Forumu rahatsız etmeyın.Özellikle TOLGARDO etmesın!!!

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
UnDeRWoRLDDD
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Forumu rahatsız etmeyın.Özellikle TOLGARDO etmesın!!!

Mesaj gönderen UnDeRWoRLDDD »

Selam,

Arkadaslar oncelıkle İstanbuL kıyamet vaktı/forum özgürlük, kısıtlamalar olmadan paylaşım yapılan bır forumdur. Forum kullanın şartlarını uye olurken belırtılıyor ama kımse okumuyor. Foruma eskıden sureklı gırerdım merak ettiğim konular olurdu yada guzel paylaşımlar.. Ama artık TOLGARDO sayasinde ne tadi kaldı ne bişey. Millet guluyor zannedıyorsun ama yanlız ve yanlız foruma zarar verıyorsun ustelık kalıtesını dusuruyorsun. Ben senın smdıye kadar bır kere mantıklı bır konu actığını gormedım. Aksi taktirde açtığın konular mantıklı bıle gorsen sen gercekten acayıp mantıksız. Burda sen espirili ve komık olduğunu dusunuyorsun... Berkide oyledir, kim bilir? Anlatmak ıstedığım sey forumu temız kullanalım...Boş boş konu acmak yerıne daha guzel ve faydalı konular acabılırsın. Sende o zeka var geleceğin parlak :D Uzun lafın kısacası herhangı bır yonetıcı yokmu sunun hesaplarını banlasın bıda foruma gıremesın :arrow:

NOT: Foruma kişisel fantazilerimizi katmayalım.
.
Krevverxpotter
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Forumu rahatsız etmeyın.Özellikle TOLGARDO etmesın!!!

Mesaj gönderen Krevverxpotter »

Ay ay gulmekten olucem :D :D :D Tolgardo zaten yası kucuk aldırmayın :D hesabı banlansın konusundada bastan asaqı haklısın :D
Kullanıcı avatarı
Bishowxx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Bishowxx »

Tolgardo adm ya adm kral ya :D :D :D Aman forumdan uzaklastırmayın foruma baktıqımda bu gerızekalıye gulemkten olyuorum :D :D :D
Kullanıcı avatarı
osman5050
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen osman5050 »

Banlayın şu emoyu :[/u])
Davamız kuru bir cihangirlik davası değildir.Bilakis davamız İslam davasıdır.-Ertuğrul Gazi
Kullanıcı avatarı
UnDeRWoRLDDD
Cin Avcısı
Cin Avcısı

:D :D :D
.
ziwro
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen ziwro »

UnDeRWoRLDDD yazdı: Selam,

Arkadaslar oncelıkle İstanbuL kıyamet vaktı/forum özgürlük, kısıtlamalar olmadan paylaşım yapılan bır forumdur. Forum kullanın şartlarını uye olurken belırtılıyor ama kımse okumuyor. Foruma eskıden sureklı gırerdım merak ettiğim konular olurdu yada guzel paylaşımlar.. Ama artık TOLGARDO sayasinde ne tadi kaldı ne bişey. Millet guluyor zannedıyorsun ama yanlız ve yanlız foruma zarar verıyorsun ustelık kalıtesını dusuruyorsun. Ben senın smdıye kadar bır kere mantıklı bır konu actığını gormedım. Aksi taktirde açtığın konular mantıklı bıle gorsen sen gercekten acayıp mantıksız. Burda sen espirili ve komık olduğunu dusunuyorsun... Berkide oyledir, kim bilir? Anlatmak ıstedığım sey forumu temız kullanalım...Boş boş konu acmak yerıne daha guzel ve faydalı konular acabılırsın. Sende o zeka var geleceğin parlak :D Uzun lafın kısacası herhangı bır yonetıcı yokmu sunun hesaplarını banlasın bıda foruma gıremesın :arrow:

NOT: Foruma kişisel fantazilerimizi katmayalım.
Yazdıklarını okuyamıyorum malesef, bu yüzden ne anlatmak istediğini de anlayamadım. :(
Kullanıcı avatarı
UnDeRWoRLDDD
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Yazdıklarım gayet acıklayıcı ve okunaklı. Anlayamadıysan bıda oku eğer bıda anlayamadıysan o senın sorunun zaten.
.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Aslında doğru biraz KOMEDİ filmlerini felan çok izleyince oldu böle :D yoksa çok severdiniz artık izlemimo ztn :D
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
ziwro
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen ziwro »

UnDeRWoRLDDD yazdı:Yazdıklarım gayet acıklayıcı ve okunaklı. Anlayamadıysan bıda oku eğer bıda anlayamadıysan o senın sorunun zaten.
Üzgünüm, tek senin yazdıklarını anlayamıyorum :cry:
ziwro
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen ziwro »

UnDeRWoRLDDD yazdı:Yazdıklarım gayet acıklayıcı ve okunaklı. Anlayamadıysan bıda oku eğer bıda anlayamadıysan o senın sorunun zaten.
Üzgünüm, tek senin yazdıklarını anlayamıyorum :cry: