başlamak istiyorsanız buyrun gelin :) . Oyun içinde benimle iletişime geçerseniz yardımcı olurum. Hitokirixcevozby

Bu arada yeni başlıcaksanız sizinle migrat görevlerine kadar yardım ederim ama çt görevlerini bende yapamadım ':) Yani karaköye muhtemelen hemen giremeyiz :D
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

pegasusejder yazdı: 08 Mar 2018 07:29 Ben teşkilattayım. Bende yaklaşık 7 sene önce oyunu bıraktım eklenti paketini duyunca geri geldim. Sıfırdan arkadaşımla beraber baştan başladık. Eğer sizde sıfırdan başlamak istiyorsanız buyrun gelin :) . Oyun içinde benimle iletişime geçerseniz yardımcı olurum. Hitokirixcevozby

Bu arada yeni başlıcaksanız sizinle migrat görevlerine kadar yardım ederim ama çt görevlerini bende yapamadım ':) Yani karaköye muhtemelen hemen giremeyiz :D
Normalde Teşkilat sunucusundayım ben. Tenha sunucu diye Tılsım sunucusunda açmıştım. Büyük ihtimal teşkilata döneceğim gibi. :thinking_face: Migrat görevlerim duruyor daha. Kaç kişi oynuyorsunuz? Lonca açarsanız, klansız olursa gelebilirim. Milletle uğraşamam. :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen pegasusejder »

LaRaCRoFT yazdı: 08 Mar 2018 07:40
Normalde Teşkilat sunucusundayım ben. Tenha sunucu diye Tılsım sunucusunda açmıştım. Büyük ihtimal teşkilata döneceğim gibi. :thinking_face: Migrat görevlerim duruyor daha. Kaç kişi oynuyorsunuz? Lonca açarsanız, klansız olursa gelebilirim. Milletle uğraşamam. :grin:
Hocam lodos klanındayız ama rahat ol özellikle şuan klan kapışması gibi bir şey olmuyo :D bi kaç arkadaşım var onlarla fln hep grup bölgelerine giriyoruz gelirseniz sizlede gireriz sıkıntı olmaz :) . Hesap adı ne bu arada?