haluk' un yeni aksiyonları

Anka sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
kuvaixinzibatiye
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Anka
Klan: Lodos

Re: haluk' un yeni aksiyonları

Mesaj gönderen kuvaixinzibatiye »

Blade yazdı:
kuvaixinzibatiye yazdı:
Blade yazdı:Selamlar...

Koray sana da herkese sordugum soruyu soruyorum.. Program kullanıyormusun kullanmıyormusun.
Birazcık haysiyetin Birazcık şerefin Birazcık delıkamlılıgın varsa cevap ver. Program Kullanıyormusun, Kullanmıyormusun.??????

Sen bunları Geç haluk.. sen ilk oalrak adam olmaya çalışş.....
Program kullanmayın Ayıptır Kuraldışıdır Haksızlıkdır. Demek adamlık ölçütü değildir Çocuk....
Kim Çocuk? Ben ortada Senden Başka Ağlayıp.. Sızlayan Bir Cocuk, Bir bebeK göremiyorum. Bu oyunda Onca DEV onca GM Onca TT Onca Forum Yöneticileri var.
Sana NE oluyorda Buradan Ağlıyorsun.

Artık Yeter Anladınmı. Bir Terslik Görüyorsan.
destek kısmından Belirtebilirsin.
Resim

Tek RaKiB'im [ DeV] FevziBeY
Bu Sabah Gittiğini Anladım. ağladım Sana Şarkı Yazdım Mutlu oL diye. sonsuz OL diye.
Kullanıcı avatarı
Blade
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Blade »

arminas yazdı:Burda bi hırsız varsa o da sensin haluk efendi önce borcunu öde ; edepsiz olanda sensiz çünki rahat durmuyorsun bizleri maden başında kesebiliyorsun ancak bu kadarıyla tatmin olabiliyorsun. Sen kimin program kullandığını bilemezsin ne belli senin kullanmadığın ??
Selamlar...

Program kullanan ları yönetim takip edip bulacak. Bir kişi bir maden başında 10 saat aynı yerde kıpırdamadan duruyorsa ve konusmalara katılmadan sadece maden çekiyorsa programdır diyebiliriz veya program diye şüphelenebiliriz. bu tip durumlarıda yonetıme bildirir incelenmesini isteriz bu her üyenin doğal hakkıdır. ben öyle yapıyorum sen de aynen benim yaptıgımı yap. eger program kullandıgım tespıtı ıle tek bir carım sılınırse 16 carım var seref ve namusum üzerine aynı anda silerim . benim bu yaptrıgımı yapacak yuregın varsa sen de yaz. Silecegini taahhüt et. Hodri meydan ,
güzel bi çark kurmussunuz bu carkı farkedeni istemiyorsunuz. haklısınız fakat bu böyle gıtmeyecek. hiç bir maden kimsenin tekelinmde değildir.
Saygılarımla...

Blade
Kullanıcı avatarı
arminas
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen arminas »

Senin kafan bu kadar çalışıyo diyebilecem sana hem rıdvanın çarlarından sanane onu git rıdvanla konuş senin ona ne verdiğin beni hiç ilgilendirez geçen yaptığın üretimlere sayıyordun bu gün rıdvanın çarlarını karıştırıyon ne fırıldak adamsın sen biraz erkek olda kıvırma
Kır evimin verandasındaki rüzgar gülüyüm ben , dokunma bana yüreğin küçükse
Kullanıcı avatarı
Blade
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Blade »

kuvaixinzibatiye yazdı:
Blade yazdı:
kuvaixinzibatiye yazdı:
Blade yazdı:Selamlar...

Koray sana da herkese sordugum soruyu soruyorum.. Program kullanıyormusun kullanmıyormusun.
Birazcık haysiyetin Birazcık şerefin Birazcık delıkamlılıgın varsa cevap ver. Program Kullanıyormusun, Kullanmıyormusun.??????

Sen bunları Geç haluk.. sen ilk oalrak adam olmaya çalışş.....
Program kullanmayın Ayıptır Kuraldışıdır Haksızlıkdır. Demek adamlık ölçütü değildir Çocuk....
Kim Çocuk? Ben ortada Senden Başka Ağlayıp.. Sızlayan Bir Cocuk, Bir bebeK göremiyorum. Bu oyunda Onca DEV onca GM Onca TT Onca Forum Yöneticileri var.
Sana NE oluyorda Buradan Ağlıyorsun.

Artık Yeter Anladınmı. Bir Terslik Görüyorsan.
destek kısmından Belirtebilirsin.
selamlar...
ben bildirdim uzatan üç beş kişi ... YARASI OLAN GOCUNSUN.......
Saygılarımla...

Blade
Kullanıcı avatarı
Blade
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Blade »

arminas yazdı:Senin kafan bu kadar çalışıyo diyebilecem sana hem rıdvanın çarlarından sanane onu git rıdvanla konuş senin ona ne verdiğin beni hiç ilgilendirez geçen yaptığın üretimlere sayıyordun bu gün rıdvanın çarlarını karıştırıyon ne fırıldak adamsın sen biraz erkek olda kıvırma
Selamlar...
tek bir iridyum peşinde kosmanın sebebi verecek cevabı olmayan aciz biri olmandan kaynaklanıyor.

O tek iridyumu kasamın en nadide yerinde saklıyorum. :)
Saygılarımla...

Blade
Kullanıcı avatarı
arminas
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen arminas »

Rıdvan arkadaşım diyorsun ya Adam olaydın rıdvan sana bırakırdı itemlerini Bana değil
Kır evimin verandasındaki rüzgar gülüyüm ben , dokunma bana yüreğin küçükse
Kullanıcı avatarı
Nocomment
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Nocomment »

Merhabalar
Forum kurallarının 2 nci maddesi gereği konunuz kilitlenmiştir.
................
bkz: 2. Kişisel tartışma şekline dönüşen konular kapatılacaktır. Uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte ya da konunun neden silindiğine yada taşındığına dair konu açılamaz.
...................