Sizinle paylaşamadan edemeyecegim :)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan

Sizinle paylaşamadan edemeyecegim :)

Mesaj gönderen noctiluca »

Merhaba arkadaşlar size en yeni programımı tanıtmak istiyorum biliyorum bazılarınız yeri mi diyecektir ama böyle bir program yapmak benim için çok büyük bir başarı o yuzden sizlerle de paylaşmak istedim, IKV Maden Bolgeleri Programı, IKV HD Soundtrackplayer derken BILDIRENSOFT.COM u biliyorsunuzdur elektrik-elektronik mühendisliği öğrencisiyim ve kendi cabalarımla kurdum bu siteyi ve burada kendi olusturdugum yazılımları vs ücretsiz sunuyorum :relaxed: şimdi en yeni yazılımım olan Oyun Arşivi'ni ürettim belki de internet cafelerde buna benzer programları gormussunuzdur bu programı olusturabılmek için 1 ayımı verdim ve başardım içim içime sığmadıgı icin her dakika online oldugum bu forumda da paylaşmak istedim bu programı ben hem internet cafelerde hem de kişisel bilgisayarlarda kullanıma sundum, kişisel bilgisayarlarda sanırım ilk kez ben kullanıma sundum isteyen arkadaşlar olursa İKV Forumdan geldiğini mesajda belirtirlerse 10 yıldır oynadıgım oyunun hatrına ayrıcalıklar yapabilirim IKV Ailesi bu demektir bence cunku :slightly_smiling_face:

Hepinize iyi oyunlar diliyorum

TANITIM VIDEOSU:
Videoyu göstermek için tıklaGöster
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
clairdelune
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak

Re: Sizinle paylaşamadan edemeyecegim :)

Mesaj gönderen clairdelune »

Konu başlığı sence de yanlış yerde değil mi :upside_down_face:
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

noctiluca yazdı: 29 Tem 2017 23:17 biliyorum bazılarınız yeri mi diyecektir
clairdelune yazdı: 30 Tem 2017 09:37 Konu başlığı sence de yanlış yerde değil mi :upside_down_face:
diğer başlıklara kimse bakmıyor
Resim

Kullanıcı avatarı
LoTuSNeMeSisTr
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen LoTuSNeMeSisTr »

noctiluca yazdı: 29 Tem 2017 23:17 Merhaba arkadaşlar size en yeni programımı tanıtmak istiyorum biliyorum bazılarınız yeri mi diyecektir ama böyle bir program yapmak benim için çok büyük bir başarı o yuzden sizlerle de paylaşmak istedim, IKV Maden Bolgeleri Programı, IKV HD Soundtrackplayer derken BILDIRENSOFT.COM u biliyorsunuzdur elektrik-elektronik mühendisliği öğrencisiyim ve kendi cabalarımla kurdum bu siteyi ve burada kendi olusturdugum yazılımları vs ücretsiz sunuyorum :relaxed: şimdi en yeni yazılımım olan Oyun Arşivi'ni ürettim belki de internet cafelerde buna benzer programları gormussunuzdur bu programı olusturabılmek için 1 ayımı verdim ve başardım içim içime sığmadıgı icin her dakika online oldugum bu forumda da paylaşmak istedim bu programı ben hem internet cafelerde hem de kişisel bilgisayarlarda kullanıma sundum, kişisel bilgisayarlarda sanırım ilk kez ben kullanıma sundum isteyen arkadaşlar olursa İKV Forumdan geldiğini mesajda belirtirlerse 10 yıldır oynadıgım oyunun hatrına ayrıcalıklar yapabilirim IKV Ailesi bu demektir bence cunku :slightly_smiling_face:

TANITIM VIDEOSU:
1 aydır forumda tekrar online olmaya başladığımda mesleki olarak ilgimi çekmiştin, program yapmayı seviyorsan Yazılım Mühendisliğine yönelmeni tavsiye ederim.

IKV Maden Bolgeleri Programına baktım şahsen beğenmedim ancak gayretlerin taktire şayan yaptığın içerikleri dikkatle takip ediyor olacağım,
başarılar.
☆ Lotus ☆

Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen mirkan1453 »

LoTuSNeMeSisTr yazdı: 30 Tem 2017 11:03
noctiluca yazdı: 29 Tem 2017 23:17 Merhaba arkadaşlar size en yeni programımı tanıtmak istiyorum biliyorum bazılarınız yeri mi diyecektir ama böyle bir program yapmak benim için çok büyük bir başarı o yuzden sizlerle de paylaşmak istedim, IKV Maden Bolgeleri Programı, IKV HD Soundtrackplayer derken BILDIRENSOFT.COM u biliyorsunuzdur elektrik-elektronik mühendisliği öğrencisiyim ve kendi cabalarımla kurdum bu siteyi ve burada kendi olusturdugum yazılımları vs ücretsiz sunuyorum :relaxed: şimdi en yeni yazılımım olan Oyun Arşivi'ni ürettim belki de internet cafelerde buna benzer programları gormussunuzdur bu programı olusturabılmek için 1 ayımı verdim ve başardım içim içime sığmadıgı icin her dakika online oldugum bu forumda da paylaşmak istedim bu programı ben hem internet cafelerde hem de kişisel bilgisayarlarda kullanıma sundum, kişisel bilgisayarlarda sanırım ilk kez ben kullanıma sundum isteyen arkadaşlar olursa İKV Forumdan geldiğini mesajda belirtirlerse 10 yıldır oynadıgım oyunun hatrına ayrıcalıklar yapabilirim IKV Ailesi bu demektir bence cunku :slightly_smiling_face:

TANITIM VIDEOSU:
1 aydır forumda tekrar online olmaya başladığımda mesleki olarak ilgimi çekmiştin, program yapmayı seviyorsan Yazılım Mühendisliğine yönelmeni tavsiye ederim.

IKV Maden Bolgeleri Programına baktım şahsen beğenmedim ancak gayretlerin taktire şayan yaptığın içerikleri dikkatle takip ediyor olacağım,
başarılar.
+1
Ek olarak önceden Madenlerin olduğu Flash içerikli bir site vardı çekiklerin saldırısına uğramış umarım bir parmağın yoktur :grinning:
Resim
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

LoTuSNeMeSisTr yazdı: 30 Tem 2017 11:03

TANITIM VIDEOSU:

başarılar.
Begenmediginiz ozellik nedir ? İyilestirmemize yardimci olabilirsin
Resim

Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

mirkan1453 yazdı: Ek olarak önceden Madenlerin olduğu Flash içerikli bir site vardı çekiklerin saldırısına uğramış umarım bir parmağın yoktur :grinning:
O sitenin adı gxkral.tr.gg ydi hatirliyorum ve ben cok sık kullaniyordum bir sure oyuna ara verdim geri geldigimde o siteye tekrar girmeye çalıştım flash haritasi silinmişti ben de birkac hafta bekledim belki geri yuklenir diye ancak hicbir degisiklik olmadi ben de benim gibi ihtiyaci olan arkadaslar icin programi hayrina yaptim zaten indirirken ucret falan da gerekmiyor, o haritalari iyilestirdim arayuzu daha iyi olan bir program yayinladim sitenin cokertilmesiyle bir ilgimiz yok ancak evet siteye erisim olmadigi icin o programi yaptim bunu ilk yayinladigim gun de söylemiştim, ayrica yazilim muhendisligine yonelmemi soylemis arkadas ancak elektrik elektronik mühendisliği hem alan olarak genis hem de puan olarak daha fazla ve önü acik bu yuzden bu bolumu sectim, bir emeği kötülemek yerine bence siz de birseyler yapmaya çalışın o zaman anlarsiniz ne demek istedigimi, yapici elestiriler tamam basimin ustunde yeri vardir ancak ben begenmedim igrenc olmus zaten cakmaydi denilirse sinirlenirim. Kraloyuna girer gibi girilen bir harita flashini gelistirip internetsiz erisimle masaustunden erişime açtım arayuzu cok daha iyi ve hizli, sizler de ustune birseyler koyun daha ileriye taşıyalım yikici elestiri cok kolaydır yapmak veya yapici elestirmeyi deneyin

Ayrica simdiye kadar maden bolgeleri programimizi 134 kisi indirdi o arkadaşlara da iyi oyunlar diliyorum 😊
Resim

Kullanıcı avatarı
LoTuSNeMeSisTr
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen LoTuSNeMeSisTr »

noctiluca yazdı: 30 Tem 2017 14:49
mirkan1453 yazdı: Ek olarak önceden Madenlerin olduğu Flash içerikli bir site vardı çekiklerin saldırısına uğramış umarım bir parmağın yoktur :grinning:
O sitenin adı gxkral.tr.gg ydi hatirliyorum ve ben cok sık kullaniyordum bir sure oyuna ara verdim geri geldigimde o siteye tekrar girmeye çalıştım flash haritasi silinmişti ben de birkac hafta bekledim belki geri yuklenir diye ancak hicbir degisiklik olmadi ben de benim gibi ihtiyaci olan arkadaslar icin programi hayrina yaptim zaten indirirken ucret falan da gerekmiyor, o haritalari iyilestirdim arayuzu daha iyi olan bir program yayinladim sitenin cokertilmesiyle bir ilgimiz yok ancak evet siteye erisim olmadigi icin o programi yaptim bunu ilk yayinladigim gun de söylemiştim, ayrica yazilim muhendisligine yonelmemi soylemis arkadas ancak elektrik elektronik mühendisliği hem alan olarak genis hem de puan olarak daha fazla ve önü acik bu yuzden bu bolumu sectim, bir emeği kötülemek yerine bence siz de birseyler yapmaya çalışın o zaman anlarsiniz ne demek istedigimi, yapici elestiriler tamam basimin ustunde yeri vardir ancak ben begenmedim igrenc olmus zaten cakmaydi denilirse sinirlenirim. Kraloyuna girer gibi girilen bir harita flashini gelistirip internetsiz erisimle masaustunden erişime açtım arayuzu cok daha iyi ve hizli, sizler de ustune birseyler koyun daha ileriye taşıyalım yikici elestiri cok kolaydır yapmak veya yapici elestirmeyi deneyin

Ayrica simdiye kadar maden bolgeleri programimizi 134 kisi indirdi o arkadaşlara da iyi oyunlar diliyorum 😊

Dünyadaki en zengin ilk 100 insandan kaçı, dünyadaki en zengin ilk 10 insandan kaçı yazılımcı kaçı elektirik elektronikçi bir bak isterim, puan konusuna gelecek olursak Yazılım 3 Devlet 1 Vakıf üniversitesinde var diğer üniversitelerdeki EEM bölümlerden fazla puanda olanlarda var arkasında olanlarda var, önü açıklık kapalılık konusunda birşey diyemem bakıp göreceğiz polemik yaratmaya gerek yok. Meyve veren ağaca taş atan çok olur ancak bende arkadaşım Mirkan da takipçin olduğumuzu belirttik destek verdiğimizi söyledik yıkıcı olarak yaptığımız 1 eleştiriyi söylersen sevinirim söyleyemezsin çünkü yapmadım illa istersen söyleyeyim videonu izlerken fark ettim Eminönü madenlerine tıkladığın zaman yeni form programın arkasında açıldı gözden kaçmış sanırım ;) , bu sadece yazılımsal 15 snde gözüme çarpan birşeydi, güvensiz buldum çünkü smarscreen izinin yok ve Dijital imzan yok buda Windows Defender'a takılmanı sağlıyor arayüzün daha iyi olması gayet normal (yapılma tarihlerine bakacak olursan) ancak daha hızlı olduğunu düşünmüyorum, zaten kıyaslayamayız çünkü birisi flash birisi c# form ortamında yazılmış ikisinin yürütme zamanı analizini yapmam yanlış olur. Daha fazla nasıl yapıcı eleştiri yapılır bilmiyorum pohpohlamamı bekliyorsan kusura bakma nasıl yapılır bilemiyorum :slightly_smiling_face: , onun yerine başka yazı yazmam olur biter, iyi eğlenceler başarılarının devamını dilerim. IEEE ye bende üyeyim ve böyle bir organizasyona üye olan insanlar boş beleş insanlar olmadığını deneyimleyerek öğrendim ve bu ayrıntından ötürü bu yazıyı yazma gereği duydum yoksa bir şey yazmazdım.
:)
☆ Lotus ☆

Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

LoTuSNeMeSisTr yazdı: 30 Tem 2017 15:31

çünkü yapmadım illa istersen söyleyeyim videonu izlerken fark ettim Eminönü madenlerine tıkladığın zaman yeni form programın arkasında açıldı gözden kaçmış sanırım ;) , bu sadece yazılımsal 15 snde gözüme çarpan birşeydi

Bunun sebebi benim mouse a yanlışlıkla 2 kez tıklamamdı kendin denersen anlayabilirsin herhangibir problem yok rahat olun :grin:

mirkan1453 yazdı:

Dünyadaki en zengin ilk 100 insandan kaçı, dünyadaki en zengin ilk 10 insandan kaçı yazılımcı kaçı elektirik elektronikçi bir bak isterim, puan konusuna gelecek olursak Yazılım 3 Devlet 1 Vakıf üniversitesinde var diğer üniversitelerdeki EEM bölümlerden fazla puanda olanlarda var arkasında olanlarda var, önü açıklık kapalılık konusunda birşey diyemem bakıp göreceğiz

Yazılım muhendisliği olan bir üniversitenin Elektrik Elektronik mühendisliği bölümüyle puan kıyaslamasını yapman yeterli eğer hangisi daha yüksek puanli diye sorarsan ;) ben böyle bölüm savası yapmayı pek sevmem ancak elektrik elektronik mühendisliği aynı zamanda benim yaptıgım gibi yazılımın da içerisinde ve benden daha profesyoneller elbette, bunu yanında sağlık alanında cesitli malzeme üretiminde robot kol, bilgisayarlardaki anakart veya vs. bunda da bulunabiliyor, akıllı ev sistemlerini yapıyor, herhangibir inşaatın elektrik devrelerinin çizimlerini en ince ayrıntısına kadar çiziyor bunun gibi birçok sey var ayrıca son dönemde Endüstri 4.0 ile sanayide otomasyon ve robotlasma önem kazanmaya basladı ve gelecekte cok etkili olacaktır. Mekanik ile yazılımın buluştuğu bir meslektir elektrik elektronik muhendisliği öyle diyeyim tam bilgi sahibi değilsin anladıgım kadariyla :blush:
Resim

Kullanıcı avatarı
mirkan1453
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen mirkan1453 »

noctiluca yazdı: 30 Tem 2017 17:57

çünkü yapmadım illa istersen söyleyeyim videonu izlerken fark ettim Eminönü madenlerine tıkladığın zaman yeni form programın arkasında açıldı gözden kaçmış sanırım ;) , bu sadece yazılımsal 15 snde gözüme çarpan birşeydi

Bunun sebebi benim mouse a yanlışlıkla 2 kez tıklamamdı kendin denersen anlayabilirsin herhangibir problem yok rahat olun :grin:

mirkan1453 yazdı:

Dünyadaki en zengin ilk 100 insandan kaçı, dünyadaki en zengin ilk 10 insandan kaçı yazılımcı kaçı elektirik elektronikçi bir bak isterim, puan konusuna gelecek olursak Yazılım 3 Devlet 1 Vakıf üniversitesinde var diğer üniversitelerdeki EEM bölümlerden fazla puanda olanlarda var arkasında olanlarda var, önü açıklık kapalılık konusunda birşey diyemem bakıp göreceğiz

Yazılım muhendisliği olan bir üniversitenin Elektrik Elektronik mühendisliği bölümüyle puan kıyaslamasını yapman yeterli eğer hangisi daha yüksek puanli diye sorarsan ;) ben böyle bölüm savası yapmayı pek sevmem ancak elektrik elektronik mühendisliği aynı zamanda benim yaptıgım gibi yazılımın da içerisinde ve benden daha profesyoneller elbette, bunu yanında sağlık alanında cesitli malzeme üretiminde robot kol, bilgisayarlardaki anakart veya vs. bunda da bulunabiliyor, akıllı ev sistemlerini yapıyor, herhangibir inşaatın elektrik devrelerinin çizimlerini en ince ayrıntısına kadar çiziyor bunun gibi birçok sey var ayrıca son dönemde Endüstri 4.0 ile sanayide otomasyon ve robotlasma önem kazanmaya basladı ve gelecekte cok etkili olacaktır. Mekanik ile yazılımın buluştuğu bir meslektir elektrik elektronik muhendisliği öyle diyeyim tam bilgi sahibi değilsin anladıgım kadariyla :blush:
Ok :')
Resim