Oyun içi cezaların artışı hk. ''Tartışma''

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
uLTrAsLaNnGs
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: DuMaNnN

Re: Oyun içi cezaların artışı hk. ''Tartışma''

Mesaj gönderen uLTrAsLaNnGs »

rdmxenkin yazdı:bende onu diyorum işte niye susturma veriyolar sınırsız ban veremiyolar oyuncu kaybetme korkuları var susturma 5 gün olmus 7 gün isterse 10 olsun ne olcak acılmıcak mı 10 gün sonra acılcak değişen ne olcak sadece bi hiç. Niye diğer oyunlarda sınırsız ban varda burda yok ?

Bence sen yazdıkları birdaha oku sen bunu cözüm sanıyorsun ama düşünemediğin bir yer var, bu adamı banlasan bile yenı karakter acar yıne yapicagini yapar bu onu daha fazla sinirlendirir. Halbuki susturma cezası onun oyundaki butun haklarını elınden alıyor yanlız kalıyor anlatabildim mi sen onu oyundan banlamamakla birlikte ona bandan daha buyuk bir ceza veriyorsun demek istediğim bu...
Ayrıca diğer oyun dediğin hepsi yabancı kökenli, Türklermi yonetiyo sanıyorsun herkezin bir sistemi var İkv nınde sistemi bu sekilde kurulmus ;)
Kullanıcı avatarı
rdmxenkin
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen rdmxenkin »

ne yani susturulunca baska karakter acamıyo mu ;) bunun çözümü bandır kişi düşüncek bu sefer
Eğerki banlanırsam elimdeki çarlardan olcam o zmn niye küfüür edim der. ama susturma olunca 5 gün veya 7 gün neyse zaman geççek acılcak sonuçta deyip söyliceni esirgemez
***EnKiN***Rdmxenkin***Rdmxenkinx***Rdmxfenerium***
Kullanıcı avatarı
uLTrAsLaNnGs
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: DuMaNnN

Mesaj gönderen uLTrAsLaNnGs »

rdmxenkin yazdı:ne yani susturulunca baska karakter acamıyo mu ;) bunun çözümü bandır kişi düşüncek bu sefer
Eğerki banlanırsam elimdeki çarlardan olcam o zmn niye küfüür edim der. ama susturma olunca 5 gün veya 7 gün neyse zaman geççek acılcak sonuçta deyip söyliceni esirgemez
Zaten ban yok demiyorum ki once sus akabinde ban ;)