KİRWE'nin Çok Sunuculu Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Heaven1925
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: KİRWE'nin Çok Sunuculu Günlüğü

Mesaj gönderen Heaven1925 »

Eminönü sunucusundaki kasamın son durumu,

Resim

Buradaki ipeklerin bi kısmını ilk aldığım çipler ile kafa kafaya takas ettim.Çeşitlilik önemli belki Anu Zırh basarım.Önceki bölümlerden hatırladığınız tulyumları tamamen tükettim.25 bonoya sattıklarım oldu.Yine farketmiş olacağınızı düşünerek skandiyum sayımdaki azalma bana oldukça karlı bi ticaret kapısı açtı.Bi' miktar sattığım skandiyumdan elde ettiğim para ile toplu hidrojen satan biriyle denk geldim.Ondan hidrojenleri 50 bonodan satın aldım daha sonra 5 hidrojene 5 çip 5 ipek aldım.Bu bence çok karlı bi işti ama bu ticareti yaptıktan sonra anladım ki;
Hiçbirşey olmasa bile bir şeyler olmuştur.

Sanırım gerçektende olmuş ve karaköy madenleri insanların elinde birden çok fazla olmaya başlamış.Bu durum piyasasında sert bi düşüş yapabilir belki bu yaptığım ticaretlerin hepsinden kısa vadede çok zararlı çıkabilirim.Ancak yaz okulum bitene kadar tempom oldukça düşük olacağı için temin ettiğim madenler uzun vadede kesinlikle profitable " karlı " olacaktır.

Bu yaptığım ticaret hakkında görüşlerinizi gerçekten çok merak ediyorum.Okuyan HERKESTEN YORUM BEKLİYORUM.

Video günlükler 2 bölüm arka arkaya günaşırı şekilde direk video günlük olarak gelecektir.Günlüğümü okuduğunuz için teşekkür ederim.
İyi forumlar...

Kod: Tümünü seç

Şeytan sünnet oldu ben KİRWE'yim !
Teşkilat - LodosKirwe :crossed_swords:

Eminönü - BüyücüKirwe :crystal_ball:

Kuklacı - Koniçiçeği :cherry_blossom:

ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ismailaslan »

Merhaba Değerli Kirwe.
Öncelikle hangi video kayıt programını kullandıgını sormak istiyorum.Sonrasında ise yüklü miktarda yaptığın alışverişlerin kaynağını ve aldığın materyallerin resmini buraya atman çok iyi olmuş. Olasi bir moderasyon durumunda kanit niteliğinde (Kırpılmayan Ticaret Printleri) fotografların elinde olduğu için pek sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Ama yinede dikkatli olmakta fayda var. Okulunda başarılar dilerim.
Sağlıcakla :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Heaven1925
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Video günlük 2. bölüm sizlerle,

Kullanıcı avatarı
Heaven1925
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Video günlük 3. bölüm sizlerle,

Kullanıcı avatarı
Heaven1925
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

ismailaslan yazdı: 20 Tem 2020 05:00 Merhaba Değerli Kirwe.
Öncelikle hangi video kayıt programını kullandıgını sormak istiyorum.Sonrasında ise yüklü miktarda yaptığın alışverişlerin kaynağını ve aldığın materyallerin resmini buraya atman çok iyi olmuş. Olasi bir moderasyon durumunda kanit niteliğinde (Kırpılmayan Ticaret Printleri) fotografların elinde olduğu için pek sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Ama yinede dikkatli olmakta fayda var. Okulunda başarılar dilerim.
Sağlıcakla :)

Video kayıt etmek için Bandicampro , edit için Camtasia kullanıyorum.Yaşadığım sorun ise bunlarla alakalı değildi.Laptop kullandığım için youtube upload süresi uzun olduğu için pc başında olmadığım zaman güç tasarufundan internet bağlantısı kopuyor idi.Bu sorunu da çözdüm anca videoyu kısaltmanın daha iyi olduğunu düşündüm.Yüklü alışverişler hakkında konuşursak satın aldığım madeni paramla nasıl elde edildiği şeffaf maden ile takas ettim.O yüzden herhangi bi moderasyon durumu söz konusu olmamalı.Ticaret görsellerini snipping tool ile alıyorum.Sistem öyle bi' hale geldi ki ticaret yapmaya bile korkuyoruz.İyi dileklerin için müteşekkirim. :blush:

Kullanıcı avatarı
DUZENBAZ
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen DUZENBAZ »

Aman aman :yum:
Kullanıcı avatarı
Heaven1925
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba sevgili günlüğümün saygıdeğer takipçileri;

Bu bölümde daha çok Eminönü sunucusunda yaptığım ticaretlerden bahsedeceğim daha önce de bahsettiğim için bos kesimlerine nerdeyse tamamen ara verdim.Bu aralar yoğunluktan dolayı oldukça fazla ticaret görseli biriktirdim.Bu bölüm çoğunlukla yaptığım ticaretleri ve kasamın yelpazesini genişletmemle alakalı olacaktır.
Kuklacı Sunucusu:

Kuklacı sunucusunda en nihayetinde tüm paramı bitirdim. ':)

Resim

Son paramla bu skandiyumları alıyordum.Birisi xenotim arıyordu.Kuklacıda malum xenotim'e sahiptim.Kuklacıda 13 Xenotim karşlığı Eminönünde bu madenleri aldım.

Resim

Sevgi çiçeğini almam eminönü için gerçekten iyi olmuştu.Piyasa da sevgi ve istanbul kıtlığı olduğu aşikar idi.

Kuklacı sunucusundaki kasamın son durumu,

Resim

ve

ResimResim

Mavi met 2'yi 4t'ye satın aldım daha önce eklememiş olabilirim.Onun dısındaki kırmızı tılsımlar met 2 1 diğer maviler ise mavi met 1.Kuklacı sunucundan şimdilik uzaklaşıyorum.Kurban bayramında olası(!) akçe indirimiyle SHAVER karakterini eminönüne taşıyacağım maden aktarmak isteyen olursa şahsıma ulaşabilir.

Eminönü Sunucusu :

Eminönü sunucusunda kasamın son halini bi' önceki bölümde görmüştünüz.Ondan sonra ZeTHRII arkadaşım oyunu bıraktığı için ondan 100 skan 20 niobyum 80 saf tungsten ödünçaldım. ':) . Aslında bu saf tungstenler benimde maden çektiğim dönemde o karakter aktarırken o benden ödünçalmıştı. ':) Geri döndüğü zaman maddiyatıyla yerine koyulur belki :yum:

Ticaretlerime başladım.

Resim Resim

Narin Kardelenlerin pazarı oldukça dar uygun miktardan bi' kısmını elimden çıkarttım.

Resim Resim

Bi önceki bölümde KOMUNİST'ten satın aldığım muhallakçipleri (!) kar koyarak sattım.

Resim Resim

Kuklacı sunucusu vesilesiyle elime geçen sevgileri oldukça iyi bi fiyata sattım. :relieved:

Resim

Bi' miktar erg yongası sattım.

Resim

Elimde çok fazla koyumavi var ve bu aralar kimse almıyor nadiren sattığım bi maden haline gelmesi beni üzüyor. :(
Bunun en büyük sebebi millet defansif-ofansife döndüğü için bununla ilgili bi' düşüncem var son kısımda zikredeceğim. ':)

Resim

Saf tungsten'i bu fiyata satmak yetenek + şans gerektiriyor bence ':)

Resim

Koni çiçeklerim tükenmeye devam ediyor.Teşkilattan Kuklacıya, Kuklacıdan da Eminönüne kurbanda bi 100lük daha gelecek inşallah.

Resim

Köşkler sizin olsun köşeler bizim deeermişim.. B-)

Resim Resim

Met 2 III ümü dayanayamacağım bi teklife satıp daha uyguna satın aldım. ':)

Resim

Niobyum ve motorin'in bi miktarını elimden çıkarttım.

Resim

Normalde asla Şelit satmayacaktım ancak arkadaşın Yıldız baltaya son 2 şelitiymiş kıramadım.Ne kadar iyiyim ya...

Resim

Son olarak Barutu taban fiyata sattığımı düşünüyorum.

Sunucu güncellemesi duyurulduktan sonra.Bu sunucu güncellemesini kopya madenlerin önüne geçebileceği düşüncesiyle piyasadaki çip, ipek, barut .. gibi öncül materyalları toplamaya yönelmeye karar verdim.

Resim Resim

Satın aldığım kişi sanırım 1 ay Karaköy'de madene yatmış maşallah Painite'lere bak ':)

Resim

Bi' miktar çipi satın aldım.Yukarıda sattığımdan pahalı fiyata. ':)

Resim

Anu zırh planım ve geleceğe yönelik düşüncelerim için biraz da ipek satın aldım.

Resim Resim

Bu arkadaştan eklemediğim +9 tane daha erbium aldım.Hidrojen değerlenmesi çok olası bi maden olduğu için bu fiyata almam ileriye dönük güzel bi hareketti.

Şimdi düşüncelerimden bahsedeyim genel olarak iyi bi kasa toparladığımı düşünüyorum.Elimde 20t kadar da para kaldı bu parayla da yapmayı planladığım şeyler var.

Yukarıda da bahsettiğim gibi insanlar defansif-ofansif'e dönüyor ve bunun olmazsa olmazı Yıldız Alevi Balta.Piyasaya tıkla üret şeklinde 3 tane Yıldız balta çıkartmayı düşünüyorum.Reçetesi,

Resim

Buradaki madenlerden 3 tane tıkla üret için birkaç şelit, hydrar ve alaşım eksik onun dışında tamamlar.Bu eksikleri de eminönü sunucusunda nakitim ile tamamlayıp, Tıkla üret şeklinde Yıldız Baltaları nasipse, piyasaya süreceğim.

Alaşım eksik demişken biraz da alaşım kasmak istedim.

Resim

Video günlüğümün bu bölümünde ise Yüce Komiser kesimini anlatarak kestim. :blush:

Teşkilat Sunucusu :

Son olarak geç saatlerde can sıkıntısına teşkilat sunucusunda girdim.Teşkilat sunucusunda aşırı bi delay mevcut."tıklayınca 2sn sonra gidiyor" Biraz maden çekmek için girmiştim.Anca karaköyde çok fazla öldüm o yüzden hevesim kaçtı.Bölgeye çok lag var yazınca günlüğümün takipçileri ile karşılaştım.Sosyal mesafe şartlarıyla onlarla hatıra fotoğrafı çektirip bu bölümü sonlandırdım. :blush:

Resim

Günlüğümün bu bölümünü okuduğunuz, izlediğiniz için teşekkür ederim. :blush:
Okuyup geçmeyin yorum yapın artık sinirlenmiyorum ama... :rage: ':)

Kullanıcı avatarı
DUZENBAZ
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen DUZENBAZ »

Alın verin ekonomiye can verin...
Kullanıcı avatarı
legendpolice
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen legendpolice »

Günlüğünde bizlere de yer verdiğin için teşekkür ederiz Kirwe :)
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

İşin içinde Alışveriş ve birazda video olunca muazzam bir hale geliyor dostum. Günlüğünde başarılar :relieved:
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?