Yeter Artık...

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
iptaledildi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak

Re: Yeter Artık...

Mesaj gönderen iptaledildi »

DarkShare yazdı:
Adonis yazdı:şu forumda bir kerede oyun yapımcılarına GMlere yöneticilere hak verildiğini teşekkür edildiğini görmedim.Ya herşeyi çok basitmiş gibi anlatmayın.koca bir mmorpg oyunundan bahsediyoruz.ha diyince herşey gerçekleşmez.istediklerinizin olması için zamana ihtiyaçları var. ikv öldü ölecek denildiği sırada etkinliklerin tamamen yok oldugu bir zamanda hırsızların üçkagıtcıların düzenbazların boy gösterdiği bir anda Türk telekom ikvyi satın aldı. iyimi oldu bence gayet iyi oldu en azından eskisinden daha iyi.yeni leveller geldı hidra eklentisi geldi sıgınak-migrat geldi yeni item gözlükler geldi.ve benım en cok sevdiğim şikayet sistemi geldi.hani belki gerektigi gibi işlev göremiyor ama buda zamanla duzelecektir . oyunun beta dönemi ile şimdi arasında bir karsılastırma yapın. oyun gelişmiyor diyoruz ama aslında gelişiyor.kimine göre yavas kimine göre hızlı kimine göre ise oyun bitti.şükrünü bilmeyen rızkını bulamaz.kimse zorla ikv oynatmıyoda.kafasında silah dayanıp da zorla ikv oynayan varmı aramızda ?.bazı şeyleri görün arkadasar. destek verin.bu sekilde sadece köstek olursunuz.kalkıpta tılsımdaki bir oyuncunun sancak sunucusunu ve diğer sunucuları karıstırmasındakı mantıgıda anlamıs deilim. bırakın milleti kendi oyunlarına baksın.ha ben yönetim tamamiyle haklı demiyorum.illaki eksikler olacaktır. fakat oyunda 1-2 kisi yokki. hepsiyle ilgilenmeleri gerekmekte.eksik veya fazla.. sabır gösterin sadece sabır.fazlasınıda istemenin anlamı yok. fazlası yenı stres yenı duzensizlik demek..!

Tufan / Adonis

Basittir veya değildir. Bir oyun yapıcaksan önce hatasız bir oyun yapacaksın. Alel acela yapılan bir şeyden ancak böyle bir şey çıkar. 60/2 saat çalışma var dediler, lag olabilir dediler. Sabahtan beri lag var. Lütfen bana (yöneticileri, sistemi)
SAVUNMA!

begenmedıgın bir oyunu oynamak zorunda degilsin...lütfen degerini bilmiyosan OYNAMA
Resim

Kuklacı : bykOrbEs xxxbykOrbExxx bykOrbEsxxxşİfA OfBeeQAntiArzZ Adonis Tufann
Sancak : Cnquerorxtufann Cnquerorxadonis Şhadow Tkxxbykorbes Mctufann Tkxxadonis
Tkxxmanyak
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Tkxxmanyak »

aynen adonis arkadasımıza katılıyorum bu oyun oynadıqın baska oyunlara benzemez buqun su qelsin buqun bu qelsin senin düsünmediqin tek ince 1 eklenti için tüm veriler qözden qeciriliyor baska 1 verilere zarar vermemesi qöz önünde tutularak islem yapılıyor bilmem dkkatınızı cektimi ama bu yeni gelen miqrat ve sıqınak uzun zamandır hazırlanmıs ama yapılan denemeler testler sonucu 11 haziran qününe kdr ancak hazır olmus Yönetim bizim kötülüqümüzü düsünmez arkadaslar bundan emin olun

aLem Buysa kraL ßiziz . .

Tkxxmanyak TkxxseuLkinq Cnquerorxmanyak

Nami diqer eFsane..
Resim

HaYaTı KorKaraK YasıyOrsaN. Sadece İzLiyeceKsİN. . !
Kullanıcı avatarı
DavuTT
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Lodos

Mesaj gönderen DavuTT »

insan oğlu çiğ süt emmişdir

önüne 10 gün 3 tas çorba koy ve yan gelip yapmasını söle
20.. gün önüne 2 tas çorba koy neden az diye sorar bu kadar gelio elimden sn yan gel yat
30. gün 1 tas çorba koyar ben bunla nasıl doyacam der bu kadar çorbamız idare et sen yan gel yat
31. gün çorba yok ndn yok der kükrer alışmış her gün önüne çorbanın gelmesine

fakat şunu düşünüomuki o çorbayı önüne getirmek için neler yapıo o gidip bakdın mı anladın mı

sen sadece içdin içmene ve yan gelip yatmana bişi dedimi o sadece senin varlığından hoşnut kaldı 1 kere otur demesine rağmen 1 gününü ayırıp çalışsaydın 1 gün daha önüne 3 tas çorba gelirdi

bunu hepimiz bilioruz ama çiğ süt emmişiz gözümüzün görmediğini var kabul etmeyiz onalr o younu yaparken neler çekdini bilmeyiz hiç gidip sordukmu nasıl yapıolar neyle yapıolar ne kadar kazanıyolar sadece plus atmak yetiomu hangi biriniz bu duruma böyle bir bakış açısı ile bakdınız.
...
Kullanıcı avatarı
iptaledildi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen iptaledildi »

DavuTT yazdı:insan oğlu çiğ süt emmişdir

önüne 10 gün 3 tas çorba koy ve yan gelip yapmasını söle
20.. gün önüne 2 tas çorba koy neden az diye sorar bu kadar gelio elimden sn yan gel yat
30. gün 1 tas çorba koyar ben bunla nasıl doyacam der bu kadar çorbamız idare et sen yan gel yat
31. gün çorba yok ndn yok der kükrer alışmış her gün önüne çorbanın gelmesine

fakat şunu düşünüomuki o çorbayı önüne getirmek için neler yapıo o gidip bakdın mı anladın mı

sen sadece içdin içmene ve yan gelip yatmana bişi dedimi o sadece senin varlığından hoşnut kaldı 1 kere otur demesine rağmen 1 gününü ayırıp çalışsaydın 1 gün daha önüne 3 tas çorba gelirdi

bunu hepimiz bilioruz ama çiğ süt emmişiz gözümüzün görmediğini var kabul etmeyiz onalr o younu yaparken neler çekdini bilmeyiz hiç gidip sordukmu nasıl yapıolar neyle yapıolar ne kadar kazanıyolar sadece plus atmak yetiomu hangi biriniz bu duruma böyle bir bakış açısı ile bakdınız.

ben :P
Resim

Kuklacı : bykOrbEs xxxbykOrbExxx bykOrbEsxxxşİfA OfBeeQAntiArzZ Adonis Tufann
Sancak : Cnquerorxtufann Cnquerorxadonis Şhadow Tkxxbykorbes Mctufann Tkxxadonis
Kullanıcı avatarı
magnetik
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen magnetik »

hımm bide ben biseyler diyim burda tartısan arkadaslar ıkı farklı görus var ıkınızınkıde dogru yanlıs degıl .ben cok uzun zaman önce bıraktım oyunu ara sıra 5-10 dk lıgına gırerım.ama hep takıp ederım gelsımelerı forumu vs.oynadıgımdan mı degıl oynayacagımdan mı degıl.sadece asamaları izledim.nelerın ne kadar surecte yapıldıgını.
bazı arkadaslar dıyorkı hersey görundugu kadar kolay degıl evet degıl hemde hıc kolay degıl. Ama senın her ay cebınden veya annenden baandan aldıgın o plus parasını kazanmak cok mu kolay ? sen o para ıcın ne kadar calısıyosun yarım gununu veya 1 gununu feda etmıyomusun calıstıgın yerde emekse emek sende harcıyosun gercekcı bakıyosak böylede bakın .
Ben betada da oynadım sonrasındada bugunde.. ılk basladıgından bu gune kadar olup bıten herseyı butun sureclerı gözden gecırebılyıorum ve soruyorum 2-3 defa köklu bı degısım oldu oda tutmadı (bence) bunye becerı mevzusu var hangı olnlıne oyuda karakter puanlamasını bılgısayar otomatık yapıyo ha otomatık olacaksa ben bu karakterı nasıl yönlendırcem .eskiden bu yoktu sacma bı sebepten böyle olması gerektıgı söylendı ve oldu .boyun egildi .
Ne yazıkkı bu oyunda da ıstekelr dogrultusunda hareket edılmesı gerektıgını dusuuyorum . senın benım ıstekelrım göz onune alınmadıgı zaman kım neye göre oynuyacak gm ler oturup kendı oynamıyo bu oyunu.onların tek amacı kar elde etmek kazanc saglamak.
Destek se destegın en kralını ıkv playerları zaten verıyodur .Oynadıgım sürec icerisinde bir cok arkadasıma önerdım .ama plus alarak mılete önererek anlatarak olmuyo ben oynadıgım oyunda haksızlıga ugrayıp sorunumu anlatak kımse bulamıyorsam ılettıgım sıkayetlere bır cevap gelmıyorsa hırsızlar benden haklı duruma gelıp benım sesımı kesıyorsa her ay plus ını alan arkadasım beklenenı göremıyorsa destek vermek ne kadar dogru .
Oyunda yeni bölge isteyen olabilir bana kalırsa ne bölge ne bisey sadece bir sıkıntım oldugu zaman benım dınlenmem ve para verıyosam verdıgım paranın karsılıgnı görmem.Ne yazıkkı hersey artık böyle kımse kımse müsama göstermez
Herkezi kendiniz gibi görmeyin alttan da bi yere kadar alınır destekte bi yere kada verılır plusta bi yere kadar oynanır oyunda zevk vermıyosa bi yere kadar oynanır.
Ya arkadas sorarım ben bu 49 lwl gelmeden önce er meydanı gelmeden önce oynuyodum yakında gelecek gelecek dıye az bekletmedıler ha bu gun ha yarın olamdı bı dahakı aya sorun cıktı bılmem ne kadar dıyerek tam 1 seneden fazla beklettıler en fazla sınır oldugum dönemdı ama yınede laf yoktu ıyısını yapsınlar bız beklemeye razıyız dedık.
bir lonca sıstemı betadan bu yana gelemezmı en cok beklenen sey neden hep ertelenır alt yapımı yok ? ne yok ?neden gelemez bı acıklama ?kolay degıl elbet ama onda köklu degısım guncelleme bölge geldı vs. bi o gelemedi sormak isterim acıkcası .

kımse evet zorla sılah zoruyla oynamak zorunda degıl bu oyunu.ben ne gm e nede yönetıcı ye yapımcısına hak vermek tesekkur etmek zorndada degılım.
Bence hak yeterınce verıldı onlar bıze ne kadar hak verdı dedıkelrımızı uyguladı tesekkur ettık yaptıkalrı ıcın onlarda bıze para verdıgımız, oynadıgımı ıcın ettı.sonra edılen tesekkur ler hep kuru kuruya .cıkıyo bırı yok katıldıgını ıcın yok bılmem ne ıcın tesekkur ederız desteklerınzı ıcın bıze guvendıgınız ıcın bılmem ne .bende edeyım tesekkur ne olcak havaya herkez bırbırıne edıyo bısıyler :)

kımse sıtem felan etmedım kımseyece cevap vermedım yazık oldu sadece bu kadar güzel bı icerigi olan gelecegi olan bi oyunun bu sekılde yönlendırılmesı .Az daha playerlara karsı duyarlılık gerısı zaten kendiliğinden gelecektir.

ne uzun yazı oldu yahu ben olsam okumazdım okuyan olursa gözlerine saglık .

Emektar Charlar :)
CaNNeR
SaTaNiSsT
Magnetik
Büyütech
Gkbxxmagnetik
Gkbxxmagnetık
Kullanıcı avatarı
Garbajosa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Garbajosa »

Caner çok uzun yazmışsın ben özetliyim canımın içi :D
İKV Oyuncuları İKV' ye sahip çıkıyor ama İKV Yönetimi Oyuncularının değerini bilmiyor. 700 bini aşkın oyuncudan söz ediliyor 200 bini geçmez İKV oynayanların sayısı.
Kullanıcı avatarı
magnetik
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen magnetik »

ya bırak bi sunucunun max kapasıtesını bılmyıorum ama sanmıyorum o kadarda olacagını neyse konumuzu o degıl canımın içi :D

bak bu oyunun ızleyecegı yol bundan sonra böyledır yapcak bısey yok olmadıgı ıcın ben ve arkadaslarım oynamıyoruz bari benim gibi dusunenler ıcın beta dönemındekı gıbı yetenek puanlamasını ve karakter puanlamasının bizim tarafımızdan yapıldıgı cift hasarların oldugu 29 lwlde olsa olur :D (meteor bölgesı emıönü labirent ve antrepo bize kafi) :D yeni bi setup yenı bi server kursunlar madem (yapmazlar böyle bisey ama ben idda ediyorum suanki player sayısını 2 ye katlar :D )

ben beceriye yüklenip hizli dövüsü yüksek tutarak pvp atmak istiyorum arkadas cektimmi elemnt cift hasarlari aldimmi palami elime o oyundan keyiflisi olmaz . tabi onun tadini alanalr bilir siz dersinizki ne sacmaliyo bu bosver yazdım ölesine biseyler iste :D:D
Emektar Charlar :)
CaNNeR
SaTaNiSsT
Magnetik
Büyütech
Gkbxxmagnetik
Gkbxxmagnetık
VaLe
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen VaLe »

Yürü be Caner ne güzelde anlatmışsın oyunun eski ve güzel halini :D Ama hiç umutlanma ne o eski ve güzel hali gelir nede o eski ortam gelir :D

Gkbxxvale & Vale