Şifacı hakkında gözden kaçan ayrıntılar...

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
ikvm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: Şifacı hakkında gözden kaçan ayrıntılar...

Mesaj gönderen ikvm »

dregoist merak ettim beyaz köşke gelicem e.ö ye oyundaki nick ne belki bir şeyler öğrenirim sndn ;) ws ni bir izleyim kaç vuruorsun ne kadar hasar alıorsun falan filan konfüçyüs içinde e.ö ye gitmişdim çok şey öğrendim sadece 1 wsden
ResimResimResim
________________________________________________________________________________
Kullanıcı avatarı
dregoist
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen dregoist »

Güzel kardeşim charım uzun zamanıdır 49 bu bir ...
Eğer yazılar uzun geldiyse okumadıysan daha sade yazabilirim bu iki...
Ben sadece fikrimi paylaştım sallama mantıksız gibi saygısızlık yapma bu 3...
Oyunu bilmediğin ve arada bile okumadığın belli bu 4......
Bence sen yazdıklarımı oku full yücelenle 2500 vurur demedim okursan 2500 gösterir ama 800 ü geçemezsiniz dedim karaekter pencersini okumayı bilmiyor musun ve yazdıklarımı oku hesap işi zor gelebilir diye açıkladım...
yetenek pencerisini okumayı öğren zırha %60 yazar AMA 15 puanda zırh limitiniz %70 yazar %10 sana 4000 sallayan birinde 400 az hasar demek senin derdin üzüm yemek değil payalaşmak hiç değil benim nickim dregoist ama sen harbi egoist çıktın...
Full max bir savaşçı 4000 vurmaz diyorsun ben de aynı şeyi dedim ama tamamen çıplakken yani zırhı yokken dedim geç vursunlar beynine bak noloyor 3 kez vurunca ölyorsun...
AYrıca bu adamı dinlemeyin daha 49 bile değildir diyorsun ya beyaz köşkte değilsin ya terbiye sınırını zorlayan bir yalancı bu benim 3.49 unncu şifacım Dromer blok yedi Dregoist plus değil pek kullanmam Şifacıdr babalide ws atmak isteyen arkadaşlar beklerim ama sakın meydan okuma olarak anlaşılmasın ben ustalaımdan fikri olan varsa her zaman saygı duyarım...
BEYAZ KÖŞK---------ŞİFACIDR---------DOKTOR
Kullanıcı avatarı
dregoist
İskele Babası
İskele Babası

ikvm yazdı:dregoist merak ettim beyaz köşke gelicem e.ö ye oyundaki nick ne belki bir şeyler öğrenirim sndn ;) ws ni bir izleyim kaç vuruorsun ne kadar hasar alıorsun falan filan konfüçyüs içinde e.ö ye gitmişdim çok şey öğrendim sadece 1 wsden

Kardeşim estağfurullah ben uzun zamandır senin ve konfiçyusun yazıların takip ediyorum benim de usta saydıklarım arasındasın eö cahım yok ama beyez köşke gelirsen Şifacıdr b elki ben senden birşey öğrenirim yazdıklarımda hata varsa düzelmen dileği ile....
Kullanıcı avatarı
ikvm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ikvm »

dregoist yazdı:
ikvm yazdı:dregoist merak ettim beyaz köşke gelicem e.ö ye oyundaki nick ne belki bir şeyler öğrenirim sndn ;) ws ni bir izleyim kaç vuruorsun ne kadar hasar alıorsun falan filan konfüçyüs içinde e.ö ye gitmişdim çok şey öğrendim sadece 1 wsden

Kardeşim estağfurullah ben uzun zamandır senin ve konfiçyusun yazıların takip ediyorum benim de usta saydıklarım arasındasın eö cahım yok ama beyez köşke gelirsen Şifacıdr b elki ben senden birşey öğrenirim yazdıklarımda hata varsa düzelmen dileği ile....
saolasın kardeşim ama öle bir an geliorki bn 1 lvl şifacıdan bile bir şeyler öğreniorum gerçekden bak örneğin dün gece bi şifa daha kasmaya başladım bn hep önce şifa vermeyi 15 sonra bilgisini 15 yapardım ama biri geldi ndn öle yaptın 1 puan şifa vermeye ver 15 puan bilgisine daha az kudret yer ve daha çok rahat edersin dedi bn şok oldum nasıl olduda bunu göremedim bn die yani usta olmak herşeyi herkesden daha ii bilmek deildir sadece tecrübeli olmak ve diğer şifalardan daha çok tüyoya sahip olmakdır o yüzden bn tüm sunucuları dolaşıorum ve nasıl ws attıklarına bakıyorum çok şey öğrendim bugün bir ara gelicem beyaz köşke sni bulurum bir wsni izlerim
ResimResimResim
________________________________________________________________________________
Kullanıcı avatarı
dregoist
İskele Babası
İskele Babası

Başım üstüne kardeş gelirsen.benim de konu açmam bilgiçlik taslamak değil cevaplardan ve eleştirilerden bişey öğrenmekti amacıma da ulaştım bak senin öğrendiğin tiyoyu ben de öğrenmiş oldum.saygılar.
Kullanıcı avatarı
konfucyus
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen konfucyus »

Rukio yazdı: Ne desem bilemiyorum o kadar Mantıksızki
Hangi şifacı Ful yücelenle Kritiksiz 2500 vurdu ben vuramadım şahsen 1.5 ayda yücelen takıldım
Ful solucan hiç bi işe yaramaz zaten maximum zırh limiti %60 olucaktır o yüzde 4 parça solucan
Yeterlidir geriside Ardennler yada Tora tora olabilir eğer iyi kullanıyosanız karekterinizi Cevriyede olabilir
Kritik şifa basarsınız bence Şuan en iyi efsun zehirdir çünki kimse kullanmıyo karşındaki
Savaşçıların %70 i ateş hasar olucaktır

Benim eski şifacımı bilen bilir (: Nası ws yaptığımıda
Bırak sallamayıda charını 49 yap oynamayı öğren (:

Ayrıca hiç bi şifacı savaşçıya 1000 er 1000 er vuramaz ashab gelmeden bana göre
Çünki adamın zırhı var sakınması var defansif dövüşü var en fazla 800 olacaktır

Zaten iyi bi şifacı ws anlatıcaksa taktik veri item adı söylemez
Mesale ilk şifa şu canda şu kudretle basılır flan der ;)

Ful max hasar savaşçıda en fazla 2800 vurur kritiksiz 4000-4500 napıyosun sen
2 vuruşla yıkar o zaman :D heralde Şifacıları 1 lvl fare lerle karıştırdın (:

Arkadaşlar bence bu adamı dinlemeyin daha charı bile 49 değildir buna eminim :D

Rukioşifacı-Miralay
Beyaz Köşk

öncelikle bir sözle başlamak isterim : SAYGI GÖRMEK İSTİYORSAN EĞER SAYGI GÖSTERMEYİ BİLECEKSİN.

zira miralay; eğer şifacı isen ve 49 seviyede bir şifacı karakterin var ise savaşçılara karşı zırh eşyanın önemini daha iyi anlardın. dahada önemlisi ruh kalkanını hala %60 olarak varsaymazdın. çünkü ruh kalkanı 15 puan verildiğinde kullanılabilir zırh limiti % 70dir. denenmiş ve ispatlanmıştır hala tereddütün olursa eminönüne teşrif et konfüçyüs'ün şifacı konusunda bilgilendirdiği biri bana yardım edebilirmi de coğu kişiden bu gerçeği duy.

amacım kimseyi eleştirmek değil lakin ortaya atılan bir fikre saygısızlık eden olursa herdaim karşısında dururum.

dregoist arkadaşım açıklamaların gayet güzel ve mantıklı zira okuyup anlayabilene.
ama kanımca biraz bişeyler eklemek istiyorum. hatta biraz tüyo diyelim buna.

yetenekler konusunda hiçkimse aynı fikirde olmayabilir. ama benim size tüyom eşyalar konusunda olucak ki bunu muhakkak denemişsindir. ki bu tüyoyu zamanında davut paşamada vermişimdir ama sancak sunucusu eşyalar yönünden kıt olduğu için uygulamak biraz zor oldu :)

özel mesajla ulaşırsan bilgilendiririm.

konfüçyüs
kazanılmış hiçbir başarı tesadüf değildir.

Cahiller; cehaletlerini kendilerine verilen yetkiyi kullanarak örtbas etmeye çalışırlar....
Kullanıcı avatarı
ikvm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ikvm »

ahh ahhh be alper abim şu sunucudan bi kopabilsem eminönünüde tepe taklak edicem ama olmuor işte kopamıorum şu lanet sunucudan her seferinde bni çekecek bir şey buluor şimdide kp kasıoz günde en az 50 bin kp daha yeni başladık zamanla bayada çıkacak bu kp sayısı ama niyetim var eminönüne gelmeden gitmicem bu oyundan
ResimResimResim