Düşüncesizlik V Karaköy

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Düşüncesizlik V Karaköy

Mesaj gönderen Sparineus »

Merhaba.
Bugün Nerull'un açıklamalarıyla Karaköy'e dair birkaç soru işareti daha giderildi. Verilen tahmini tarih de ''Test'' kelimesi geçtiğine göre, üç hafta daha bekleyeceğimizi düşünüyorum tam sürüm için. Ayrıyeten Karaköy için görev açıklandı. Anahtarlar görevi yapılmalı!
Nedir bu ''Anahtarlar'' görevi?..
Büyük Hol güncellemesi ile eklenen bir görev. Bu görevi yapmak için kısaca Irklarda dolaşmanız, Eskimiş Telefon ya da Yaralı Meran vs. konuşmanız, en sonunda da saate gitmeniz gerekmektedir. Peki, ırklarda bir büyücü bile Büyü Bozma (III) olmadan dolaşamazken nasıl da bu görevi zorunlu koşarlar? Eğer etkileşim için bu görev gerekliyse gerçekten bu çok düşüncesiz bir karardır.
Tamamdır, Eminönü sunucusundasınız, birkaç tılsımlı kişi sizi saate götürdü, görevinizi yaptırdı, kalabalık sunucu, her gün onlarca kez gidiliyor saate. Peki, Meran, Tılsım, Anka?
Çiftesinden Kılıcına, tüm itemlere sahip olan bir savaşçı karakter bile tek başına gidemez. Değil ırk, başta ki slotları kesemez. Irklarda nasıl dolaşacak da o görevi alacak? Saate gidecek? Ne sanıyorsunuz, bu oyun her sunucuda oynanıyor ve kalabalık gruplar mı var? Eminönü, Beyazköşk.. Başka?
Henüz Karaköy Kapalı Beta aşamasındayken bu sorun giderilmelidir. Naylon'un önüne geçeceksiniz, eyvallah ama bu şekilde olmaz. Oynayacak adamın bile önüne geçmiş oluyorsunuz.
İyi forumlar.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
Niko34
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: A L P

Re: Düşüncesizlik V Karaköy

Mesaj gönderen Niko34 »

Güzel kardeşim, hol bölgesi geleli 5 sene oldu. Yapıverseydin. bb3 yoksa git tanklı bir grup kur sapmalı gidin. Herşeye ağlamayın şuraya.
Resim

DeathSoul
DeathSoulII
DeathSoull
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Niko34 yazdı: 18 Şub 2018 03:24 Güzel kardeşim, hol bölgesi geleli 5 sene oldu. Yapıverseydin. bb3 yoksa git tanklı bir grup kur sapmalı gidin. Herşeye ağlamayın şuraya.
Sizde her şeyi oyunu yapan babanızın oğluymuş gibi savunmayın? Herkes 5 yıldır oynuyor, değil mi? Kimse bırakmadı bu oyunu. Meran da adam yok adam, kimle yapacaksın? Tankı nereden bulacaksın?
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Görev zincirindeki son görev Anahtarlar olduğu için hikayeyi devam ettirirken oyuncunun o görevleri yapmasını ve oradaki detayları yakalamasını istiyorlar gibi.Ama tabi şifacı ve savaşçı için tek başına yapılması kolay görevler değil.
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: S V M

Mesaj gönderen Bubyo »

Niko34 yazdı: 18 Şub 2018 03:24 Güzel kardeşim, hol bölgesi geleli 5 sene oldu. Yapıverseydin. bb3 yoksa git tanklı bir grup kur sapmalı gidin. Herşeye ağlamayın şuraya.
komik bir yorum ama neyse bir şey demiyorum.
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
yumurtakafa
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen yumurtakafa »

Gördüğüm en saçma sitem.Koskoca 5 yılda hiç mi aklına gelmedi görevleri yapmak ? Yoksa sen de şu naylonculardan mısın bu kadar zor geldi :)
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

+1
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: S V M

Mesaj gönderen Bubyo »

inanılmaz derecede basit düşünmüyor musunuz gerçekten ya :D
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Anlamak istemiyorsunuz ya da öyle bir kapasiteye sahip değilsiniz. O zaman neden bu konudasınız? Karalamadan gitseniz? Sunucuda adam yok diyorum, kimse yok! Eminönünde, Beyazköşkte oynayıp o büyük burnunuzla ''Yopsoydon, 5 yol oldo kordoşom'' demenizle olmuyor. ben 2012 de bıraktım, 2017 de döndüm diyelim, diğer çoğu arkadaşım gibi.. Nasıl yapmamı bekliyorsunuz?
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
BlackHatCadillac
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen BlackHatCadillac »

Şimdiye kadar o görevleri yapamadıysan oyunu bırak derdim ama demiyorum, oyunu bırakanlar geri dondugunde yada mülteciler kendi sunucularına döndugunde yaparsın kardeşim herşeyi eleştirmek için yazmayın şuraya artık sıktınız
Süper güçlerim olsa süper marketin yolunu tutardım