Zararlı parazitler

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
dafnehazal35
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: Bizifarklı Clan

Zararlı parazitler

Mesaj gönderen dafnehazal35 »

Şu saatlerde tılsım sunucusunda oyun oynamak ne mümkün adımını bile atmak için en az 3 dk bekliyorsun yaratıklar seni gelip rahatça kesiyor.en sonunda oyununda kendinize benzettiniz yanlız çok merak ediyorum bu oyun bitince iş aramak için gittiğiniz başka şirketlere ikv de developerlik yaptım derken oyunun içine çok rahattça ettim rezil bir hale getirdim diye bilme cesaretini gösterebilecekmisini?
tabi ki siz gösteremezsiniz bu yüzden yeni bir kampanya başlatıyorum isim isim sobee çalışanlarını zararlı beceriksiz acemi ekip sadece aylık maaş almayı iyi bilirler bunun dışında program yapıyoruz diye programın içine çok güzel ederler ibaresiyle türkiyedeki ve gerekirse dünyadaki bütün oyun yazılım firmalarına bilgilendirme yazısı göndericem.
Anderson
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: BiziFarklı Clan

Re: Zararlı parazitler

Mesaj gönderen Anderson »

Tamamen katılıyorum değil oyun yazılımı bunlara 3 koyun teslim etsen güdemzlerr :D .İş konusuna gelince marıo oyununda çalışabiirler belki.Maaş almayan gönüllü ekiptende ricamız ALLAH aşkına sizde tepkinizi gösterin bırakın istifa edin siz gönüllü takımı yüznden yeminle oyun iyice battı .elinizden bişey gelmiyor gölge etmeyin başka ihsan istemiyoz
dafnehazal35
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Anderson yazdı:Tamamen katılıyorum değil oyun yazılımı bunlara 3 koyun teslim etsen güdemzlerr :D .İş konusuna gelince marıo oyununda çalışabiirler belki.Maaş almayan gönüllü ekiptende ricamız ALLAH aşkına sizde tepkinizi gösterin bırakın istifa edin siz gönüllü takımı yüznden yeminle oyun iyice battı .elinizden bişey gelmiyor gölge etmeyin başka ihsan istemiyoz
ne tepkisi onlara göre herşey güllük gülistanlık ekip uyum içinde çalışıyor büyük özveriyle gecelerini gündüzlerine katarak emek veriyorlar.ama bu emek verdikleri oyunun adı istanbul kıyamet vakti oyunu değil sanırım ortada hiç bir sorun çözüme ulaşmamış yeni bölge yeni lwl diye bir yenilik yok.hergün yaşanılan lag işin en bezdirici yanı.
onların yaptığı tek şey dikmişler foruma bir kaç yetkili. konu sil kullanıcı yasakla tmm işin bitti. bu kadar.bunun adı emek oluyor işte.
satiriasis
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: M K A

Mesaj gönderen satiriasis »

yaklaşık 30 gündür oyuna girmiyordum. Bir girip bakayım dedim oyun epey ilerlemiş bence hakkını yiyorsunuz çok çalışan emek veren destek takımı arkadaşlarımız işlerini doğru bir şekilde yapıyorlar :shock: :shock:

Ne lag var ne küfür eden bence siz farklı oyuna girmişiniz :?
SoĞuKNeFeS [ KEMALİZM ]
dafnehazal35
Cin Avcısı
Cin Avcısı

satiriasis yazdı:yaklaşık 30 gündür oyuna girmiyordum. Bir girip bakayım dedim oyun epey ilerlemiş bence hakkını yiyorsunuz çok çalışan emek veren destek takımı arkadaşlarımız işlerini doğru bir şekilde yapıyorlar :shock: :shock:

sen beni gıcık etme istersen :) cnm 30 gündür girmiyorsun diye bende niye etraf bu kadar sessiz diye düşünüyordum küfürler cidden senin gidişinle azaldı ama lag ı farketmedin sanırım poponun üstünde otururken lagı farkedemezsin zaten :) şu an düzeldi gibi ama her akşam aynı saatlerde yaşanıyor bu sorun.ite kaka bir şeyler öğreticez bunlarada biraz zıor olacak.gir oyuna holdeyim azcık keseyim seni:D
Kullanıcı avatarı
TurkxxSamSunSiFa
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen TurkxxSamSunSiFa »

satiriasis yazdı:yaklaşık 30 gündür oyuna girmiyordum. Bir girip bakayım dedim oyun epey ilerlemiş bence hakkını yiyorsunuz çok çalışan emek veren destek takımı arkadaşlarımız işlerini doğru bir şekilde yapıyorlar :shock: :shock:

MKA loncası burda da sırf muhalefetlik yapmak için yorum yapmışsın. Bırak oyuna 30 gündür girmiyorum ayaklarını. 30 gündür ne gelişme onuda söylede bizde bilelim bizim göremediğimiz ne gelişme olmuş 30 günde.
SamSunŞiFa -> 49 Level
SToRMPoWeR -> 49 Level
SToRMFoRCe -> 49 Level
IIIxAdemxIII -> 49 Level

Lonca başvurusu için tıklayın

Resim
TRAMONTO
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen TRAMONTO »

Artık Onlara yazarak tepki vermeniz faydasız ve gereksiz. Vereceğiniz en güzel tepki dükkanda satılan veya harici satılan ikv ürünlerini almayarak en güzel tepkiyi vermiş olursunuz. Bunu da yapamıyorsanız her ay 2-3 arttırıcı, 10-15 kondrit, silah yükseltme vs. alıyorken 1 arttırıcı 4-5 kondrit vs. alarak tepkinizi somut bir şekilde vermiş olursunuz. Ve o zaman sözde geliştirici ama şuan ttnet müşteri temsilciliğinden öteye geçemeyen Dev'ler yere çakılan satış istatistiklerini görünce soluğu forumda alır merak etmeyin ya da kapının önüne koyulurlar.
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen mobilsorun »

TurkxxSamSunSiFa yazdı:

MKA loncası burda da sırf muhalefetlik yapmak için yorum yapmışsın. Bırak oyuna 30 gündür girmiyorum ayaklarını. 30 gündür ne gelişme onuda söylede bizde bilelim bizim göremediğimiz ne gelişme olmuş 30 günde.
Reklam pano'sunu güncellediler ya daha ne yapsın =)) onun için de günlerce ugraşmıştır tüm ekip toplanıp
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
satiriasis
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: M K A

Mesaj gönderen satiriasis »

Yorumu yazmamdaki amacım konuyu açan arkadaş ile olan samimiyetimden dolayıdır. Üstüne alınan arkadaşlar neden bu kadar gerildiniz anlamadım ?
TurkxxSamSunSiFa yazdı:

yönetimi savunduğum kanısına nereden vardın merak edıyorum dalga geçiyorum [İçerik düzenlendi] [/i][/color]
En son KRABBY tarafından 24 Nis 2014 00:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Hakaret içerikli kelime kaldırıldı.
SoĞuKNeFeS [ KEMALİZM ]
Kullanıcı avatarı
TurkxxSamSunSiFa
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen TurkxxSamSunSiFa »

satiriasis yazdı: Yorumu yazmamdaki amacım konuyu açan arkadaş ile olan samimiyetimden dolayıdır. Üstüne alınan arkadaşlar neden bu kadar gerildiniz anlamadım ?
TurkxxSamSunSiFa yazdı:

yönetimi savunduğum kanısına nereden vardın merak edıyorum dalga geçiyorum bunu anlayacak kadar bile anlayacak kapasiten yok .. [/i][/color]
Bende kapasite varda sende ne yazdığını anlayacak kapasite yok ifadelerine bak belki anlarsın kuş beyninle.
SamSunŞiFa -> 49 Level
SToRMPoWeR -> 49 Level
SToRMFoRCe -> 49 Level
IIIxAdemxIII -> 49 Level

Lonca başvurusu için tıklayın

Resim