YENİ BÖLGE SEZİYORUM.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ForGaDDaRLorD
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Old Brothers

YENİ BÖLGE SEZİYORUM.

Mesaj gönderen ForGaDDaRLorD »

Öncelikle Merhabalar.

Sunucu taşınırken web sitesinin kapatılmasından biraz işgillendim sanki yeni bir bölge seziyorum.

İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Re: YENİ BÖLGE SEZİYORUM.

Mesaj gönderen EYUNAL »

ForGaDDaRLorD yazdı:Öncelikle Merhabalar.

Sunucu taşınırken web sitesinin kapatılmasından biraz işgillendim sanki yeni bir bölge seziyorum.

İyi forumlar.
Web sayfası da İKV ile aynı sunucuda diye biliyorum. Aktarım işlemi yapılacak iken web sayfası da aktarılacaktır
Ancak her şey beklenir ..
Kullanıcı avatarı
ankalibela
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ankalibela »

İyi forumlar.
Neye güvenerek bunu dedin anlamakta güçlük çekiyorum.Nerull sadece sunucunun taşınacagından bahsediyor.Ama umarım yanılırım
Kullanıcı avatarı
ForGaDDaRLorD
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Old Brothers

Mesaj gönderen ForGaDDaRLorD »

ankalibela yazdı:

İyi forumlar.
Neye güvenerek bunu dedin anlamakta güçlük çekiyorum.Nerull sadece sunucunun taşınacagından bahsediyor.Ama umarım yanılırım
Neye güvenerek derken bende sizin gibi umuyorum yani.
Kullanıcı avatarı
HeilHitler
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen HeilHitler »

O yeniliği getirecek olsalardı Game-X'de getirirlerdi. Biliyorum oyun o noktaya geldi ki; hepimiz bir şeyler umut ediyoruz, oyunun gelişimine dair en ufacık bir işaret bekliyoruz ama bu olmayacak - en azından şu aralar -. Altı üstü bir taşıma işlemi. Bence kendinizi boşuna beklenti içerisine sokmayın derim.
İki ayaklı hayvanların sıradan sohbetleri kadar kısır ve sıkıcı bir sohbeti sürdürmektense hiç konuşmamak daha iyi.

Arthur Schopenhauer
Kullanıcı avatarı
xFahrenheitx
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen xFahrenheitx »

Bence lag problemi kesin ve kalıcı olarak çözülse şimdilik kâfi.Sağlam altyapı olmassa ileride gelebilecek olan güncellemeler, bölgeler vs. sorun olacaktır.Bknz. Grup bölgeleri lagdan doğru dürüst oynanamadı / oynanamıyor bile.
CHIVALROUS
Kullanıcı avatarı
erdem3451
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen erdem3451 »

İnternet sitelerinin çalışabilmesi için belli Ip numaraları olan serverlerde bir bilgi depolama alanına ihtiyacı vardır.Buna şuanki forumda değil.Forumun host alanı depoladığı alan oyunun ve resmi sitenin kapanacağı serverde bulunmadığı için forum açık kalacaktır mantıken.Daha daha önceden forumun host Ip adresini değiştirmişlerdir ve aktarımdan etkilenmez böylelikle. Zaten forumu kapatmazlar bu çok saçma olur böyle bişey kalmazlar oyun camiasını bilgilendirmek gerekli aktarım sürecinde aksi durum amatör bişey olur.Bu durumun yeni levellerle alası yok kesinlikle.

Haa arkadaşlar şunuda söylim oyuna level mevel ne zaman gelir bilmem ama düz ticari mantık yürütelim beraber tüccar kafasından gidelim.Bir dükkan daha fazla kazanc ve büyüme yapacağı zaman dükkana yenilik gelir yeni şeyler getirirsin.Aksi durumda kimse uğraşmaz.Kıssadan hisse diyecek olursak.İKV ye bir ilgi alaka ve getirisi olucaksa ilgiye ve getiriye paralel olarak leveller gelir.Haa bana kalsa level mevel gelmesin.Oyunun düzeltilmesi gereken hataları ve sorunları var onlar daha önemli en önemlisi lag sorunu.Yönetimde bu yönde ilerliyor zaten.Adımını nereye attığını bilmeden ileriye doğru ileri giden kişi bir gün düşmeye makumdur.Ama emin ve sağlam adımlarla ilerlemek en güzel ve kalıcı olmayı sağlayacaktır.Haa herşey bi yada oyun zaten el değiştirdi iyi kötü akçedende para geliyor oyuna.oyunun ileri gitmesi lazım ama bunu daha göremedik yada yeni yeni görüyoruz sunucu taşınması tamamlansın bakalım hele ilerisi zamanla gelecektir
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ARZLODOS »

Hele bir taşınsında onumuzdeki maçlara bakacagız artık.

İstanbul büyük bir sehir tarih fışkıyorda bilene. 0 100 çıkarmak için fazla masraf yapmalarınada gerek yok bencede artık onlara bağlı bir yan ürün gelirimi diye bakacaklar yoksa biz bir numara oalcagızmı diye
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar

Mesaj gönderen SikayetVar »

Taşıma işleminden sonra belki olabilir ama ben bu yıl içinde yenilik beklemiyorum, olursa tabi ki oynarız ama kim kasacak :P
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

2 sene daha yenilik gelmez ikv ye :) hiç umutlanmayın.. gelirsede yine bi saçma sapan bir bölge veya grup bölgesi gelir ..