===) Kyk Lodos (===

Tılsım sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
cihankaraca
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: KYK

Re: ===) Kyk Lodos (===

Mesaj gönderen cihankaraca »

Kurtreis

Hani Diyorsun Ya Bizim Lonca Size Fazla Gelir Size Doğu Kurt Hanlığı Loncasını Yönlendirelim Filan.
Sanırım Yanlış Hatırlamıyorsam Tatarian(Evren) Loncasını Dağıtmadan Önce Siz Sıralamada ve Oyunda Gerilerde Sürünüyordunuz.!

Aslanların Olmadığı Yerlerde Kurt'ların Elbette Hükümdarlığı Sürer Ama Unutmayın Ki Aslanlar Bir Gün Dönerse Ortada Ne Kurt Kalır Nede Çakal.

Kendi Adıma Konuşacağım Zamanında Oyuna İlk Başladığım 3 Sene Önce Böyle Durduk Yere Kesilmelere Epeyce Sinirlenir Kızardım, Sonra Farkettim ki Bu Bir Oyun Zevk Alamıyorsan Çıkabiliyorsun.

Biz Yıllardır Arz Klanı Mensubuyuz Lodos Klanı Bana Uzak Olan Bir Klan Ancak Konu eğlence Olduğunda Bunu Deneme Kararı alan Arkadaşlarıma Uydum Beni Bu Oyuna Bağlayan Özel Bir Sebep Yok Yani Lonca, Görev, Hanlık, Bak Sen Henüz Nişanlıymışsın Umarım Allah Tamamına Erdirir ve Mutlu Bir Hayat Sürersiniz. Ancak Boş Kafalı Dediğin Kişileri Önce Tanımak Gerekli Dikkat Ettiysen Hiç Bir Yazımda Direk Şahsını Hedef Alan Hiç Bir Cümlem Olmadı Buda Benim Karakterimi Gösterir
Beni Tanımıyorsun ve Atıp Tutabiliyorsun Ben Senin Geçtiğin Yollardan Geçeli Yıllar Oldu Belkide Evli Çocuk Sahibi Hayatında Sanal(Sahte) Bir Oyun Olup Burda Değer Gören Biri Değilim Ama Görüyorum ki Sosyallikten Uzak Bir Hayata Sahip Olduğun İçin Sana Oyun İçindeki Olaylar Bu Kadar Anlamlı Geliyor.

Benim Nasıl Biri Olduğumu Tanıman Lazım ki Boş Diyebilirsin.
Allah'ın Selamı Alınır Ancak Ben Herkesten Almam Buda Benim Bileceğim Bir Konudur. ki Buna Sen Karışamaz veya Yorum Yazamazsın Bu Seni Aşar bu tamamen kişisel bir durum biz oyunu konuşuyoruz.

Ben Kendime Sosyal Hayatta Düşman Kazanmaktan Kaçarım ki; Burada Öyle Bir Niyetim Olsun Kaldı ki Loncanın Mensupları Arasında Çok Sevdiğim Değer Verdiğim İnsanlar Yer Almakta. Biz Eğlence Peşindeyiz.

Beni Kyk Olarak Düşünme Ben Yolcuyum Onlar Hancı Zaman Neyi Gösterir Bilemeyiz. Ben Devlet-i Aliyye Loncasında , İstanbul Kıyamet Vakti Loncasında Bulundum Anlaşamadım Ayrıldım ancak o loncaların içerisinde hala büyük dostlarım vardır. bu loncada böyle olabilir ben tamamen yorumlarımı kendi şahsım adına yapmaktayım önemli olan insanlardır benim için ben bu gün oyunu bırakır bir eksiklikte hissetmem ama ya SEN! Düşünmek gerek

Cevap Vermemi Gerektiren Yorumlar Yazma
Umarım Kısa Süre İçerisinde Sosyalleşir Sanal Olarak Bir Takıp Şeyler Oluşturup Ordaki Sahte Güce Dayanıp Farklı Dünyalarda Yaşamazsın

İyi Eğlenceler
İnsanlar hile ve üç kağıtçılıkta o kadar ustalaşmışlar ki, şeytanın bu konudaki şöhreti unutulup gitmiş.
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Lonca: Kurt

Mesaj gönderen kurtreis »

cihankaraca yazdı:Kurtreis

Hani Diyorsun Ya Bizim Lonca Size Fazla Gelir Size Doğu Kurt Hanlığı Loncasını Yönlendirelim Filan.
Sanırım Yanlış Hatırlamıyorsam Tatarian(Evren) Loncasını Dağıtmadan Önce Siz Sıralamada ve Oyunda Gerilerde Sürünüyordunuz.!

Aslanların Olmadığı Yerlerde Kurt'ların Elbette Hükümdarlığı Sürer Ama Unutmayın Ki Aslanlar Bir Gün Dönerse Ortada Ne Kurt Kalır Nede Çakal.

Kendi Adıma Konuşacağım Zamanında Oyuna İlk Başladığım 3 Sene Önce Böyle Durduk Yere Kesilmelere Epeyce Sinirlenir Kızardım, Sonra Farkettim ki Bu Bir Oyun Zevk Alamıyorsan Çıkabiliyorsun.

Biz Yıllardır Arz Klanı Mensubuyuz Lodos Klanı Bana Uzak Olan Bir Klan Ancak Konu eğlence Olduğunda Bunu Deneme Kararı alan Arkadaşlarıma Uydum Beni Bu Oyuna Bağlayan Özel Bir Sebep Yok Yani Lonca, Görev, Hanlık, Bak Sen Henüz Nişanlıymışsın Umarım Allah Tamamına Erdirir ve Mutlu Bir Hayat Sürersiniz. Ancak Boş Kafalı Dediğin Kişileri Önce Tanımak Gerekli Dikkat Ettiysen Hiç Bir Yazımda Direk Şahsını Hedef Alan Hiç Bir Cümlem Olmadı Buda Benim Karakterimi Gösterir
Beni Tanımıyorsun ve Atıp Tutabiliyorsun Ben Senin Geçtiğin Yollardan Geçeli Yıllar Oldu Belkide Evli Çocuk Sahibi Hayatında Sanal(Sahte) Bir Oyun Olup Burda Değer Gören Biri Değilim Ama Görüyorum ki Sosyallikten Uzak Bir Hayata Sahip Olduğun İçin Sana Oyun İçindeki Olaylar Bu Kadar Anlamlı Geliyor.

Benim Nasıl Biri Olduğumu Tanıman Lazım ki Boş Diyebilirsin.
Allah'ın Selamı Alınır Ancak Ben Herkesten Almam Buda Benim Bileceğim Bir Konudur. ki Buna Sen Karışamaz veya Yorum Yazamazsın Bu Seni Aşar bu tamamen kişisel bir durum biz oyunu konuşuyoruz.

Ben Kendime Sosyal Hayatta Düşman Kazanmaktan Kaçarım ki; Burada Öyle Bir Niyetim Olsun Kaldı ki Loncanın Mensupları Arasında Çok Sevdiğim Değer Verdiğim İnsanlar Yer Almakta. Biz Eğlence Peşindeyiz.

Beni Kyk Olarak Düşünme Ben Yolcuyum Onlar Hancı Zaman Neyi Gösterir Bilemeyiz. Ben Devlet-i Aliyye Loncasında , İstanbul Kıyamet Vakti Loncasında Bulundum Anlaşamadım Ayrıldım ancak o loncaların içerisinde hala büyük dostlarım vardır. bu loncada böyle olabilir ben tamamen yorumlarımı kendi şahsım adına yapmaktayım önemli olan insanlardır benim için ben bu gün oyunu bırakır bir eksiklikte hissetmem ama ya SEN! Düşünmek gerek

Cevap Vermemi Gerektiren Yorumlar Yazma
Umarım Kısa Süre İçerisinde Sosyalleşir Sanal Olarak Bir Takıp Şeyler Oluşturup Ordaki Sahte Güce Dayanıp Farklı Dünyalarda Yaşamazsın

İyi Eğlenceler

Yanlış hatırlamıyorsun sadece hatırlayamayacağın kadar eski olaylar var. Nemesis loncası ve öncesinde ki Rebels loncası dağılmadan öncesinden beri var olan bir loncayız biz Bunu Evrende hep bilmiş bir defa bile ne küstahlık ne saygısılık yapmamıştır kendisinide loncasında ki çoğu isimide kardeşim gibi severim. Loncanın o zamanlar gerilemesini bilmiyorsun anlaşılan ben 2 yıl kadar oyuna macburi ara verdim cezaevindeydim girmeden önce lonca bu gün ki gücünde idi çıkıncada eski haline getirdik ufak bir tartışmadan bile nice loncalar dağılırken bizler yaşadığımız o kadar soruna rağmen 5 yıla aşkın süredir buradayız ayaktayız Kurt Loncasının hakikati bu herkesin bilip saygı duyduğu durumda bu. Yaşanılan onca olaydan sonra loncanın biraz geri düşmüş olmasını çok mu görüyorsun ki Kurt Loncası 6. sıranın altına bu halde bile hiç düşmedi oradan sırtlayıp tepeye çıkarttık. Senin bahettiğin bu konu Loncanın istikrarını gösterir bunca yaşanıla sorun ve sıkıntıya rağmen bu noktada olması. Senin bahsettiğin o loncaların hiç biri daha kurulmamışken bu gün taklidini yaptığınız Projeleri ve daha büyüklerini biz hayata geçirip uyguluyorduk bu konularda bilgisizsin öyle olmasan böyle hataya düşmezdin bu yorumla.

Kurt'un olmadığı yerde çakalların sesi çıkarda biz yıllardır buradayız 1 sene ara verdik dönelide 1 sene oldu yani ben döneli o söylediği hususta bu konularda bizden eskisi mi var lonca işinde biz loncayı ilk açtığımız zaman ( 5 yıl önce ) var olan loncalardan bu gün hiç biri yok yani aynı isimle bile yok daha kim geliyor kim gidiyor onu anlamadım?

Seni tanımadan hakkında bir yorum yapmaya gerek yok sen benim ilk yorumuma adabınca cevap vermeyi becerebilsen emin ol adabınca muamele görürdün tahmin ediyorum ki o yorumu okumamışsın bile adam akıllı göz geçirip konu hakkında bilgi sahibi bile olmadan yorum yapıyorsun. Sosyallikten bahsediyorsun benim hayatım emin ol burada kimsenn olmadığı kadar sosyal ve renkli gerçek hayattada görüşebilirsin benimle İstanbuldayım işim nedeni ile ( Tehdit olarak algılama ) oyun ne içindir eğlenmek için aynı oyunda herkes aynı yöntemler ile eylenmiyor biz bu şekilde eğleniyoruz bu oyunu ciddiye almak buraya gömülmek değildir ki her zaman oyun gerçek hayatımıza yansımıştır buradan nice dostluklar kazanmışızdır. Eğlenmek için Klan değiştiriyorsnuz savaşabilmek için diyorsunuz bende diyorum ki eğlenin ama bunu çirkefleşerek yapmayın yaparsanız cevabı ağır olur Eğlence anlayışınız 4-5 kişi toplaıp tek yakladıklarınıza küfretmek hakaret taciz etmek mi bumudur eğlence anlayışınız bunu yaparak birde üstüne böyle ceap bile yazabiliyor olmanıza şaşırıyorum ben ilk yorumumda ne hakaret ne tehdit nede ona benzer birşey yoktu sadec uyarıydı ki KYK Loncası tanıdığım bildiğim ve sevdiğim bir locna olduğu içindi KyKXsavaşhan eski Kurt mensubudur Kurtlarxkutalmış arada bir mazi var iken böyle çirkefleşilmez aynısını yapmak istesek aldında boğulursunuz ki yakışmaz.

Cihankaraca çokca konu hakkında birşey bilmiyorsun arkadaşım önce bunları öğren sorna gel yine konuşalım Gerçek haytta sosyal olmadığımı düşünüyorsun ya bende seni gerçek ayatıma davet ediyorum bu bir tehdit yada meydan okuma değil elbette ki bir oyun için bunu yapmak bizlere yakışmaz küçük düşürür ama bu yanlış düşüncenin neden yanlış olduğunu gözlerinle görmüş olur özrünü dilersin.
*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
cihankaraca
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: KYK

Mesaj gönderen cihankaraca »

KurtReis
Bizim Eğlence Anlayışımız Elbette Aşağıda Yazdığın Gibi Değildir.
Eğlence anlayışınız 4-5 kişi toplaıp tek yakladıklarınıza küfretmek hakaret taciz etmek mi bumudur
Konu Hakkında bilgimde Var Pazar Günü Olanlar ile İlgili Sana Cevap Vermek Konunun Dahada Uzamasına Neden Olur Zaten Konu Gerektiği Kadar Amacından Şaşmış durumda

Tekrar Ediyorum Ben O Gün O Olayların İçerisinde Yoktum Fakat Yazdığın Yorum Hoşuma gitmedi ve Cevap Verdim Bakıyorum Konu Gittikçe Uzuyor

Ben Kendi Adıma Sana Şunu Söyleyebilirim ki;

Ben Oyunu Eğlence Amacı İle Oynuyorum Farklı Amaçlarım Yok Sana İyi Eğlenceler Dilerim.

konuyu Daha Fazla Takip Etmeyeceğim Sende Bu Kadar Alınıp Uzatma Pazar Günkü Olanları.

Bu Bir Oyun.
İnsanlar hile ve üç kağıtçılıkta o kadar ustalaşmışlar ki, şeytanın bu konudaki şöhreti unutulup gitmiş.
yilmaz3062
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yilmaz3062 »

Mümkünse konu silinsin, olmuyorsa taşınsın en son olarak KİLİT...
Kykxşifahan, KykxBüyühan,KykxSavaşhan

[imgleft]http://img837.imageshack.us/img837/3258/rehbertakimi.png[/imgleft]
Lahkesis
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Mesaj gönderen Lahkesis »

yilmaz3062 yazdı:Mümkünse konu silinsin, olmuyorsa taşınsın en son olarak KİLİT...
Konu, konu sahibinin isteği doğrultusunda kilitlenmiştir.

Daha nezih bir forum ortamı olması dileğiyle...
Kilitli