İKV Destek Takımı - Haziran Ayı

Eski duyuruların arşivlendiği alan
midye
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Re: İKV Destek Takımı - Haziran Ayı

Mesaj gönderen midye »

harkonen yazdı:o protector alamamış ödül yetersiz konu silmeden heralde

:D
Oyuna ilişkin hata, öneri, ceza itirazı gibi iletişimleriniz için lütfen Destek formumuzdan iletişime geçiniz. Forum özel mesajları veya konu açarak bildirim yapmayınız.
Jackrauser
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Jackrauser »

iyi günler. öncelikle lütfen sorunlarınızı ikv destek bölümüne gönder falan diye bi cevap atmazsanız sevinrim. Çünki oraya 10 kere mesaj attım her defasında boş formu bana geri yolladılar sadece bir soru soracam cevaplarsanız sevinirim.
Daha önce öldürdüğüm yaratıklardan kazandığım para ekranda gözüküyordu şimdi ise gözükmüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim eğer bu oyundaki bi hata ise lütfen bunu da belirtin çünki gerçekten destek bölümünden cevap alamiyoruz birde oyun içerisinde aktif adminleriniz var mı varsa nasıl ulaşabiliriz eğer yoksa bence bu oyunun en büyük eksiğidir.
Jackrauser
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Jackrauser »

harbiden iğrenç anlaşılması olanaksız ne işe yaradığı belli olmayan bi destek formu sorduğum bütün sorulara boş bi form gönderiyorlar bilmiyom diye msj atsalar ne bi daha sorarım ne de niye bilmiyonuz derim ama bilen varsa soylesin yaratıkları öldürünce kazandığım para ekranda gözükmüyor bunu düzeltebilir miyim
Kullanıcı avatarı
Yagmursu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Yagmursu »

Merhabalar
Jackrauser yazdı:iyi günler. öncelikle lütfen sorunlarınızı ikv destek bölümüne gönder falan diye bi cevap atmazsanız sevinrim. Çünki oraya 10 kere mesaj attım her defasında boş formu bana geri yolladılar sadece bir soru soracam cevaplarsanız sevinirim.
Daha önce öldürdüğüm yaratıklardan kazandığım para ekranda gözüküyordu şimdi ise gözükmüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim eğer bu oyundaki bi hata ise lütfen bunu da belirtin çünki gerçekten destek bölümünden cevap alamiyoruz birde oyun içerisinde aktif adminleriniz var mı varsa nasıl ulaşabiliriz eğer yoksa bence bu oyunun en büyük eksiğidir.
Lonca eklentisinden sonra gelen bir yenilikte oyuncu 49 seviye olduğunda kestiği yaratıklardan gelen paranın ekranda görünmemesidir.Bu bir hata değildir yaratık kestiğinizde para karakterinize işlenir fakat ekranda görünmez.
Kullanıcı avatarı
HeilHitler
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen HeilHitler »

Demeter yazdı:Merhabalar
Jackrauser yazdı:iyi günler. öncelikle lütfen sorunlarınızı ikv destek bölümüne gönder falan diye bi cevap atmazsanız sevinrim. Çünki oraya 10 kere mesaj attım her defasında boş formu bana geri yolladılar sadece bir soru soracam cevaplarsanız sevinirim.
Lonca eklentisinden sonra gelen bir yenilikte oyuncu 49 seviye olduğunda kestiği yaratıklardan gelen paranın ekranda görünmemesidir.Bu bir hata değildir yaratık kestiğinizde para karakterinize işlenir fakat ekranda görünmez.

Neden peki?
İki ayaklı hayvanların sıradan sohbetleri kadar kısır ve sıkıcı bir sohbeti sürdürmektense hiç konuşmamak daha iyi.

Arthur Schopenhauer
Kullanıcı avatarı
XxXxGaZixXxX
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Lonca: ŞaN-I HükümdaR

Mesaj gönderen XxXxGaZixXxX »

HeilHitler yazdı:
Demeter yazdı:Merhabalar

Neden peki?
Ben açıklıyayım Şöyleki Ekranı çok yer kaplıyor Lonca puanıda gelince ekranda fazlalık oluyor. Bunun için Arka plana alındı.
Resim

Kullanıcı avatarı
xXxaRTisTxXx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen xXxaRTisTxXx »

Destekçi =) Onun Adı Onur Akgül Dediğini yapar
NoTimeToCry - DeaDZoNe

Resim