Oº°‘¨ нυηχℓση¢αѕι уєηı güη¢єℓ ѕαуƒαѕı (уєηι) ¨‘°ºO

Tılsım sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
avsareli
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Re: Oº°‘¨ нυηχℓση¢αѕι уєηı güη¢єℓ ѕαуƒαѕı (уєηι) ¨‘°ºO

Mesaj gönderen avsareli »

Yeni yapılanmanız ve yeni loncanız hayırlı uğurlu olsun.İnşallah bu çerçeve içerisinde aradığınız dostluk ve arkadaşlığı bulursunuz. Yaradan yar ve yardımcınız olsun ...

Ahmet BOZ.
Kullanıcı avatarı
avsareli
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Nedenben yazdı:Resim
Lonca AçıLış Tarihi : 14/05/2010

Lonca Kurucu Ve Başkanı :../ §ensizimsen:
Hunxbaşkan © Hunxhaşin ©
Hunxloncasi GunceL Kadrosu :..
Resim
ResimHunxkorkux®---Savaşcı[FORUM SÖZCÜSÜ]
ResimHunxatom®---Savaşcı [ÜYE ALIM SORUMLUSU]
ResimHunxçığlık®---Savaşcı[ÜYE ALIM SORUMLUSU
ResimHunxlazkopath®---Savaşcı
ResimHunxdahılya®---Savaşcı
ResimHunxflaket®
ResimHunxmadalyon®
ResimHunxşifa®
ResimHunxpamukşeker®
ResimHunxkartal®
ResimHunximam®
ResimHunxbeyazıt®
ResimHunxbluestar®

®Bu Kadro Dışında HunxLoncasına Ayit Kimse Yokdur Başka ÇarLardan MesuLiyet KabuL Etmıyoruz*

HunxLoncası Yenı GunceL Lonca KuraLLarı :..

Resim

1.Lonca ÜyeLeri Sohbet İçerisinde İken (Küfür,Hakaret), Vb. İçeren Sözler Kesinlikle KuLLanmıcakLardır Aksi Takdirde Lonca YetkiLiLeri Tarafından Ortak Karar Alınarak Para Cezasına Ve UzakLastırma Cezasına Maruz KaLıcakdır.
2.Karşı KıLana Lonca Adını Taşıyan Hunx İsimLi Carı İLe İstek Üzerine KesinLikLe Karizma Vermicektir (Yasakdır)..
3.BeLirLenmiş oLan TopLantıLara Saatinde Ve Gününde Lonca Üyesinin KatıLması Mecburidir.Kişi GeLemicegi TopLantıya Mazeretini Yönetici
KişiLere BiLdirmek ZOrundadır BiLdirmeyenLer Lonca YetkiLiLeri Tarafından Ortak Karar iLe(Para) Cezasına Maruz KaLıcakdır.
4. Madur OLan Ve Çarını Kasmakda ZorLuk Ceken 'Lonca Üyesi' Yardım İstendinde Yardımına Koşmak ZOrundadır..
5.Lonca Üyesi Loncadan AyrıLdığında Hunx'AdLı Çarını SiLmek Zorundadır.
6.BeLirtiLen Lonca KuraLLarına Uymuyan Lonca ÜyeLeri BeLirLi ŞekiLLerde UyarıLır Devamını TekrarLadığında Lonca YetkiLiLeri Tarafından Para Ve uzakLaştırma CezasınaCarptırıLır.
7.Lonca İçerisinde YapıLacak Ve YapıLmakda OLan EtknLikLer GizLi TutuLmak Zorundadır.
8.Lonca ÜyeLeri Arasında Cıkacak oLan TartışmaLar Büyümeden Lonca YetkiLiLerine uLaşmak ZorundadırLar.
9.Lonca İçerisinde 2 Haftada Bir TopLanıcak oLan Para Lonca ÜyeLerinin EksikLerini TamamLamaya Ve Bu Sisteme YöneticiLer Tarafından Karar VeriLicekdir.
10.Lonca Hakkındaki YapıLan EtkinLikLer Ve Duyacagı BiLgiLeri Lonca İcerisindeki ArkadaşLarıyLa PayLaşmak ZOrundadır.
11.Lonca Kara Listesinde oLan Üye Veya Loncaya Yardım Ettiği Lonca Üyesi UyarıLmak Sızın Loncadan UzakLaştırıLıcakdır.
12.Lonca KıLanı aLınan Ortak KararLar NıteLigende (Arz) oLarak BeLirLenmiştir.
13.Lonca Çarına Uzun Süredir Girmediği Takdirde UyarıLır.Uymadıgı Tespit EdiLdiğinde UzakLaştırma Cezası aLır.
14.[En ÖnemLi KuraL]Her Ne oLursa OLsun Lonca İcerisinde Ortak Karar VeriLmeden Hiçbir ŞekiLde Loncada Yeni FaLiyet,DisipLin,Ceza,Vb.GerçekLeşmicekdir Yetkisi Ne OLursa OLsun..!
15.Yukardaki BeLirtiLen MaddeLere Lonca ÜyeLeri Uymak ZOrundadır.

Resim
HunxLonca KurucuLarı
Sensizimsen - Haşin - Attomkarınca
Resim
BURDA BİR İMLA HATASI VAR DİKKAT EDERSENİZ FARK EDİLİRResim
Kullanıcı avatarı
Mertkan
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Börteçine

Mesaj gönderen Mertkan »

19 MAYIS ATATÜRK Ü ANMA VE GENÇLİK SPOR BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Resim
Resim

Resim

[right]Mertkan UĞURLU[/right]
(Lonca tanıtım sayfası ve başvuru formu için lütfen resime tıklayınız.)
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Lonca: HUN

Mesaj gönderen Nedenben »

cansever18181 yazdı:Lonca sayfanız hayırlı olsun arkadaşlar
özellıkle sayfayı hazırlayan arkadası tebrik ediyorum cok hoş ve düzenlı olmuş 8-) 8-) 8-) 8-)

Resim

_______________________________________________________________________________________________________________
Menderesx
Isırıkalırr
Kurtlarxltexasll
Timurlarxsıfacı
Türkxxkursun

Benim için şehir bomboş,seviyorum sonu bilmeyen yolda gitmeyi.. (Avaramu) =)
GuzeL Yorumun Icın tskLer ayrıca Beyenmene Cok sevındım SaoL :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

avsareli yazdı:Yeni yapılanmanız ve yeni loncanız hayırlı uğurlu olsun.İnşallah bu çerçeve içerisinde aradığınız dostluk ve arkadaşlığı bulursunuz. Yaradan yar ve yardımcınız olsun ...

Ahmet BOZ.
#@!? Ecmaın SaoL Kardesım ALLAH Razı OLsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Mertkan yazdı:19 MAYIS ATATÜRK Ü ANMA VE GENÇLİK SPOR BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
SaoL Senınkıde KutLu OLsun
Resim
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Resim
Lonca AçıLış Tarihi : 14/05/2010

Lonca Kurucu Ve Başkanı :../ §ensizimsen:
Hunxbaşkan © Hunxhaşin ©
Hunxloncasi GunceL Kadrosu :..

ResimHunxkorkux®---Savaşcı[FORUM SÖZCÜSÜ]
ResimHunxatom®---Savaşcı [ÜYE ALIM SORUMLUSU]
ResimHunxçığlık®---Savaşcı [ÜYE ALIM SORUMLUSU]
ResimHunxlazkopath®---Savaşcı
ResimHunxdahliya®---Savaşcı
ResimHunxflaket®---Savaşcı
ResimHunxmadalyon®---Savaçcı
ResimHunxşifa®---Şifacı
ResimHunxpamukşeker®---Şifacı
ResimHunxkartal®---Savaşcı
ResimHunximam®---Büyücü
ResimHunxbeyazıt®---Şifacı
ResimHunxbluestar®---Savaşcı
ResimHunxasi®---Savaşcı
ResimHunxbarbie®---Şifacı
ResimHunxayışığı®---Savaşcı
ResimHunxkadawra®---Büyücü

®Bu Kadro Dışında HunxLoncasına Ayit Kimse Yokdur Başka ÇarLardan MesuLiyet KabuL Etmıyoruz*

HunxLoncası Yenı GunceL Lonca KuraLLarı :..

Resim

1.Lonca ÜyeLeri Sohbet İçerisinde İken (Küfür,Hakaret), Vb. İçeren Sözler Kesinlikle KuLLanmıcakLardır Aksi Takdirde Lonca YetkiLiLeri Tarafından Ortak Karar Alınarak Para Cezasına Ve UzakLastırma Cezasına Maruz KaLıcakdır.
2.Karşı KıLana Lonca Adını Taşıyan Hunx İsimLi Carı İLe İstek Üzerine KesinLikLe Karizma Vermicektir (Yasakdır)..
3.BeLirLenmiş oLan TopLantıLara Saatinde Ve Gününde Lonca Üyesinin KatıLması Mecburidir.Kişi GeLemicegi TopLantıya Mazeretini Yönetici
KişiLere BiLdirmek ZOrundadır BiLdirmeyenLer Lonca YetkiLiLeri Tarafından Ortak Karar iLe(Para) Cezasına Maruz KaLıcakdır.
4. Madur OLan Ve Çarını Kasmakda ZorLuk Ceken 'Lonca Üyesi' Yardım İstendinde Yardımına Koşmak ZOrundadır..
5.Lonca Üyesi Loncadan AyrıLdığında Hunx'AdLı Çarını SiLmek Zorundadır.
6.BeLirtiLen Lonca KuraLLarına Uymuyan Lonca ÜyeLeri BeLirLi ŞekiLLerde UyarıLır Devamını TekrarLadığında Lonca YetkiLiLeri Tarafından Para Ve uzakLaştırma CezasınaCarptırıLır.
7.Lonca İçerisinde YapıLacak Ve YapıLmakda OLan EtknLikLer GizLi TutuLmak Zorundadır.
8.Lonca ÜyeLeri Arasında Cıkacak oLan TartışmaLar Büyümeden Lonca YetkiLiLerine uLaşmak ZorundadırLar.
9.Lonca İçerisinde 2 Haftada Bir TopLanıcak oLan Para Lonca ÜyeLerinin EksikLerini TamamLamaya Ve Bu Sisteme YöneticiLer Tarafından Karar VeriLicekdir.
10.Lonca Hakkındaki YapıLan EtkinLikLer Ve Duyacagı BiLgiLeri Lonca İcerisindeki ArkadaşLarıyLa PayLaşmak ZOrundadır.
11.Lonca Kara Listesinde oLan Üye Veya Loncaya Yardım Ettiği Lonca Üyesi UyarıLmak Sızın Loncadan UzakLaştırıLıcakdır.
12.Lonca KıLanı aLınan Ortak KararLar NıteLigende (Arz) oLarak BeLirLenmiştir.
13.Lonca Çarına Uzun Süredir Girmediği Takdirde UyarıLır.Uymadıgı Tespit EdiLdiğinde UzakLaştırma Cezası aLır.
14.[En ÖnemLi KuraL]Her Ne oLursa OLsun Lonca İcerisinde Ortak Karar VeriLmeden Hiçbir ŞekiLde Loncada Yeni FaLiyet,DisipLin,Ceza,Vb.GerçekLeşmicekdir Yetkisi Ne OLursa OLsun..!
15.Yukardaki BeLirtiLen MaddeLere Lonca ÜyeLeri Uymak ZOrundadır.

Resim
HunxLonca KurucuLarı
Sensizimsen - Haşin - Attomkarınca
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

avsareli yazdı:Yeni yapılanmanız ve yeni loncanız hayırlı uğurlu olsun.İnşallah bu çerçeve içerisinde aradığınız dostluk ve arkadaşlığı bulursunuz. Yaradan yar ve yardımcınız olsun ...

Ahmet BOZ.
Bıde AcıkLama Getıreyım Bı Mevzuya ImLa hatası OLdugunu BıLıyorum Ancak Resmı yaptıgım Sıtede (I) harfını Gostermedıgınden DoLayı (İ) Harfını KuLLanmak Zorunda KaLdım :D Zaten OkuyanLarın AnLıcagını Dusundum Ama Okadar Zahmete KatLanıp Okudugun Icın SaoL :D
Resim
Kullanıcı avatarı
avsareli
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Nedenben yazdı:

Ahmet BOZ.
Bıde AcıkLama Getıreyım Bı Mevzuya ImLa hatası OLdugunu BıLıyorum Ancak Resmı yaptıgım Sıtede (I) harfını Gostermedıgınden DoLayı (İ) Harfını KuLLanmak Zorunda KaLdım :D Zaten OkuyanLarın AnLıcagını Dusundum Ama Okadar Zahmete KatLanıp Okudugun Icın SaoL :D

İMLA hatası derken (ı) ve (i) harflerini dememiştim ...

Karanlığın yerine (karalığın) yazmışsın onu belirtmek istedim ;)
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

avsareli yazdı:
Nedenben yazdı:

Ahmet BOZ.

İMLA hatası derken (ı) ve (i) harflerini dememiştim ...

Karanlığın yerine (karalığın) yazmışsın onu belirtmek istedim ;)

Evet Sımdı Farkettım :) SaoL
Resim
Kilitli