METİM ÇALINDI !

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ROckStarGAMES
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

METİM ÇALINDI !

Mesaj gönderen ROckStarGAMES »

ARKADASLAR BUGUN CEMBERLİDEYDİM DUSTUM GİRMEYE CALISTIM SUREKLİ SİFRE YANLIS DEDİ DEĞİŞTİRDİM HEMEN ŞİFRE GİRDİĞİMDE NE MET NE GÖZLÜK NE İKSİRLER NE PARALAR HEPSİ YOKTU 2 DAKİKADA OLDU BUNLAR. NE OLUR NE YAPABİLİRİM LÜTFN YARDIM EDİN
Kullanıcı avatarı
veym2
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Re: METİM ÇALINDI !

Mesaj gönderen veym2 »

hemen en yakın buzdolabına doğru ilerlere bir bardak al ve soğuk su doldur tek dikişte iç başka sorun ?
Kullanıcı avatarı
bordom
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen bordom »

Şifreni değiştirmek için o an sahip oldugun sıfreyı bilmen gerekli o sıfreyı bilip carın sıfresını degıstırıyorsan nasıl carına gıremedın :?
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

bordom yazdı:Şifreni değiştirmek için o an sahip oldugun sıfreyı bilmen gerekli o sıfreyı bilip carın sıfresını degıstırıyorsan nasıl carına gıremedın :?

Öyle bir şey yok.Telefona gelen şifre yeterli.
Kullanıcı avatarı
ysrough
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen ysrough »

Büyük olasılıkla hem mail/telefon numaranı hem şifreni biriyle paylaştın, yahut mail/telefon numaranı bilen biri şifreni tahmin etti. Her halükarda, kimse senin hesap bilgilerin hakkında bir şekilde fikir sahibi olmadan hesabını ele geçiremez. Tamamen kişisel hatan başka bir şey değil, sen yine de bir desteğe başvur bakalım.
Inflecto Pro Sanctus Porta Quod Veneratioalius!
Kullanıcı avatarı
ROckStarGAMES
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Gaffara gidiyordum stuya baslayacaktık. O arada abimle mesajlaşıyordum. Neyse stu kesmeye basladık filan gene abimin adının aynısı bir kişiden mesaj geldi(abim sanıyorum hala) dediki canım sıkılıyor ben gideyim yerine gaffara kullanıcı adını unuttum dedi. Tabii ben bunun cakma oldugunun farkında olmadan verdim. 2*3 dakikada herseyi halletmiş. Met gözlük para iksirler madalyalar bile yoktu. Tamam hatalıyım sifre paylasmak yasak ama cakma car abim sandım ne yapabilirim ? Destekdende sizin hatanız denmiş. Tamam hatalıyımda ben hatalıyım diye destek vermeyecekmisin ? Umarım esyaları calan kişi cocuklarını kendi gözünün önünde yanarken görür ve elinden birşey gelmez.
Kullanıcı avatarı
Typeous
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Typeous »

Merhabalar,

Öncelikle son söylediğiniz cümle bir oyun için ağır kaçtı. Bu ve bunun gibi sanal ortamda yaşanan sorunlar sonucu karşı tarafa küfür etmek dahi gereksiz, ayıp ve terbiyesizce bir hareketken insanların uğruna canını vereceği çocuklarına, ailelerine bu denli bir söylem "aşağılıkça"dır. Böyle bir söylemi yaşınızı tahmin ederek es geçiyorum.
Nerull yazdı: ...

Bu sebeple tüm oyuncularımızın hesaplarının güvenliği ve bilhassa bilgilerin paylaşılmaması konusunda dikkatli olmalarını önemle rica ediyoruz. Hesap güvenliğiniz için forumumuzdaki Güvenlik bölümümüzü mutlaka ziyaret edin. Bunun yanı sıra bilerek yada izinsiz olarak aktarılan eşyalar yada para transferleri için destek verilmeyecektir.
Umarım oyun oynadığınızın farkına vararak söylemlerinize dikkat eder, ne söylediğinizi kavrayacak düzeye erişirsiniz.

İyi forumlar.
Tyger! Tyger! burning bright 
In the forests of the night, 
What immortal hand or eye 
Dare frame thy fearful symmetry?
Kullanıcı avatarı
ROckStarGAMES
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Typeous yazdı:Merhabalar,

Öncelikle son söylediğiniz cümle bir oyun için ağır kaçtı. Bu ve bunun gibi sanal ortamda yaşanan sorunlar sonucu karşı tarafa küfür etmek dahi gereksiz, ayıp ve terbiyesizce bir hareketken insanların uğruna canını vereceği çocuklarına, ailelerine bu denli bir söylem "aşağılıkça"dır. Böyle bir söylemi yaşınızı tahmin ederek es geçiyorum.
Nerull yazdı: ...

Bu sebeple tüm oyuncularımızın hesaplarının güvenliği ve bilhassa bilgilerin paylaşılmaması konusunda dikkatli olmalarını önemle rica ediyoruz. Hesap güvenliğiniz için forumumuzdaki Güvenlik bölümümüzü mutlaka ziyaret edin. Bunun yanı sıra bilerek yada izinsiz olarak aktarılan eşyalar yada para transferleri için destek verilmeyecektir.
Umarım oyun oynadığınızın farkına vararak söylemlerinize dikkat eder, ne söylediğinizi kavrayacak düzeye erişirsiniz.

İyi forumlar.
Dediğim kelime ? Bak esya benim değil arkadasımın ve parasını istiyor ne yapabilirim? Çok sinirliyim suan herseyi diyebilirim çünkü hırsız Bayramda utanmadan hırsızlık yapıyor. Ayrıca ben sireyi kimseyle değil abimle paylasıyordum fakat abimin isminde olan i yerine ı yapıp 2'miz konusurken araya kaynaması dogurdu bunları. Desteğin bu kadar vurdum duymaz olacağını düşünmüyorum. Ayrıca ben aktarırken caldı diyerekte yalan atabilirdim. Böylece kimse bana "hata senin biz birsdey yapamayız" demezdi. Ben doğruyu söylemeyi sectim umarım mükafakatını alırım.

viewtopic.php?f=46&t=111329
Kullanıcı avatarı
ysrough
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen ysrough »

Doğruyu da söylemiş olsan şu saatten sonra hiçbir getirisi olmaz sana. Kendi tedbirini almaktan sorumlusun sen, her türlü durumdan işkilleneceksin. Bu oyun belli kurallar çerçevesinde işliyor kimseye imtiyaz verilecek değil.

Not: Suyu ılıştırda iç.
Inflecto Pro Sanctus Porta Quod Veneratioalius!
Kullanıcı avatarı
ROckStarGAMES
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Benimle dalga gecenler umarım böyle bir olay basınıza gelmez. Gelirse insan cok kötü duruma düşüyor gerçekten. İlahi adalet illaki olacak. Ben oyunda metin sahibine cok mahcupum hakkı olarak parasını istiyor 1 kurus kalmadı bende bir sekilde o parayı yapmaya calısacagım benden giden para olur ondan giden İlahi adalette sevap olur. Kul hakkı ödenmedikce cennetede girilmez siz siz olun kimsenin emeğine göz dikmeyin...