===) Kyk Lodos (===

Tılsım sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
yilmaz3062
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

===) Kyk Lodos (===

Mesaj gönderen yilmaz3062 »

Kyk loncası olarak Lodos şubesini açmış bulunmaktayız.
Amacımız ;
İlk olarak SAYGI ve HOŞGÖRÜ. ( Çemberli önüne intihar saldırısı yaptığımızda yemediğimiz küfür kalmıyor ;) )
Klanlara denge getirmek değil bu dengesizlikten faydalanıp savaşımıza ve oyunumuza heyecan katmak. Ne de olsa kesecek adam sıkıntısı yok. Arzlar çok kalabalık sürekli kesecek adam buluyoruz... Arada dostlar gümbürtüye gidiyor ama kusura bakmasınlar. :D :D

Yapılanmamız sürmekte olup asıl Loncamız olan KYK loncasının üyelerine açık bir loncadır. Kimseyi asla almıyoruz... Zaten katılmak isteyende olmayacaktır :mrgreen:

KykxSavaşhan
Kykxşifahan, KykxBüyühan,KykxSavaşhan

[imgleft]http://img837.imageshack.us/img837/3258/rehbertakimi.png[/imgleft]
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Lonca: Kurt

Re: ===) Kyk Lodos (===

Mesaj gönderen kurtreis »

Selamun Aleyküm Yeni Şubeniz Hayırlı Olsun Öncelikle adettir öyle başlıyim lafa.

Bu tür bir yapılanmayı tılsımda ve sanıyorum ki ikv de Kurt Fedaileri ile ilk biz başlatmıştık. Projemiz çok amaçlı bir proje idi ama çokda riskli bir proje idi kontrol de çıkıcak en ufak bir hata nice dostları kaybetmeye bile mal olabilicek bir durumdu bizde Kurt Fedaileri Projesini dodurup farklı siyasi yöntemlerle aynı amaçları halletmeyi seçtik sonuçta hiç bir amaç dostlardan, dostluklardan önemli olamazdı...

Sizlerin Başlatmış olduğu Kyk Lodos Projesi aynı misyonda olmasada aynı kötü sonuçlara neden olabilicek bir Proje ki sizlerin bu husuta pekde umursar bir halde olduğunuzu şahsi deneyimim ile gördüm. Sanıyorum ki akıbetinide sizlerde dahil hep birlikte gördük. Hiç hoşlanmadığımız bir şey var ise oda savaşmıyorken hunharca umursamazca saldırılması Loncamızda böyle durumlara giren arkadaşları haklı nedenleri yok ise yapmamaları konusunda Kurt Loncaları Yönetim Konseyi olarak uyarı gerekirse cezalarda bile bulunmaktan çekinmiyoruz. Karşılığında tanımadığımız önemsemeyeceğimiz bir kaç çapulcunun hareketi olunca görmezden gelip geçiyoruz ama tanıdığımız bildiğimiz bir kadronun böyle umursamazca hareket etmesini pek hoş karşılayamıyoruz. Savaşa girersiniz kesersiniz kesilirsiniz bu bir mesele değil ama savaşta değil iken bu tür hareketler hoş değil helede bu durumun üstüne alçakça hakaretler edilmesine çanak tutmak kesinlikle kabul edilemez. Eğer gelişim ve amacınız bu yönde ise dostluk bağı kalmıyacağı gibi düşman sahibi olucaksınız. Bu uyarım dostani bi uyarıdır elbette ciddiye alıp yapılan hatayı tekrarlamıyacağınızı düşünüyorum. Yanılıyorsamda ebette konu hakında gerekli yaptırımlar gecikmeyecektir.
*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
cihankaraca
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: KYK

Mesaj gönderen cihankaraca »

Burdaki Amacımız Kimseyi Rencide Etmek Kızdırmak Filan Değildir.
Bir çok Kişiye Zaten Saldırmıyoruz Ancak Güçlü Birebirde Bizimle Aynı Kuvvette Çarlara Saldırıyoruz Kesiyoruz veya Kesiliyoruz Bunun bir Oyun Olduğunun Farkındayız Umarım Kısa Süre İçerisinde Sizde Bunu Farkeder Oyunun Amacı Doğrultusunda Hareket Edersiniz. Bu Oyun İki Farklı Klan Üyelerinin Savaşması İçin Hazırlanmıştır. Amaç Zaten Kıyamette Ayakta Kalmak Kalamıyorsanız Bu Sizin Acizliğinizdir.

Biz Düşündüğümüz Herşeyi Başlatır Uygularız Sizin Gibi Biz Düşündük Biz Yaptık Ettik Demeyiz.

Lafta Kalan Hiç Bir Düşünce Gerçek Değildir. Siz Hayal Kurun Biz Uygularız.

Hae Meteorda Holde Eminönünde Savaşa Açık Her Yerde Bulduğumuzu Yıkarız Varsa Karşımıza Çıkma Cesareti Buyurun Gelin

Uzatmadan "Ağır Abi" Biz Bulunduğumuz Durumun Oyun ve Eğlence Olduğunun Farkındayız. (Alt F4) Yaparsanız Sizde Göreceksiniz ki Bu Bir Oyun :lol:

İyi Eğlenceler.
İnsanlar hile ve üç kağıtçılıkta o kadar ustalaşmışlar ki, şeytanın bu konudaki şöhreti unutulup gitmiş.
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

cihankaraca yazdı:Burdaki Amacımız Kimseyi Rencide Etmek Kızdırmak Filan Değildir.
Bir çok Kişiye Zaten Saldırmıyoruz Ancak Güçlü Birebirde Bizimle Aynı Kuvvette Çarlara Saldırıyoruz Kesiyoruz veya Kesiliyoruz Bunun bir Oyun Olduğunun Farkındayız Umarım Kısa Süre İçerisinde Sizde Bunu Farkeder Oyunun Amacı Doğrultusunda Hareket Edersiniz. Bu Oyun İki Farklı Klan Üyelerinin Savaşması İçin Hazırlanmıştır. Amaç Zaten Kıyamette Ayakta Kalmak Kalamıyorsanız Bu Sizin Acizliğinizdir.

Biz Düşündüğümüz Herşeyi Başlatır Uygularız Sizin Gibi Biz Düşündük Biz Yaptık Ettik Demeyiz.

Lafta Kalan Hiç Bir Düşünce Gerçek Değildir. Siz Hayal Kurun Biz Uygularız.

Hae Meteorda Holde Eminönünde Savaşa Açık Her Yerde Bulduğumuzu Yıkarız Varsa Karşımıza Çıkma Cesareti Buyurun Gelin

Uzatmadan "Ağır Abi" Biz Bulunduğumuz Durumun Oyun ve Eğlence Olduğunun Farkındayız. (Alt F4) Yaparsanız Sizde Göreceksiniz ki Bu Bir Oyun :lol:

İyi Eğlenceler.

Selam Almadan yorum yazacak kadar boş kafala bir adama bir daha selam vererek yorum yazmaya hacet yok

Kesemiyorsan senin acizliğindir dediğin durum için konuşuyorum ki bahsi geçen konuda holloşa çevirene kadar kesilip gereken yapılmıştı hakkınızda yok bunu bilmiyor isen bilmediğin konuya atlama biliyorsan boş laf yapma kesmek kesilmekden bahsediyorsun bir konu hakkında yorum yapma gereksinimi duyuyorsan önce o konuyu anla laf yapmış olmak için laf yapma kendini aptal durumuna düşürtme oyunu oyun için nasıl oynuyorsunda bir oyunda hep kesip hem hakaret edecek hem kesilip hem küfür edecek kadar acissin keza o gün kü olayda bundan başka bir durum değildi bu terbiyeslik hadsizlik ve çirkeflik olmasa bir avuç çapulcu için zaman harcamazdık yapılan çapulculukta bastırılıp ezilmişken kesemiyorsan senin acizliğin demek ne oluyor onu anlamadım bu durumda aciz olan kim oldu sancağa tıkıp haddini öğretmek mi acizlik ?

Beni yorumuma cevap vericeksen ya konuyu biliceksin ya lafını biliceksin yok bilmiyorsan ben seni tanımıyorum muhatapta almıyorum karşıma orada karşıma muhatap alıcağım adamlar kendini biliyor onlar cevap verir sen haddin olmayan konulara burnunu sokma.

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Ayrıca Kurt Loncasının yaptığı hiç bir organizasyon yada proje yarım kalamıştır lafta kalmamıştır. Hepsi '' Yıllarca ''durmuştur durucaktırda Kurt Fedaileri Prejemizde hala daha aktiftir bunu bilmediğine göre oyunda baya pasif yada yeni bir oyuncu olsan gerek yoksa böyle saçmalıyıp kendini küçük düşürmedin diye düşünüyorum.

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

2008 Yılından Beri...
yilmaz3062
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

KurtReis

Tartışma yaratmak gibi bir amacım yok buraya bunu yazmamın sebebi forumda takılan arkadaşlara haber vermek.
Fedai projenizden haberim var. Bizim amacımız proje değil. Yukarıda belirttiğim gibi klanların dengesizliğinden faydalanıp kendi oyunumuza heyecan katmak. Açıkca söylemek gerekirse; Arz sayısının aşırı fazla olması nedeniyle klan savaşı yapacak adam sıkıntısı çekmememiz.

Yukarıda yine belirttiğim gibi amacımız SAYGI ve HOŞGÖRÜ. 2 tane Kurt Loncasından adam kestik yemediğimiz küfür kalmadı. Bizde ceza uygulaması yok herkes hareketlerinde özgürdür.

Son olarak seni kesmemizin sebebi savaş çıkarmak istememizdi. Seni kesince sinirleneceğini biliyordum ve loncanı toplayacağını biliyordum :mrgreen: sende bizi geri çevirmedin teşekkür ederiz.

Lütfen konu tartışmaya dönmesin biz lodos çarlarımızda olduğumuz müddetçe arz görünce kesmeye kesilmeye kısaca savaşmaya devam edeceğiz. Oyunun kuralından dolayı suçlamak ve suçlanmak hoş değil...

Kullanıcı avatarı
cihankaraca
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: KYK

Mesaj gönderen cihankaraca »

kurtreis yazdı:Selamun Aleyküm Yeni Şubeniz Hayırlı Olsun Öncelikle adettir öyle başlıyim lafa.

Bu tür bir yapılanmayı tılsımda ve sanıyorum ki ikv de Kurt Fedaileri ile ilk biz başlatmıştık. Projemiz çok amaçlı bir proje idi ama çokda riskli bir proje idi kontrol de çıkıcak en ufak bir hata nice dostları kaybetmeye bile mal olabilicek bir durumdu bizde Kurt Fedaileri Projesini dodurup farklı siyasi yöntemlerle aynı amaçları halletmeyi seçtik sonuçta hiç bir amaç dostlardan, dostluklardan önemli olamazdı...

Sizlerin Başlatmış olduğu Kyk Lodos Projesi aynı misyonda olmasada aynı kötü sonuçlara neden olabilicek bir Proje ki sizlerin bu husuta pekde umursar bir halde olduğunuzu şahsi deneyimim ile gördüm. Sanıyorum ki akıbetinide sizlerde dahil hep birlikte gördük. Hiç hoşlanmadığımız bir şey var ise oda savaşmıyorken hunharca umursamazca saldırılması Loncamızda böyle durumlara giren arkadaşları haklı nedenleri yok ise yapmamaları konusunda Kurt Loncaları Yönetim Konseyi olarak uyarı gerekirse cezalarda bile bulunmaktan çekinmiyoruz. Karşılığında tanımadığımız önemsemeyeceğimiz bir kaç çapulcunun hareketi olunca görmezden gelip geçiyoruz ama tanıdığımız bildiğimiz bir kadronun böyle umursamazca hareket etmesini pek hoş karşılayamıyoruz. Savaşa girersiniz kesersiniz kesilirsiniz bu bir mesele değil ama savaşta değil iken bu tür hareketler hoş değil helede bu durumun üstüne alçakça hakaretler edilmesine çanak tutmak kesinlikle kabul edilemez. Eğer gelişim ve amacınız bu yönde ise dostluk bağı kalmıyacağı gibi düşman sahibi olucaksınız. Bu uyarım dostani bi uyarıdır elbette ciddiye alıp yapılan hatayı tekrarlamıyacağınızı düşünüyorum. Yanılıyorsamda ebette konu hakında gerekli yaptırımlar gecikmeyecektir.
Tekrar Ediyorum (Alt + F4) Çekmeyi Düşün Kısa Bir Süre Hayal kırıklığı Yaşarsın Ancak Alışırsın Zamanla Reel Dünyaya

Seni Kâle Alıp Cevap Vermek Gibi Bir Basitliğe Düşmeyeceğim.

Not(Selam Almak İçin Selam Verenin Selam'ı Bilmesi Gereklidir. Selam'ın Anlamı Bilmeyen Selam'ı Alınmaz...)
İnsanlar hile ve üç kağıtçılıkta o kadar ustalaşmışlar ki, şeytanın bu konudaki şöhreti unutulup gitmiş.
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

yilmaz3062 yazdı:KurtReis

Tartışma yaratmak gibi bir amacım yok buraya bunu yazmamın sebebi forumda takılan arkadaşlara haber vermek.
Fedai projenizden haberim var. Bizim amacımız proje değil. Yukarıda belirttiğim gibi klanların dengesizliğinden faydalanıp kendi oyunumuza heyecan katmak. Açıkca söylemek gerekirse; Arz sayısının aşırı fazla olması nedeniyle klan savaşı yapacak adam sıkıntısı çekmememiz.

Yukarıda yine belirttiğim gibi amacımız SAYGI ve HOŞGÖRÜ. 2 tane Kurt Loncasından adam kestik yemediğimiz küfür kalmadı. Bizde ceza uygulaması yok herkes hareketlerinde özgürdür.

Son olarak seni kesmemizin sebebi savaş çıkarmak istememizdi. Seni kesince sinirleneceğini biliyordum ve loncanı toplayacağını biliyordum :mrgreen: sende bizi geri çevirmedin teşekkür ederiz.

Lütfen konu tartışmaya dönmesin biz lodos çarlarımızda olduğumuz müddetçe arz görünce kesmeye kesilmeye kısaca savaşmaya devam edeceğiz. Oyunun kuralından dolayı suçlamak ve suçlanmak hoş değil...

Sanıyorum ki en başında anlatmaya çalıştığımı anlamadım Gökhan. orada yazdığım bu bizim projemiz siz neden açtınız değil elbette açıcaksın kendi keyfine göre oynuycaksın. Orada bunu bizde yaptığımızda neden umrsamazca devam ettirmediğimizi anlamanızdı ki hala daha bu durumu anlamış olduğunu sanmıyorum.

Beni kesmeniz beni sinirlendirmez beni öyle tanımışsan o kadar süre loncamda olmana rağmen yanlış tanımışsın beni kızdıran yapılan hakaretler oldu yani merak ediyorum Savaş anlayışınız önünüze gelene saldırma sonra hakaret etmek mi yanınızda ki Haktan isimli oyuncunun yaptığı buydu buna çanak tutanda sizdiniz şimdi bide çıkmış 2 kişiyi kestik diye yemediğimiz küfür kalmadı diyorsun bende hiç bir küfür yemediniz diyorum yapılanın karşısında sadece azarlandınız ama küfür olmadı en azından bizim tarafımızdan olmadı İstediğiniz savaş yapmak ise bunu ben kızdırarak yapmamanızı öneriyorum en azından bu şekilde değil siz savaş istediğinizde bana bi pm atın ben size lodos sancak savunmasında ciddi bir savaş yaşatırım sıkıntı etmeyin. :) Ben o gece savaşa indiyem bir kaç kişi bana saldırdı yada kesti diye değil bunun üsüne hakaret edildiği içindir bu oyunu böyle oynuyalım diyorsanız böyle eylenicez diyorsanız elbette bu şekilde elemenize vesile olucam ben sizin eğlendiricem. Ama bu şekilde küfür ve hakaretler olucaksa emin olun hiç eğlenmeyeceksiniz.

Cihan Karaca yukarıda ki boş anlamsız yorumuna bir diğerini katmışsın kafanın içinde ki beyin çalşıyorsa yazıları okuyup anlamayı dene iştirak edemiyorsan gel öğretim ben sana. Selam Allahın selamıdır ve müslüma kavgaya hatta harba bile gitse Allahın Selamı ile gitmek gerekir adet ortam bilende bunu böyle karşılar ama cehaletin pençesinde ki bir zihniyetin bunu anlamamasına şaşırmıyorum.

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

2008 Yılından Beri...
yilmaz3062
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Bizim ki ufak bir değişiklik yarın bakarsın Kyk Lodos sileriz tekrar arz oluruz. Haktan ile aranızda ne geçti bilmiyorum onun sana hakaret etmesi benimde ağırıma gitti. Tabi adamın klavyesine müdahale şansım yok. Kurt Loncasından ise altını çizerek söylüyorum küfür yedim. Neyse Reis unutalım, meydan okumayı da boş verelim güç gösterisine gerek yok. Sana ve Kurtlara saldırmamızın sebebi yine söylüyorum savaş çıkarmaktı. oyunun temelinde olan arz lodos mücadelesi yani birilerine saldırdığımız için tepki alacaksak o arkadaştan hayır beklemem... Bu buraya son cevabım tartışma olmasın bundan sonra özelden konuşalım lütfen...

Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

yilmaz3062 yazdı:Bizim ki ufak bir değişiklik yarın bakarsın Kyk Lodos sileriz tekrar arz oluruz. Haktan ile aranızda ne geçti bilmiyorum onun sana hakaret etmesi benimde ağırıma gitti. Tabi adamın klavyesine müdahale şansım yok. Kurt Loncasından ise altını çizerek söylüyorum küfür yedim. Neyse Reis unutalım, meydan okumayı da boş verelim güç gösterisine gerek yok. Sana ve Kurtlara saldırmamızın sebebi yine söylüyorum savaş çıkarmaktı. oyunun temelinde olan arz lodos mücadelesi yani birilerine saldırdığımız için tepki alacaksak o arkadaştan hayır beklemem... Bu buraya son cevabım tartışma olmasın bundan sonra özelden konuşalım lütfen...

Değişikliğinizi anlıyorumda üslubunuzu anlamıyorum özellikle senin üslubunu anlamıyorum Gökhan Cihankaraca yı umursamıyorum muhatap bile almıyorum. Kurtlardan sana gele küfür yada hakaretin nedeni senden kaynaklanıyordu Ekİn charına yani nişanlıma saldırdınız ölüncede öpücük attınız yani bunu yapan sen oldun sen çocuk değilsin cahil adam hiç değilsin yaşını başını almış adamsın öğretmensin birde bu hareketini görmezden gelmemizi mi bkledin yoksa. Haktan konusuna gelince aynı yorumu oda yaptı savaş çıkarmak için de böyle küfürle hakaretle tacizle mi oluyor savaş çıkartmak yada madem seninde ağrına gitti neden tuttun yanında ben böyle durumda değil yanımda tutmak yerin dibine sokardım öyle adamı. Konu eğlenmek diyorsun kimse ile bir derdim yok diyorsun çıkıp kurtlara öyle bir koyduk ki yankısı forumdan çıktı gibi bir yorumda bulunuyorsun yaa şunu çok merak ediyorum koymak dediğin üslubu kullamak istemiyorumda öyle olsa bile kim kime o dediğini yapmış oldu yani neye dayanarak bunu söyleyebiliyorsun yada söyleyebiliyorsunuz bumu sizin eğlece anlayışınız? yok itiraz edicem dersen konu hakkıdna ki fotoğrafları da koyabilirim buraya.

Nedir amaç bizi kendinize düşman edip isim mi yapmak yani bu olamaz olmamalıda ki ben sizinle düşman olmam düşmalık gibi basit bir duruma düşmem ben. Zaten meşhur bir laf var Aslan Serçe avlamaz Kurt Loncalarının 15/1 ile başa çıkamazken tüm lonca ile düşman olmak istiyorsanız boşa uğraşmamanızı öneriyorum ama şöyle yapabiliriz Doğu Kurt Hanlığını size yönlendirebilirim Doğu kanadımız ile savaşın hem bizim çocuklarda kp kasıp eğlenmiş olurlar biz bu aralar farklı konularla ilgieniyoruz savaşara pek vaktimiz olmuyor savaşa insekte Lodos Klanında İnferna Team ve Z Y N loncaları birlikte savaşta olduklarında keyif alabiliyoruz diğer türlü sancak önüde beklemek tat vermiyor.

Dediğim gibi Savaş istiyorsanız Doğu Kurt Hanlığını Gönderebiliriz ancak hem bizim gençler içinde iyi olur kp kasmak istiyorlardı bol bol kasmış olurlar :)

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

2008 Yılından Beri...
Kilitli