herkes bi fikir sunsa oyun daha güzel olur

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Re: İkv dükkan yeni ürün gelecekmi ?

Mesaj gönderen Sonne »

Sence gelecek mi :d
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
hattihumayun
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen hattihumayun »

yeni bölge çalışmaları bitsin onla birlikte gelir dostum
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

hattihumayun yazdı: 19 Oca 2024 15:00 yeni bölge çalışmaları bitsin onla birlikte gelir dostum
vay be yeni bölge için çalışmalar varmış he :')
Kullanıcı avatarı
istanbulunsesi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen istanbulunsesi »

Oyunu geliştirici ekibini bırak, denetleten ekibi bile yok. Oyunun üretim kısmında olan bir Allah'ın kulu yok.

Oyunculuktan gelen destek takımı var sadece. O da 3-5 kişi. Malum kişiler. Denetleyen falan olmadığı için istedikleri gibi at koşturuyorlar.

Oyundaki balansı bozan kişilerde büyük bir ihtimal bu şahıslar. Ciddi bir denetim yapılsa patlarlar herhalde. Oyun içi alışveriş, sosyal medya alışverişlerinden iyi para kazanıyorlardır.

Nerden biliyorsun diye soran olanlara: DENETİMİN YAPILMADIĞI HER YERDE, BELLİ BİR SÜRE SONRA YOLSUZLUK BAŞLAR.

Hadi geçmiş ola :)

Ey gidi Afrasiyab ve Nerull. Oyunu ayakta tutan iki kişiydi. Iyun ve oyuncu bölümünde. Yenilik yine yoktu ve bundan daha uzun sürelerde yoktu ama oyunda denge, ahlak ve adalet vardı...
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Gereken Öneriler tavsiyeler hk.

Mesaj gönderen scorper »

Gereken Öneriler Hk.

Merhaba sayın yöneticiler,

Kasa ve çantalar artık yer yetmiyor ikv dükkana biraz daha kasa arttırıcı yapılamazmı? Setler dirençler hasarlar çok fazla item sığmıyor genelde kasa çarları açmak zorunda kalıyoruz.

2. Öneri Grup bölgeleri artık biraz daha kolaylaştırılamazmı ? Örneğin çemberli taşdaki çırakların deprem etkileri kaldırılsa sürekli kutup açıp durmasak ve belli bir süre hareketsiz kalmasak daha iyi olmazmı ?

3. Çift Ma hız tüm sınıflara geri gelse npcden veya yeni çıkan bir grup bölgesinden maraton ayak düşürsek gerçekten yürü yürü antilop iksirle bile yavaş kalıyor.

4. Akçeler zamlandı biliyorsunuz ilerde tekrar zam gelirmi? Bunun için İkv dükkana yeni ürünler eklenemezmi?
Örneğin ikv karakter tipi değiştirme hakkı ek ilave kasa hakları belli ücret karşılığı tılsım veya item alma hakkı gibi vs vs?

5. Karaköyde slotlar biraz daha arttırılamazmı ve hakir bb komser biraz daha erken kalkamazmı? Sonuçta bazen bb ile 2 veya 3 grup ile kesiliyor açık alanda gerçekten bos kasan insanlar var zaten günde zar zor reçete düşüyor biraz daha erken kalkamazmı?
Bu gibi şeyler geliştirmeler değil basit şeyler isteseniz olur bu söylediğim önerilerden birini bile yapsanız oyuna can gelir can saygılar.
Kullanıcı avatarı
DavuTT
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Sancak

Re: OYUNDAKİ MESAJLAŞMA PENCERESİ ÇOK KÜÇÜK

Mesaj gönderen DavuTT »

Oyunun çözünürlüğünü düşür :D veya ikv asistan indir
...
Kullanıcı avatarı
istanbulunsesi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen istanbulunsesi »

istanbulunsesi yazdı: 19 Oca 2024 15:41 Oyunu geliştirici ekibini bırak, denetleten ekibi bile yok. Oyunun üretim kısmında olan bir Allah'ın kulu yok.

Oyunculuktan gelen destek takımı var sadece. O da 3-5 kişi. Malum kişiler. Denetleyen falan olmadığı için istedikleri gibi at koşturuyorlar.

Oyundaki balansı bozan kişilerde büyük bir ihtimal bu şahıslar. Ciddi bir denetim yapılsa patlarlar herhalde. Oyun içi alışveriş, sosyal medya alışverişlerinden iyi para kazanıyorlardır.

Nerden biliyorsun diye soran olanlara: DENETİMİN YAPILMADIĞI HER YERDE, BELLİ BİR SÜRE SONRA YOLSUZLUK BAŞLAR.

Ey gidi Afrasiyab ve Nerull. Oyunu ayakta tutan iki kişiydi. Iyun ve oyuncu bölümünde. Yenilik yine yoktu ve bundan daha uzun sürelerde yoktu ama oyunda denge, ahlak ve adalet vardı...

Birileri uyanmaya başlamış demekki... Güzel...
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen scorper »

istanbulunsesi yazdı: 29 Şub 2024 17:47
istanbulunsesi yazdı: 19 Oca 2024 15:41 Oyunu geliştirici ekibini bırak, denetleten ekibi bile yok. Oyunun üretim kısmında olan bir Allah'ın kulu yok.

Birileri uyanmaya başlamış demekki... Güzel...
;)
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Oyunda aslında anlam katan şeylerin çoğu yalan edildi. Mesela maden toplamak ifliss phil gibi şeyler keserek çeşitli materyaller bulmak, saate gidip xenotim kasmak gibi gibi. Mesela her şey kopyalandığı sürece hol bölgesinin hiçbir anlamı kalmıyor.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
YokSatanNihilist
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen YokSatanNihilist »

TOLGARDA yazdı: 01 Mar 2024 03:31 Oyunda aslında anlam katan şeylerin çoğu yalan edildi. Mesela maden toplamak ifliss phil gibi şeyler keserek çeşitli materyaller bulmak, saate gidip xenotim kasmak gibi gibi. Mesela her şey kopyalandığı sürece hol bölgesinin hiçbir anlamı kalmıyor.
Yönetim, bütün bölgelerin aktif olarak kullanılması için Karaköy reçetelerine phili tılsımlı parfüm alaşım pençe gibi şeyleri koyarak görevini zaten yaptı. Oyuncular işin hilesinin peşinden koşarak oyunu oynanmaz hale getirdi.
Yönetimin hatası şudur ki; bu kopya gibi yıllardır yapılan hataları düzeltmemek ve bu konuda çalışmamak.
Kimse kalmadı nasıl düzeltecekler, yapamazlar edemezler diyen kişilere cevaben; yıllardır bizi oyundan soğutan hatalardan birinin daha çok yakın bir zamanda fixlendiği göstermek isterim. Bknz. Büyük holdeki oyundan atma hatalarının çözülmesi.

Şu an için bütün iş oyuncularda bitiyor. Teknik ekibin çok aktif olamadığı bir oyunda hile yapmak oyunu bitirmeye çalışmaktır.

Bu hileyi bulan, yayan ve satanlara hukuki yaptırımlar uygulanmalıdır ki, bir daha böyle şeylere yeltenenler peyda olmasın.