Bendende İkv'ye Son Nokta...

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
XeDwaRdianXX
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Bendende İkv'ye Son Nokta...

Mesaj gönderen XeDwaRdianXX »

Oyunu Bırakıorum yoLun sonuna qeLdik HaKKı oLan HeLaL etsin Etmeyinde canı saqoLsun.Oyunda Kimseye Kötü davranmamaya çaLıştım ama arada hataLarımız oLmustun biLmeden böLe bişi yapmıssam özür diLiorum.arada sohbet amaçLı qireriz.( Burak ) :cry:
Kullanıcı avatarı
XxTayfunxX
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Bendende İkv'ye Son Nokta...

Mesaj gönderen XxTayfunxX »

XeDwaRdianXX yazdı:Oyunu Bırakıorum yoLun sonuna qeLdik HaKKı oLan HeLaL etsin Etmeyinde canı saqoLsun.Oyunda Kimseye Kötü davranmamaya çaLıştım ama arada hataLarımız oLmustun biLmeden böLe bişi yapmıssam özür diLiorum.arada sohbet amaçLı qireriz.( Burak ) :cry:
Çarlarını gerı aLamadınmı sende benim gibi ? :(
KnqSTyLe ve Forseti ÇALINMIŞTIR. ÇARDAKİ BEN DEĞİLİM GERİ ALABİLİRSEM OYUNA DEVAM EDİCEM ALAMAZSAM HAKKINIZI HELAL EDİN OYUNU BIRAKIYORUM.. :(
Kullanıcı avatarı
XeDwaRdianXX
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen XeDwaRdianXX »

Savaşçım banlıydı dün akşam üzeri silindi qeri alamayınca oyunu bırakma kararı aldım çar umrumda deil aslında iyi oldu açmamaları oyunu bırakma nedenim war en azından ;)
Kullanıcı avatarı
XxTayfunxX
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen XxTayfunxX »

XeDwaRdianXX yazdı:Savaşçım banlıydı dün akşam üzeri silindi qeri alamayınca oyunu bırakma kararı aldım çar umrumda deil aslında iyi oldu açmamaları oyunu bırakma nedenim war en azından ;)
bence bırakıcam geri aLamazsam çarımı :)
KnqSTyLe ve Forseti ÇALINMIŞTIR. ÇARDAKİ BEN DEĞİLİM GERİ ALABİLİRSEM OYUNA DEVAM EDİCEM ALAMAZSAM HAKKINIZI HELAL EDİN OYUNU BIRAKIYORUM.. :(
Kullanıcı avatarı
Sedt0762
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Sedt0762 »

XeDwaRdianXX yazdı:Oyunu Bırakıorum yoLun sonuna qeLdik HaKKı oLan HeLaL etsin Etmeyinde canı saqoLsun.Oyunda Kimseye Kötü davranmamaya çaLıştım ama arada hataLarımız oLmustun biLmeden böLe bişi yapmıssam özür diLiorum.arada sohbet amaçLı qireriz.( Burak ) :cry:
Senn Adına Sewindim K.i.b A.e.o Canım )
XşifaXX

AnLat Haydi HeRkese oLanLaRı,
KimLeR Şahit ? Kaç Kişi kaLdı ?