MkaBaŞKaN'dan veda...

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Mkaloncabaskan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Türk Birliği

Re: MkaBaŞKaN'dan veda...

Mesaj gönderen Mkaloncabaskan »

Sağol Sercan'ım, size karşı yüzüm kızarık açıkcası; hepiniz mükemmel insanlarsınız. Kararıma destek vereceğinize inancım sonsuzdu, bilahare öyle oldu. Sizleri sonsuz seviyorum, evet bu sadece bir oyundu, ama sizler oyun değilsiniz, bu kadar zaman oyunda kalma sebebim sizlerdiniz. Bundan sonra da baki kalacak olan arkadaşlığımız dostlugumuz her nerede olursa olsun devam eder.
Göster
Mkametebey ~ Mkamete ~ Mkakomutan
Kullanıcı avatarı
PHFoRum
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen PHFoRum »

Selamunaleyküm Mete
Belki beni hayırlamazsın ama ben seni unutmadım :D Seninle 2009 yılında az mı klan parası kastık.. Aldığın bu kararda eminim derslerinin etkisi var.Yanlış hatırlamıyorsam Eskişehir'de Fen Bilgisi ile ilgili bir alan okuyodun.Aldığın kararda pişman olmazsın inşallah.
Bilmiyorum kararında ne kadar ciddisin ama bende senin gibi bi kaç sene önce oyunu bırakıcam falan diye baya niyetlenmiştim hatta senin gibi foruma konu açmıştım.Bu konuya unutamadığım bir cevap gelmişti.'' Kürkçü Dükyanı İKV.Tilkinin dönüp dolaşacağı yer yine kürkçü dükyanıdır'' Yanlış anlama sana tilki demiyorum :D Ama şunu bilki loncanızın ayakta kalması için senin oyunda olman şart.
Yaşantında başarılar dilerim Mete..
PHxKıRKDöRT ●» PH Lonca Müdürü ve Forum Yetkilisi
┌──●Web Sitemiz : http://www.PhClan.OrG●──┐
....Resim....
Mkaloncabaskan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

PHFoRum yazdı:Selamunaleyküm Mete
Belki beni hayırlamazsın ama ben seni unutmadım :D Seninle 2009 yılında az mı klan parası kastık.. Aldığın bu kararda eminim derslerinin etkisi var.Yanlış hatırlamıyorsam Eskişehir'de Fen Bilgisi ile ilgili bir alan okuyodun.Aldığın kararda pişman olmazsın inşallah.
Bilmiyorum kararında ne kadar ciddisin ama bende senin gibi bi kaç sene önce oyunu bırakıcam falan diye baya niyetlenmiştim hatta senin gibi foruma konu açmıştım.Bu konuya unutamadığım bir cevap gelmişti.'' Kürkçü Dükyanı İKV.Tilkinin dönüp dolaşacağı yer yine kürkçü dükyanıdır'' Yanlış anlama sana tilki demiyorum :D Ama şunu bilki loncanızın ayakta kalması için senin oyunda olman şart.
Yaşantında başarılar dilerim Mete..
Tamamen iyi niyetle yazılmış bir şey, yanlış anlamadım yani :) İyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim.
Göster
Mkaloncabaskan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

SOVE yazdı:Selamun aleyküm.

Mete kardeşim, oyunu bırakacak olmana değilde artık daha az görüşe bileceğimiz için çok üzüldüm. Bende 2 haftadır girmiyorum zaten baya bir soğudum oyundan. Bundan sonrada pek fazla gireceğimi de sanmıyorum. Hakkım varsa helal olsun kardeşim. Oyun zekasına ve liderlik vasfına hayran olduğum kişi :lol: Allah'a emanet ol.

Dediğim gibi bende pek aktif değilim artık oyunda. Ara ara girip bakıyorum oyuna.

Çok güzel işler yaptık, çok eğlenceliydi hepsi.

Bitti diye üzülme, yaşandı diye sevin metem 8-)
Ertan'ım,
sana yakışan Abi sıfatını, senin bana gösterdiğin samimiyetten dolayı asla kullanmadım Ertan diye hitap ettim hep; lakin yanlış anlaşılmasın yanına abi koyunca sonsuz saygı olmuyor maalesef. Ben biliyorum ki sen benim her zaman abimsin ve gerçek hayatla ilgili yaşadığım dertlerimin ortağı, her zaman sorunlarımın yan daşı! İşte sen; kalbimde abi sıfatını kazanmış kişi, dilimin değil tüm benliğimin abisi...
Bunca yıl sırası geldiğinde kibirden yanına yaklaşılmayan bazen aksi ve huysuz bu kişiye 3 yıldır tahammül ettiğin için ve bundan sonrada abim olarak kalacağın, yakanı bırakmayacağım için sana teşekkürlerim sonsuzdur. :)
Göster
Kullanıcı avatarı
Sarhosimam
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Sarhosimam »

Senin adına sevindim Mete :) En iyisi bırakmak bırakmıs biri olarak söylüyorum :)
IIAsiBeyII IIIAsiBeyIII xXPaRaMeDiCXx

Anladim ki; Insanlar, Susani KORKAK, görmezden geleni APTAL, Affetmeyi biLeni cantada KEKLIK saniyorlar! Oysa ki; Ben istedigim kadar HAYATIMDALAR..! Göz yumdugum kadar DURUSTLER, Sustugum kadar INSANLAR!

[OkaN]
Kullanıcı avatarı
Ocipres
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Ocipres »

Mete kardeş, seni forumdaki yazılarından ikili yazışmalarımızdan tanırım.Birkaç kezde tartıştık.Bırakıp gitme kararı almışın hakkında hayırlısı olsun.Yazılanları okudum çevrende sevilen biriymişsin ne mutlu sana.Gidenin arkasından su atma misali iki üç kelamım olacak iyi niyetimden şüphe etmiyesin.Bugün burdayız yarın başka yerlerde.Pis kokuların olduğu yerde o pis kokunun kaynağını temizlemeden sakın olaki lezzetli yemekler yapmaya çalışma bir tad alamazsın.Sprint yarışlarında rüzgarın belli bir hız kriteri vardır eğerki o kriter aşılmışsa sende bilirsinki rekor sayılmaz.Bizler çeçit çeşit insanlar ikv oyununda toplandık bu oyunu oynamaya çalıştık.Bir şekilde zaman geçirecektik tercihimizi bu oyunda kullandık.Bu ortamda artık lezzetli yemekler yapılırmı bilmiyorum.Harcayacağımız zaman değersiz olduğu sürece, bu oyunu oynuyorsak oyunun hiçbir suçu yok.Sana hayatında başarılar diliyorum kardeş.Sevgiler Saygılar.

Ocipres
"Bose-Einstein yoğuşması; Aynı atomların en soğuk noktada ( - 270" ) omuz omuza "lay lay lay lay lay lay" çekmesidir.Aynen trübünde yapıldığı gibi."
Mkaloncabaskan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Ocipres yazdı:Mete kardeş, seni forumdaki yazılarından ikili yazışmalarımızdan tanırım.Birkaç kezde tartıştık.Bırakıp gitme kararı almışın hakkında hayırlısı olsun.Yazılanları okudum çevrende sevilen biriymişsin ne mutlu sana.Gidenin arkasından su atma misali iki üç kelamım olacak iyi niyetimden şüphe etmiyesin.Bugün burdayız yarın başka yerlerde.Pis kokuların olduğu yerde o pis kokunun kaynağını temizlemeden sakın olaki lezzetli yemekler yapmaya çalışma bir tad alamazsın.Sprint yarışlarında rüzgarın belli bir hız kriteri vardır eğerki o kriter aşılmışsa sende bilirsinki rekor sayılmaz.Bizler çeçit çeşit insanlar ikv oyununda toplandık bu oyunu oynamaya çalıştık.Bir şekilde zaman geçirecektik tercihimizi bu oyunda kullandık.Bu ortamda artık lezzetli yemekler yapılırmı bilmiyorum.Harcayacağımız zaman değersiz olduğu sürece, bu oyunu oynuyorsak oyunun hiçbir suçu yok.Sana hayatında başarılar diliyorum kardeş.Sevgiler Saygılar.

Ocipres
Baştan sona kadar tamamiyle iyi niyetle okudum, zaten hiç bir zamanda iyi niyetinizden şüphem olmadı. Yazılarınız, yorumlarınız her zaman kaliteli ve seviyeli olmuştur, Türkçe'yi yazıda güzel kullanan ender kişilerdensiniz diye düşünüyorum. Edebi kişiliğiniz olaylara bakış açınız ve onlara getirdiğiniz yorumlar benim için her zaman etkileyici oldu.
Yine onlardan birini okudum; kulağıma küpe edeceğim, elbet yaşınızın verdiği tecrübeden ötürü benim için söyledikleriniz değerli; lakin bir kısımda kafam takıldı "belli bir hız kriteri vardır eğerki o kriter aşılmışsa sende bilirsinki rekor sayılmaz." ben bunu " beraberce yaptığımız başarılar " lafıma yakıştırdım. Elbet ki rekorlar kriterleri aşınca oluyordur, ama kriter ne onu da sormak lazım. Benim rekorum ya da hep en iyi, en yüksek, her zaman dorukta olmaya çalışmak, böyle bir amacım yoktu. Her zaman sahip olduğumuz başarıyı bir üst kademeye ilerleterek zaten kendi rekorlarımızı kırmadık mı ? Anlatmak istediğiniz olayı belki tam idrak edememiş olabilirim kusuruma bakmayın kafam çok dolu.
Size yemin edebilirim ki, kazandığım dostluklar benim için muazzam bir şeydir. Şu an benim kadar üzülen yoktur eminim ki; ama neden üzülüyorum, tamamen arkadaşlarımla dostlarımla sık sık görüşemeyceğim için üzülüyorum. MkaKARATOPRAK, Gökhan Abim'in dediği gibi " İKV; dostluğumuzu pekiştirdiğimiz, devamlı skype da oynayarak sohbet ettiğimiz nihayetinde buluşup konuşmamızı sağlayan bir araçtı, kullandık bitti ! " Kusura bakmayın okuduğunuz zaman sizi sıkmak istemem, lakin söylemek istediğim o kadar şey var ki hakkımda bunca zaman düşünülen yanlışlar dahil olmak üzere...
Bazıları, Mete kendini oyuna çok kaptırdın dedi, bazıları havandan geçilmiyor dedi, vs vs söylendi söylendi. Çoğu zaman umursamadım, çoğu zaman tartıştım adım kavgacıya çıktı, çoğu zaman bu taşınması zor ismi (MKA), Atatürk'ün adına hiç yakışmayacak şeyler yaparak kötülediğim söylendi. Unutulmamalıdır, karşınızda asla bir robot olmadı oyuna girdiğim anda gelen pm lere çaba gösterip cevap vermeye çalışmak 15 dk mı alıyordu. Kimse dışardan göründüğü gibi değildir, varsın beni kibirli sanın varsın fena deyin kötü deyin ne bileyim nasıl isterseniz, baki kalan dostluklarım bana yetti.
"Mete gidiyor musun ?" dendi. "Evet!" dedim, arkadaşım; "O zaman benim içinde artık bitmiştir, sen yoksan bu oyunda benim işim de yoktur! " deyip bitirdi. Bu lafı o an duymak beni çok duygulandırdı, işte bu yaşanılan dostluk birçok kez söylediğim gibi her şeye değer. Biz kendimiz oyuna bağlamadık, biz oyun düşkünü olmadık; biz kardeşliğimizin esiri olduk bundan sonra da olacağız...
MKA tamamen bir ruhtur, evet ilk başta kıvılcımdı, sonra körükledik alevlendi, belki söndü gibi göründü; ama bilinki öyle olmadı olmayacak çünkü bizim dostluğumuz bir birimize olan bağımız bu alevi her zaman etkin tutacaktır...
Göster
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

Ben bırakmanıza üzüldüm açıkcası.Hiç karşılaşmadık belki ama size neden 3 senedir bir hayranlığım var. :)
İlk başlarda aklımdan geçti arz olup sizinle migrat atmak , belki biraz abes gelcek size ama dürüst olcam .1 haftadır kafamda sizinle migrat atma hevesi vardı. :) .Kısmet artık Allahü Tealâ uzun ömür verirse eğer ki dönerseniz oyuna sizinle bir Migrat atmayı isterim.
Allahü Tealâ Yar ve Yardımcın olsun güzel kardeşim.Eğer sınava girecekseniz Ayete-l Kürsiyi okumanızı , bilmiyorsanız ezberlemenizi tavsiye ederim.

Yolun Açık olsun.
Never beleive someone who tells who they are.
Mkaloncabaskan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Benim oyunu bırakma sebebim tamamen kişisel durumumdan ötürüdür. Ben zaten 3 yıl önce ÖSS'yi kazanıp, güzel bir üniversiteye yerleşip orada başarılı bir dönem geçirmekteyim. Velhasıl, iyi dileklerin için teşekkür ederim kardeşim.
Göster
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

Allahü Tealâ yardımcın olsun kardeşim. Yolun açık olsun.
Never beleive someone who tells who they are.