KLAN AKTARIMI YAPANLAR.. DİKKAT

Lodos klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
Adanaufuk898
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: İstanbul

KLAN AKTARIMI YAPANLAR.. DİKKAT

Mesaj gönderen Adanaufuk898 »

3 hafta oldu rütbem gideli fakat destek hala rütbemi verdi olay şöyle gerçekleşti Klan aktarımı geldiğinde dükkandan 990 akçeye klan aktarımını alıp dükkanda kullandım ertesi gün sabah arz klanından lodos klanına şan ve kp KAYBETMEDEN geçtim... aradan 2 ay geçti 1 gün arkadaşın görevini yapmak için klandan çıktım klansız 1 şekilde 1 gün dolaştım.. 1 gün sonra tekrar lodos klanına girince tüm kp + şanım 0 landı (toplam 1.600.000 şan + 980.000 kp).Desteğe mail attıgımda ise şu cevap geldi. Bu konuda Herhangi Bir hata Görülmemiştir Denildi ve fakat bunu yaşayan 1 kaç kişi daha var onlar formla henüz tanışmamış olsa gerekler. NERDE DESTEKNERDE İKV BEDAVADA DEĞİL AKTARIM 990 AKÇE BİLSEM AKTARMAZDIM kp mi HARCAR LODOS OLURDUM
Konuşmasını Biliyorsan,Konuşta İBRET Alsınlar,
Konuşmasını Bilmiyorsan,Susta ADAM Sansınlar
ilkeruzz
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: ATATÜRK & ASİL

Re: KLAN AKTARIMI YAPANLAR.. DİKKAT

Mesaj gönderen ilkeruzz »

Eğer 1 den fazla aldıysan kabul hata var ama açıklamalarda adetlidir diyor satılan kısımdada (1adet )yazıyor 1 kerelik yani.
Adam ol canımı al, Aksi takdirde evine gömer üstüne beton döker tepesinede bayrağımı dikerim...!!!
BaLikekmek
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen BaLikekmek »

ilkeruzz yazdı:Eğer 1 den fazla aldıysan kabul hata var ama açıklamalarda adetlidir diyor satılan kısımdada (1adet )yazıyor 1 kerelik yani.
Eşi benzeri olmayan kar taneleri değiliz
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

ilkeruzz yazdı:Eğer 1 den fazla aldıysan kabul hata var ama açıklamalarda adetlidir diyor satılan kısımdada (1adet )yazıyor 1 kerelik yani.
Doğru cevap
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
HezarfenCelebi
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen HezarfenCelebi »

Büyük meclisin kürsüsünden milletime söz verdim.Hatay'ı alacağım.Milletim benim dediğime inanır.Sözümü yerine getirmezsem milletimin huzuruna çıkamam.Yerimde kalamam.Ben şimdiye kadar yenilmedim,yenilmem.Yenilirsem bir dakika yaşayamam.
Kullanıcı avatarı
HIStory
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen HIStory »

HezarfenCelebi yazdı:

Tamamda adam tekrar klan değiştirmemiş ki. Lodos olduktan sonra görev için klandan çıkmış sonra tekrar lodos klanına girmiş.Klan değiştirme ürününün olmasına gerek yok. Şan veya kp kaybetmemesi gerekirdi.
Kullanıcı avatarı
Haluk
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Daha-Sonra

Mesaj gönderen Haluk »

Adam çıkmış ama arza girmemişki tekrar aynı kendi klanına girmiş hata var düzeltilmesi lazım
MinoseT
Haluk
HalukTR
Kullanıcı avatarı
MuratABI
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen MuratABI »

deneme 1
MuratABİ

IıKörCeRRaHıI

Balyoz Nazım'ın Torunu.... Son Arz Bükücü

Varlığımızda mutlu olamayanlar yokluğumuzda mutlu olsun ki gidişimiz bir işe yarasın....