OYUNUN YENİ GÜNCELLEMEYLE EN BÜYÜK HATASI

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
FarukBey
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

OYUNUN YENİ GÜNCELLEMEYLE EN BÜYÜK HATASI

Mesaj gönderen FarukBey »

Öncelikle merhabalar bana şu durum çok saçma geliyor,şimdi herkes karaköy e kaydı.Ne m1 satan ne y2 satan var yani satanlarda piyasayı arttırdı.Yav ben böyle bişey görmedim hesabım yeni sadece çt görevleri eksik ama çt önü bomboş (Eminönü sunucusunda olmama rağmen) napıcam bilmiyorum oyunu bırakasım var ama hesapta 7200 akçem duruyor,lazım olur yüklemiştim.Bu durum çok ama çok saçma girecek kimse yok herkese açık grup bölgesine bile girecek kişi yok zaten 1000 fizikle en az 20 büyücü girmemiz lazım ki gaffarı keselim.Sunucuda Yeraltı,Meran,Migrat,Çemberlitaş,yani 35-40 level kişiler için kurt mağara falan karakürk kesmek lazım ona bile adam yok meteor falan çok boş.Ben oyunu oynuyorum ama bu oyuna yeni güncellemeyle gelenler de var onlarında çok rahatsız olduğu bir durum bu.Oyuna döndük diyolar ama görevlerimizi yapamıyoruz nasıl gidelim bu durumda karaköy e ? :( :( :( :( :( :(
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H

Re: OYUNUN YENİ GÜNCELLEMEYLE EN BÜYÜK HATASI

Mesaj gönderen MaHKuMII »

FarukBey yazdı: 03 Mar 2018 21:45 Öncelikle merhabalar bana şu durum çok saçma geliyor,şimdi herkes karaköy e kaydı.Ne m1 satan ne y2 satan var yani satanlarda piyasayı arttırdı.Yav ben böyle bişey görmedim hesabım yeni sadece çt görevleri eksik ama çt önü bomboş (Eminönü sunucusunda olmama rağmen) napıcam bilmiyorum oyunu bırakasım var ama hesapta 7200 akçem duruyor,lazım olur yüklemiştim.Bu durum çok ama çok saçma girecek kimse yok herkese açık grup bölgesine bile girecek kişi yok zaten 1000 fizikle en az 20 büyücü girmemiz lazım ki gaffarı keselim.Sunucuda Yeraltı,Meran,Migrat,Çemberlitaş,yani 35-40 level kişiler için kurt mağara falan karakürk kesmek lazım ona bile adam yok meteor falan çok boş.Ben oyunu oynuyorum ama bu oyuna yeni güncellemeyle gelenler de var onlarında çok rahatsız olduğu bir durum bu.Oyuna döndük diyolar ama görevlerimizi yapamıyoruz nasıl gidelim bu durumda karaköy e ? :( :( :( :( :( :(
Kardeşim şuan herkes Karaköy görev İtem peşinde . Artık grup bölgeleri sırf eğlence için girilecek yani. 59 level olan adam ilk başta üstünü dizmeye çalışacak. Meteorda ne yapsın ?
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

FarukBey yazdı: 03 Mar 2018 21:45 Öncelikle merhabalar bana şu durum çok saçma geliyor,şimdi herkes karaköy e kaydı.Ne m1 satan ne y2 satan var yani satanlarda piyasayı arttırdı.Yav ben böyle bişey görmedim hesabım yeni sadece çt görevleri eksik ama çt önü bomboş (Eminönü sunucusunda olmama rağmen) napıcam bilmiyorum oyunu bırakasım var ama hesapta 7200 akçem duruyor,lazım olur yüklemiştim.Bu durum çok ama çok saçma girecek kimse yok herkese açık grup bölgesine bile girecek kişi yok zaten 1000 fizikle en az 20 büyücü girmemiz lazım ki gaffarı keselim.Sunucuda Yeraltı,Meran,Migrat,Çemberlitaş,yani 35-40 level kişiler için kurt mağara falan karakürk kesmek lazım ona bile adam yok meteor falan çok boş.Ben oyunu oynuyorum ama bu oyuna yeni güncellemeyle gelenler de var onlarında çok rahatsız olduğu bir durum bu.Oyuna döndük diyolar ama görevlerimizi yapamıyoruz nasıl gidelim bu durumda karaköy e ? :( :( :( :( :( :(
Tüm sunucularda çt atan yok bomboş. Yeni oynayanların önü kesildi kim gelip yardım edecek çok merak ediyorum üstünü fulledikten sonra mı gelirler yardıma? Belki 1 ay sonra. Geçmiş olsun
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
BenKutto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÇaRŞı

Mesaj gönderen BenKutto »

Hocam benden sana tavsiye çt önünde bekleyip sitem etmeyi bırakmalısın.Çarını daha iyi yerlere getirebilmen için karacinlere gidip hem maden hem de bir yandan torba kasarak karakterinin düzeyini ilerletebilirsin.Bölge şuan yeni herkes karaköy'de,durumlar tam rayına oturunca oyun stabil hale gelip çemberlitaş grubunu kendin çok rahat kuracak düzeye gelirsin.
Resim
FarukBey
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen FarukBey »

Çok kötü durum :(
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

Ç.T itemlerini dizmeden HOL görevlerini tamamlayıp bir an önce KARAKÖY ' e girmelisin.
Millet Karaköy ' de üstünü tamamlayıp dizdiği vakit diğer bölgelerden item düşürmek için geri gelecektir.
Şu an sadece 49 olup HOL GÖREVLERİNİ BİTİRMEN GEREKİR. KARAKÖY ' e girmek için.

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Reçetelerde Çemberlitaş materyalleri boşuna yok. Bir süre sonra tekrar dolacaktır çemberlitaş. Güncelleme betadayken gidip sunucuda eksiklerini tamamlamaliydin. Çoğu kişi böyle yaptı şuan Karakoydeler.
Kullanıcı avatarı
Mustafaxbuken
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Mustafaxbuken »

diltemiz yazdı: 03 Mar 2018 22:04
Ç.T itemlerini dizmeden HOL görevlerini tamamlayıp bir an önce KARAKÖY ' e girmelisin.
Millet Karaköy ' de üstünü tamamlayıp dizdiği vakit diğer bölgelerden item düşürmek için geri gelecektir.
Şu an sadece 49 olup HOL GÖREVLERİNİ BİTİRMEN GEREKİR. KARAKÖY ' e girmek için.
Birader boş yorum yapıyosun karaköye girmesi için zaten çt yapması şart gaffar görevi istihbarat görevi yapılmadan karaköye giremiyor. Girse bile düşük hasarla ne yapabılır
---Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir.-ZAHİR
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Geçen biz de aynı sorunu yaşadık sonra da yapacak bir şey yok deyip bir süre ara verdik
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

Görevleri yapabilmen için Çemberlitaş görevleride şart diyorsun , bir konuda belirtmiştim
Aynısını burada yazayım.
Oyun sadece Karaköy den ibaret değildir.
Hevesini alan , iyi kötü üstünü dizen diğer bölgelere dağılacaktır.
Onu geçtim maden çekmek için bile geri dönenler olacaktır.
İster İstemez yavaş bi şekildede olsa diğer bölgelerdeki oyuncuların sayısında bir artış yaşanacağı kaanatindeyim.
Ama bu zamana bağlı birşey , yada iyi bir Lonca bulup onların yardımıyla devam etmeniz.
Mantıklı seçenekler bunlar gibi :thinking_face: :thinking_face:

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒