Adil Hanim

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Matrock
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: <The Siege>

Adil Hanim

Mesaj gönderen Matrock »

az once bir ruya gordum , gorduklerim ikv oynadigm zamanda( bir iki sene sanırım) bi kiz sanirim carlari calniomuydu tam hatırlamıyorum ama Ben bu kiza mesaj attim mi atmadim mi ondan da emin degilim herhalde sana bir car verebilirim demiştim ruyamda bu kiz beni ariyor bende hemen hatirliyorum bu söylediklerimi pc basina geciom ama verecegim hesabin adini unutuyorum mesajda hangi car ismi vermistim diye soruyorum Sanirim ararken ben Adil demisti gercek mi degil mi bilmiyorum gercektende Adil diye birini gercekte bu olaylari okudum mu oyle bi mesaj attigimi bilmiyorum ama etkisinde kaldim hani siz ve Ikv calisanlarinin bu konu ile ilgilenirlerse hem ben bu telasimdan arinmis olurum hemde bir dua mi almis olursunuz
Heeseyde bir hayir vardir sanirim
BU ANLATTIKLARIM KESİNLİKLE ICTENDIR BOYLE BIRININ VARLIGINI YOKLUGUNU BIMEK İSTİYORUM BUNDANDIR KI 6 DA KALKTIM TELDEN YAZIYORUM BUNLARI LUTFEN BILDIKLERINIZI PAYLASIN KI BU TELASIMIN NEDENI NI BILEYIM
Resim
Kullanıcı avatarı
Executionerr
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: The Old

Re: Adil Hanim

Mesaj gönderen Executionerr »

Matrock yazdı:az once bir ruya gordum , gorduklerim ikv oynadigm zamanda( bir iki sene sanırım) bi kiz sanirim carlari calniomuydu tam hatırlamıyorum ama Ben bu kiza mesaj attim mi atmadim mi ondan da emin degilim herhalde sana bir car verebilirim demiştim ruyamda bu kiz beni ariyor bende hemen hatirliyorum bu söylediklerimi pc basina geciom ama verecegim hesabin adini unutuyorum mesajda hangi car ismi vermistim diye soruyorum Sanirim ararken ben Adil demisti gercek mi degil mi bilmiyorum gercektende Adil diye birini gercekte bu olaylari okudum mu oyle bi mesaj attigimi bilmiyorum ama etkisinde kaldim hani siz ve Ikv calisanlarinin bu konu ile ilgilenirlerse hem ben bu telasimdan arinmis olurum hemde bir dua mi almis olursunuz
Heeseyde bir hayir vardir sanirim
BU ANLATTIKLARIM KESİNLİKLE ICTENDIR BOYLE BIRININ VARLIGINI YOKLUGUNU BIMEK İSTİYORUM BUNDANDIR KI 6 DA KALKTIM TELDEN YAZIYORUM BUNLARI LUTFEN BILDIKLERINIZI PAYLASIN KI BU TELASIMIN NEDENI NI BILEYIM

Kardesim sen yanlıs sayfadasın rüya tabirine filan bak :)
WİNGSwOFwEAGLES
RESİDENTXEVIL
NAM-I DİĞER KAÇAKÇI
Kullanıcı avatarı
Ekvator
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Ekvator »

Tanıdığım uzman bir nörolog var özel mesaj at sana adresini vereyim...
Kullanıcı avatarı
Executionerr
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Ekvator yazdı:Tanıdığım uzman bir nörolog var özel mesaj at sana adresini vereyim...
Nörologdan mörologdan anlamam gardaş ben üfürükcü dersen tanıdıklar var ucuza hallederiz
WİNGSwOFwEAGLES
RESİDENTXEVIL
NAM-I DİĞER KAÇAKÇI
Kullanıcı avatarı
Ekvator
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Ekvator »

Executionerr yazdı:
Ekvator yazdı:Tanıdığım uzman bir nörolog var özel mesaj at sana adresini vereyim...
Nörologdan mörologdan anlamam gardaş ben üfürükcü dersen tanıdıklar var ucuza hallederiz
Niye üzerine alındın ki :) Konuyu açan kişiye söylemiştim bunu :) Kıskandıysan sen de konu aç sana da yazayım :)
Kullanıcı avatarı
Executionerr
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Ekvator yazdı:
Executionerr yazdı:
Niye üzerine alındın ki :) Konuyu açan kişiye söylemiştim bunu :) Kıskandıysan sen de konu aç sana da yazayım :)
hahaha :D matrack la seni karıstırdım .Acim knk yorumunu bekliyorum :=))))

link bu buyur gel ortam ; viewtopic.php?f=4&t=120840
WİNGSwOFwEAGLES
RESİDENTXEVIL
NAM-I DİĞER KAÇAKÇI
Kullanıcı avatarı
Matrock
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: <The Siege>

Mesaj gönderen Matrock »

Biri bir ugras icin konuyu acar 1 2 virus gelir post kasar alaya alir sonrada niye boyle bir millet olduk ciktik Hic aynaya baktiniz mi siz Adim matrack degil 'Matrock' sizin gibiler icin lunaparklar var gidip görün
Resim
Kullanıcı avatarı
Kaptanmelih
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Kaptanmelih »

anlamadım ama heralde mantıklı bir konudur
Kullanıcı avatarı
KelwinLawyer
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: I don't have :(

Mesaj gönderen KelwinLawyer »

Beyler.

Resim
Resim
Resim
Çağrı AYDIN
-----------------------------------
+Özledim
-Kimi

+http://inciswf.com/jetvg958.swf
-----------------------------------
(^) Ecel Getiren
Kullanıcı avatarı
Ekvator
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Ekvator »

Matrock yazdı:Biri bir ugras icin konuyu acar 1 2 virus gelir post kasar alaya alir sonrada niye boyle bir millet olduk ciktik Hic aynaya baktiniz mi siz Adim matrack degil 'Matrock' sizin gibiler icin lunaparklar var gidip görün
Rüyamda ak sakallı dedeyi gördüm bana birşeyler demeye çalışıyordu diyormuydu demiyormuydu diyecekmiydi demişmiydi dediyse ne demişti neden demişti? Sonra bir ışık gördüm. Işıkmıydı değilmiydi Kırmızımıydı yeşilmiydi mavimiydi derken ışıktan ak sakallı dede çıktı "çarının şifresi neydi" diye sordu bana. Şifreyi verdim mi vermedim mi doğru mu verdim yanlış mı verdim

Yönetici arkadaşlar bu ak sakallı dede gerçek mi değil mi bana bir yardımcı olabilirseniz çok sevinirim kafamda soru işareti kalmasın :)
[youtube]http://youtu.be/4WXhQrkcJ5I[/youtube]

SON DAKİKA : Rüyanda gördüğün Adil isimli kişi gerçek! Kız çarlarla "çarım çalındı" deyip kişileri dolandıran Adil isimli şahıs 5 farklı davadan dolayı çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı...

Pişman mısınız ? sorusu üzerine "pişman değilim bundan sonra da beni ancak rüyanızda görürsünüz" direyerek son sözlerini söyledi ve suçunun infazı için cezaevine götürüldü...