İnsanların saçmalıkları

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Glatyator
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

İnsanların saçmalıkları

Mesaj gönderen Glatyator »

Kuklacıda karakterim var çogu full fakat gerek lodosların azlıgından gerek pahalı olan fiyatlardan sıkılarak eminönüne geçtim. Sağ olsunlar herkes görevlere can havli ile yardım ediyor fakat iş bölgeye gelince kenana dahi 5 tılsımlı full büyücü istiyorlar. Böyle bi saçmalık var mı ya? Kenana gaffara girmek için item istiyolar, item düşürmek için kenana gaffara girmek lazım item yok diye almıyorlar. Kimsenin 10 dakika daha içeride zaman geçirmeye tahammülü yok. Bu nasıl kısır döngü ne olucak 2 y2 1 şifa alıp 3 tanede ezik alsan? Beni bölgeye almaları için illa asa zırh ve tılsım mı üreteyim? Şimdi diceksiniz üret tamam üreteyim tılsım için en az 250 300 m para asa ve zırh için 150 m para lazım ortalama 400 m para ya maden çekerek 400 m para kasmak hele ki arttırıcız ne kadar zor şu oyunda . Şimdi 3 5 kişi gel götürelim diyecek ya sonrası ? Hadi ben 50 lira verdim tılsımları karakteri getirdim ya yeni başlayanlar? Sonra neden oyuncu yok . Yeni bölge gelirse eğer ve yine bu şekilde olursa oyun bana göre oynanmaz. Hepinize iyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Re: İnsanların saçmalıkları

Mesaj gönderen Serinplay »

Slotların hızlanması ile ortaya çıkan bir sorun.5 y2 girenler , m2 3 arayanlar. Eskiden eksiğim olmadığı halde girer götürürdüm grup arayanları.Zevkliydi çevirmesi.Ama şimdi hiç o bölgeye giresim yok.Umarım düzeltirler.Yoksa gidişat kötü.
Kullanıcı avatarı
Glatyator
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Serinplay yazdı: 03 Ara 2017 22:35 Slotların hızlanması ile ortaya çıkan bir sorun.5 y2 girenler , m2 3 arayanlar. Eskiden eksiğim olmadığı halde girer götürürdüm grup arayanları.Zevkliydi çevirmesi.Ama şimdi hiç o bölgeye giresim yok.Umarım düzeltirler.Yoksa gidişat kötü.
Gözlemlediğim kadarıyla şu anda bölgelere en rahat girebilenler şifalar arada şans denk gelirse tanklar bunlarda kasılmaları o kadar zevksiz ki insan çabuk soğuyor oyundan yer var mı diyorum y2 lazım diyolar grupları 5 kişi 4 tane full büyücü
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Bölgelere girmiyorum ama Arz klanında denk gelmedim hiç bahsettiğin duruma. Sürekli eksik olanları arıyorlar/alıyorlar.
Yeni başlayanlar için can sıkıcı bir durum ki gördüğüm kadarıyla aylardır hiç ilerleyemeyen karakterler mevcut.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Öncelikle merhaba. Yazdığın yazının tamamına karşıyım biz o tılsımları üretesiye kadar kac günümüzü harcadıysak ne emekle maden cekip holü turladıysak aynısını sende yapabilirsin. Bende veyahut bizde olupta sende olmayan ne var ? Tabiki kenana migrata itemi olmayan arkadaşları herkez arıyor ve alıyor çok yanlıs düşünüyorsun oyunda akşama kadar kabadayı modunda adam kesiyor adam örsü bitiyor daha sonra geliyor benden örs istiyor böyle bi saçmalık varmı ya para yatırmam diyor isen git günlük eminönü madeni çek günlük 10 m kassan ayda 300 m al sana tılsım kendi grubunu kendin kur.
TETRADOX
Kullanıcı avatarı
Glatyator
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Tolgacan108 yazdı: 03 Ara 2017 22:59 Öncelikle merhaba. Yazdığın yazının tamamına karşıyım biz o tılsımları üretesiye kadar kac günümüzü harcadıysak ne emekle maden cekip holü turladıysak aynısını sende yapabilirsin. Bende veyahut bizde olupta sende olmayan ne var ? Tabiki kenana migrata itemi olmayan arkadaşları herkez arıyor ve alıyor çok yanlıs düşünüyorsun oyunda akşama kadar kabadayı modunda adam kesiyor adam örsü bitiyor daha sonra geliyor benden örs istiyor böyle bi saçmalık varmı ya para yatırmam diyor isen git günlük eminönü madeni çek günlük 10 m kassan ayda 300 m al sana tılsım kendi grubunu kendin kur.
300 bile olmayan elek hasarı ile holü nasıl turlamamı bekliyorsun? Irk mı keseyim 300 elekle?
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Tolgacan108 yazdı: 03 Ara 2017 22:59 Öncelikle merhaba. Yazdığın yazının tamamına karşıyım biz o tılsımları üretesiye kadar kac günümüzü harcadıysak ne emekle maden cekip holü turladıysak aynısını sende yapabilirsin. Bende veyahut bizde olupta sende olmayan ne var ? Tabiki kenana migrata itemi olmayan arkadaşları herkez arıyor ve alıyor çok yanlıs düşünüyorsun oyunda akşama kadar kabadayı modunda adam kesiyor adam örsü bitiyor daha sonra geliyor benden örs istiyor böyle bi saçmalık varmı ya para yatırmam diyor isen git günlük eminönü madeni çek günlük 10 m kassan ayda 300 m al sana tılsım kendi grubunu kendin kur.
Sığınağa girmek için tılsım gerekecekse bu arkadaşlar tılsım üretecek parayı nasıl kazanacak hiçbir eşyası olmadan?
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends

Mesaj gönderen yun1010 »

İnsanlar o kadar tılsımı seni götürmek için satın almıyor kardeşim. Oyun bu kim nasıl eğleniyorsa öyleyse oynar. Senin gibi buraya yazan kaç arkadaşı fulledik. Tılsım konusunda yardımcı olduk lonca olanak. Sonra ne oldu, dizip arz oldu. Neden bilmiyorum ama hiç samimi gelmiyorsunuz.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Glatyator
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

yun1010 yazdı: 04 Ara 2017 00:09
İnsanlar o kadar tılsımı seni götürmek için satın almıyor kardeşim. Oyun bu kim nasıl eğleniyorsa öyleyse oynar. Senin gibi buraya yazan kaç arkadaşı fulledik. Tılsım konusunda yardımcı olduk lonca olanak. Sonra ne oldu, dizip arz oldu. Neden bilmiyorum ama hiç samimi gelmiyorsunuz.
Kimseden tılsım istemiyorum ki ben tılsım kasmak için item düşürmem lazım sadece arada itemi olmayan adamları da götürün bölgeye demek istedigim bu x e 4 m1 ve m2 3 ne gerek var ejder asa ile kesiyoduk yok geç sürer yok kesemeyiz tek konsta kesmek yerine 3 konsta keselim anlatmak istedigim insanların 5 dakika vakit kaybına tahammülleri yok kısaca özetlersek
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

E kardeşim sizde ne ona geliyosunuz ne buna maden çek yok 2 3 kurus para yatır madem yok karacin kes yok o zaman oynamayın kardeşim bu kadar basit akşama kadar modda takılmaya devam edin .
TETRADOX
Kilitli