AKÇE YE BİRAZ İNDİRİM YAPILMALI

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
karakutu223
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

AKÇE YE BİRAZ İNDİRİM YAPILMALI

Mesaj gönderen karakutu223 »

Şuan ki hallere ve İnsanların durumuna bakıldıgı halde oyun içi oynayan arkadaşlarımızın toplu isteğidir akçelerde yuzde 20 lık bı ındırım talep edıyoruz geregının yapılmasını arz ederiz
LuciuS
Kullanıcı avatarı
Terminal
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Re: AKÇE YE BİRAZ İNDİRİM YAPILMALI

Mesaj gönderen Terminal »

Bence yapmasınlar. En azından belli bir süre kimse almaz
#FethiSekin UNUTMAYACAĞIZ!
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen resp0nse »

Coming soon 15 ocak...
2006-2016
İstanbul Kıyamet Vakti Neferi
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

%20'lik indirim ne yahu? :D :D
Eğer yapacaklarsa steam yaz indirimleri gibi %90'a varan indirim yapsınlar. Seviyoruz seni gaben reis.

Resim
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
Sinyor
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: SenSiyeGeL

Mesaj gönderen Sinyor »

resp0nse yazdı:Coming soon 15 ocak...

15 ocak neydi yarıyıl tatili mi ?
''Kadim Meran'ın ruhu elbet bir gün can bulacaktır ve herkes evine geri dönecektir.''

EMİNÖNÜ

*SenSiyeGeL*

SARIZENCİ
Kullanıcı avatarı
RecepBaS
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen RecepBaS »

YemeLik yazdı:
RecepBaS yazdı:
YemeLik yazdı:
RecepBaS yazdı:kardeş adamlar indirimli olan paketteki plusu kaldırmıslar sen neyin indiriminden bahsedıyosun :)
şu yazıyı playstore ikv 6 .cı yıl paketınde yazıyor ;
6. Yıla özel özel hazırlanmış ve sadece Playstore’da bulabileceğiniz bu paket ile 5.500 Akçe sizleri bekliyor!
bu pakette 3 aylık plusda mevcuttu o plusa ne oldu ?
bikere 6. yıl paketi sadece 5500 akçe degildi bunlar çok aç insanlar onu anladık.diyecek laf yok yazıklar olsun...
çemberlitaş kutu satılsın diye yapılmış bir şey yazdığın gibi açıklamada kendini ele veriyor.
kardes neyin kafası bu cember kutu almak isteyen lazım olan ztn alır ?
6.yıla özel akce ve pluslu paketi degiştirmekde ne sacmalama istersen, ya o paketi kaldırırsın yada fiyatını yükseltirsin.paketin içindeki ürünü kaldırırsan kusura bakma kimseyi kandırmıcaksın acık ve net üçkagıtlık vb. seylerin döndügü yapıldıgı herzaman aklımıza gelir.
Ben savunmuyorum kardeş neyin edebiyatını yapıyosun yav :D
Bende aynı şekil diyorumki maddi çıkar söz konusu hemde aşırı derecede
5500+3Ay 50 TL
Yetenek puanı+Kasa+Lonca lisansı+3 Ay 30 TL
Ek olarak ;
- Sınırsız ve Süresiz Çemberlitaş Yağma Artırıcı (%60) Etkisi
Tüm sunuculardaki tüm karakterleriniz için %60/%60 daha fazla
eşya düşürme şansına sahip olursunuz.
- GBM-0B ile üretim ve toplama puanlarını sıfırlayabilme
Mısır Çarşısında bulunan GBM-0B ile üretim ve toplama puanlarını istediğin zaman sıfırla.
- Hesabında Plus Paket varken silinen karakterlerini kurtarabilme

Anlatmaya çalıştığım şey çemberlitaş kutu 6.yıl paketinden daha evvel ve bir ara TTnet bayinin bile sattığı bir kutu yani haliyle bayağı bir sattı.
Oyuna yeni oyuncu katılımını çok düşük sayarsak 5 yıl gibi koca bir sürede çoğu hesaba illa çemberlitaş kutu yüklenmiş oldu +5,kasa,lonca lisansı zaten her karaktere bir defa alınan bir şey.Yıllar geçti lonca lisansı,+5,kasa her çarda oldu.
Evet artık adam 3 ay plusa niye 30 lira versin?20 lira daha koyar 5500 alır.Dolayısıyla çemberlitaş kutu satışları ciddi derecede düştü,satılmaz oldu piyasa sadece 6.yıl paketinden dönmeye başladı,gelen indirimlerin çoğu 6.yıl paketinden oldu ve bu daha iştah kabarttı.
Akçe yazmadan ustalaşan değerli yöneticilerde yine para odaklı mantık ile hareket etti düşündüler.Çemberlitaş pakette satmak istiyolardı,yine plus paketinde para olarak kendilerine geri dönmesini istiyordu.Bu sebeplerden ötürü böyle bir olaya gidildi.
Özetle amaç;
-Çemberlitaş kutu satışını artırmak
-Plus paketin akçe olarak yeniden değerlenmesi
halen boş yapıyorsun oyunun giriş sayfasını bir aç
ordaki 6.yıl paketi bile 5500 akçe + 3 aylık plus yazıyor :) ama playstore girince durum farklı belki kafanda bişiler değişir ;)
Kostantiniyye elbette feth edilecektir. “Onu feth eden kumandan ne güzel kumandan, onu fetheden asker ne güzel askerdir.” ''Hz.MUHAMMED (sav.)''

''Fatih Sultan Mehmed''
( 1453 )
Kullanıcı avatarı
Tangerine
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Ülkü Ocakları

Mesaj gönderen Tangerine »

Düşüncenize saygı duyuyorum fakat katılmıyorum çünkü herşey gibi bu oyundada öyle veya böyle bir denge var ve bu dengeyi belirleyen birçok etkenin olduğunu düşünüyorum mesela akçeler düşük fiyatta satılırsa herkez çok çabuk sıkıla bilir bu olay sunucularda ki bütün hesapların eksiksiz olması gibi birşey olur diye düşünüyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
SkyBlue
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Lonca: Donquixote Family

Mesaj gönderen SkyBlue »

Tangerine yazdı:Düşüncenize saygı duyuyorum fakat katılmıyorum çünkü herşey gibi bu oyundada öyle veya böyle bir denge var ve bu dengeyi belirleyen birçok etkenin olduğunu düşünüyorum mesela akçeler düşük fiyatta satılırsa herkez çok çabuk sıkıla bilir bu olay sunucularda ki bütün hesapların eksiksiz olması gibi birşey olur diye düşünüyorum.
Herkes çabuk sıkılabilir mi? Sunucularda bütün hesapların eksiksiz olması anlamına mı gelebilir? Özür dilerim senin yazdıklarını bir soru olarak tekrar ediyorum da. Oyuna en son 4.5 yıl önce güncelleme gelmiş, oyunun geliştirildiğine dair elde hiçbir bilgi yok ve sen insanların sıkılabileceğinden bahsediyorsun. Birde hesapların eksiksiz olmasından. Hesabı eksik olan insan kaldı mı?
~ Donquixote Family ~
~ Mihawk ~
Kullanıcı avatarı
xrtoo
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen xrtoo »

tamam arkadaşlar hemen talimatı verıyorum , talebınız uzerıne yuzde 5 te ben ındırım yapıyorum toplam yuzde 25 ındırımlı akcelerınızı doya doya kullanınız!!

demelerını nekadar ısterdınız dımı ama gercekte olan nahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh....
Benim Gözümde Adam Gibi Adam Olanlar Yazsın Diğerleri Vaktimi Çalmasın

Kimseye Ait olmam Herkese Sahip Olurum