Güncellemede grafik kalitesi gelişecek mi?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
muhalif
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran

Güncellemede grafik kalitesi gelişecek mi?

Mesaj gönderen muhalif »

arkadaşlar yıl oldu 2017, son çıkan oyunlara şöyle bir bakıyoruz grafik kalitesi, detaylar hayran bırakıcı bir mükemmellikte. inanılmaz şeyler var... İkv ye giriyorum 2005 yılında çıkan oyunlardan daha kötü bir grafik kalitesi var, bilgisayarım çok iyi en üst düzey görüntü kalitesinde oynasam da durum değişmiyor. güncelleme gelince ( ki bence 5 yıl daha gelemez ) ama neyse gelecek olsa acaba grafik kalitesi geliştirilecek mi? tabi daha bi sürü sorun var da... yani en azından görüntü kalitesi birazcık değiştirilse... ikv yi bir türlü sevmişiz ancak gerçek o ki ... haketmiyor... umarım bir nebze de olsa gelişir yaa, ortam içinde ikv oynuyorum demeye utanmayalım istiyoruz . geçen bir arkadaşa dedim ikv oynuyorum, akşam girmiş oyuna "abi o ne kötü grafik, süper mario nun bi tık üstü diyor :( köşeli piksel görüntüler falan... bişey diyemedim , yıllardır güncellemenin g si gelmemiş falan bahsedemedim bile... :(
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Re: Güncellemede grafik kalitesi gelişecek mi?

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

2004 yılında geliştirilmeye başlayan bir oyunu ki üstelik türk yapımı bir oyun motoru ile geliştirilen, 2005 yılında çıkan oyunlardan daha kötü grafiğe sahip demek çok tuhaf.

Kaynak:wikipedia
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Resim
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Risk alıp oyunu baştan aşağı modern ortamlarda tasarlayıp İKV 2 diye bir oyun yapsalar yurtdışına bile açılabilir. En azından ortadoğu ve balkanlarda iş yapar. Ama bu Güven Özveri Tecrübe ister o ise Türk Telekomda yok.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends

Mesaj gönderen yun1010 »

Adamlar Çemberlitaş ta oyun motorunun kaldırabileceğinin en üst modellemesini yaptılar. Görüntü şart şahsen Rihanna'nın makyajsız hali hiç çekici değil. Ama adamlara belirli imkanlar verilmiş ve belirli şeyler istenmiş. Ellerinde olan bi durum değil. Ama ben 1 yıl gibi bi süre zarfında İKV 2 gibi bi oyun yapabileceklerini düşünüyorum. Yaparlar mı bilmem.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Sınırlar belli kardeş elimizde bir adet 92 model şahin var en bunu mercedes yapabilir misin ? yok biraz modifiye ediyorlar işte ama gövde motor aynı sağını solunu boyayıp iki aksesuar takarak mercedes olmasını bekleyemeyiz aynı durum .
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Mercedes olmasada 2010 bi megane olur ha ? :grinning:
TETRADOX
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Lahza »

İKV 2 çok mantıksız olur, bunun yerine ne değiştirilecekse değiştirilsin ve mevcut oyunumuz güzelleşsin, 2. kader mühürleri vakası olmasın sonra, nasıl bir hevesle kapalı beta testlerine katılmıştım, sonrası hüsran tabi 😢
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Bana kalırsa İKV-2 kesinlikle çok daha iyi olurdu. Mevcut senaryo ve karakterler üzerinden son model motorlarda oyunu baştan yazmak. Tabi ki maliyetli ve uzun süren bir iş olurdu ama Kader Mühürleri ile 3 sene debeleneceklerine aynı motorda İKV'yi baştan yazmak her türlü daha kârlı olurdu. Hazır baştan yazıyorken daha önce yaptıkları hataları yapmayıp oyunu MMORPG'den Dungeon (Grup Bölgeleri) moduna çevirmeden geliştirebilirlerdi.
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Lonca: Son Kaptan

Mesaj gönderen noctiluca »

Gencler ucmayalim ya ne ikv2’si, yillar gectikten sonra guncelleme geliyor oyuna inaniyormusunuz siz bu durumda oyunu bastan tasarlanabilecegine?
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!