GM YETKİLİ PLAYSTORE ALISVERİŞ YAPAMIYORUZ BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
xXxJERUSALEMAxXx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Iııı İstiklal Iııı

PlayStore akçe satın alamama ve 0 ürün alabilirsiniz hatası

Mesaj gönderen xXxJERUSALEMAxXx »

Bugün 5500 akçe almak için PlayStore'a girdim ve satın al tuşu yoktu daha sonrasında sepete ekle dediğimde bu üründen 0 adet alabilirsiniz yazıyordu neden? Yanılmıyorsam satışlar limitli olup her üyelik için ayda veya bilmiyorum belirli zamanda sadece 1 adet alınıyor bundan dolayı böyle. Eğer ki böyle değilse bile neden ben 1 adet alabiliyorum belki ben 10 adet alacam kime ne? Bir markete gittiğinizde herhangi bişeyden 5 tane almak istediğinizde yok efendim bunlardan sadece 1 tane mi alabilirsiniz diyorlar. Konu ile ilgili yetkililerin aydınlatmasını bekliyorum.
JeRuSaLeMa
JeRuSaLeMa:Kudüs(Peygamberimizin ALLAH ile görüştüğü yer Mirac)

Aho ve Maho
FeNeRBaHÇe, Ahoo
●●● Iııı İstiklal Iııı LONCASI ™ ●●●

© 2013 Iııı İstiklal Iııı LONCASI Telif Hakları Iııı İstiklal Iııı Loncasına Aittir
Kullanıcı avatarı
MooDKiLLeR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Lonca: ♧♤ - AİLEM - ♤♧

GM YETKİLİ PLAYSTORE ALISVERİŞ YAPAMIYORUZ BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ

Mesaj gönderen MooDKiLLeR »

Merhaba ;

Herkese İyi Forumlar .. PLAYSTOREDEN ALISVERİŞ YAPACAGIM AMA BİR TÜRLÜ ÖDEME SEÇENEĞİ GELMEMEKTEDİR BİLGİSİ OLAN VARMIDIR ? ..

Resim
SADECE BEKLEYİN ve GÖRÜN ;) ..
03.09.2007 ' den beri ..
Resim
JuSTwaTcHh
JUSTWATCHh
Justwatchxl
Kullanıcı avatarı
TheBird
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

PLAYSTORE SORUNU

Mesaj gönderen TheBird »

Günlerdir süren sorun, yapılan tek bir açıklama yok. Playstore tamamen İKV için işlevsiz. Başka oyunlar rahatlıkla alınabiliyor. Altyapı falan denmesin. ''İKV'' ile ilgili hiçbir şey alamıyoruz, oyunla alakanız 0. Türk Telekom'la irtibata geçebilecek 1 kişi yok mu? Game Master sadece bir ''tag'' den ibaret olmamalıdır. Açıklama bile yapmıyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
NumanTans
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Re: PlayStore akçe satın alamama ve 0 ürün alabilirsiniz hatası

Mesaj gönderen NumanTans »

Alakası yok kardesm ben bu ay hıc bısey almadım ama alamıyorum sitede sorun var
Kullanıcı avatarı
Burak8154
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Re: GM YETKİLİ PLAYSTORE ALISVERİŞ YAPAMIYORUZ BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ

Mesaj gönderen Burak8154 »

O da birşey mi ? Türk Telekom ' u aradım PlayStore ile ilgili satın alma işlemlerinde sıkıntım var dedim , Playstore ' a GOOGLE bakıyor onlarla irtibata geçin dediler. Adamlar daha playstore.com ile Google Play Store ' un aynı olmadığını bilmiyorlar siz hala düzelir derdindesiniz.....
Bir Gün Herkes Bunun "OYUN" Olduğunu Anlayacak!....
klasman1903
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Mahşer- i Kıyamet

PLAYSTORE AKCE ALIMI İÇİN BUYRUN

Mesaj gönderen klasman1903 »

Merhaba dostlar, öncelikle akçe alımı yapabilmek için yeni bir playstore hesabı açıyorsunuz. Ardından giriş yapıp playstoreye arama yerine ne almak istiyorsanız yazıyorsunuz örn: ikv 2500 daha sonra hemen satın al diyorsunuz. Ödeme yöntemlerinden kredi kartıyla ödeme hata vermektedir. Mobil ödeme açık diğerini kullanmadım. 1 kez hakkınız var limit 50TL olduğu için 5500 alamıyorsunuz. 5500 alabilmek playstore üye olun ve 24 saat sonra giriş yapın öylece alabilirsiniz. 1 kez hakkınız olduğunu unutmayın geriye felan tıklarsanız 32gün sonra alım veya 0 adet hatası alırsınız. Hayırlı geceler. Yardımcı olduysam teşekkürlerinizi eksik etmeyin.

Sunucu:Teşkilat
Karakter Adı:Mixedxreis
dorukkerem1976
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: PLAYSTORE AKCE ALIMI İÇİN BUYRUN

Mesaj gönderen dorukkerem1976 »

klasman1903 yazdı: 12 Haz 2017 02:16 Merhaba dostlar, öncelikle akçe alımı yapabilmek için yeni bir playstore hesabı açıyorsunuz. Ardından giriş yapıp playstoreye arama yerine ne almak istiyorsanız yazıyorsunuz örn: ikv 2500 daha sonra hemen satın al diyorsunuz. Ödeme yöntemlerinden kredi kartıyla ödeme hata vermektedir. Mobil ödeme açık diğerini kullanmadım. 1 kez hakkınız var limit 50TL olduğu için 5500 alamıyorsunuz. 5500 alabilmek playstore üye olun ve 24 saat sonra giriş yapın öylece alabilirsiniz. 1 kez hakkınız olduğunu unutmayın geriye felan tıklarsanız 32gün sonra alım veya 0 adet hatası alırsınız. Hayırlı geceler. Yardımcı olduysam teşekkürlerinizi eksik etmeyin.

Sunucu:Teşkilat
Karakter Adı:Mixedxreis
Gece 3 suları deniyecem
Resim
Kullanıcı avatarı
Burak8154
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Re: GM YETKİLİ PLAYSTORE ALISVERİŞ YAPAMIYORUZ BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ

Mesaj gönderen Burak8154 »

An itibarı ile Kredi Kartı alışverişi aktif. Hayırlı olsun.............. (büyük yenilikmiş gibi 8) 8) 8) 8) )
Bir Gün Herkes Bunun "OYUN" Olduğunu Anlayacak!....