Oyun hakkında ki genel düşüncelerimiz.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ikizler92
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Re: Oyun hakkında ki genel düşüncelerimiz.

Mesaj gönderen ikizler92 »

Oyuna Hiç bir yenilik eklenmemesine ve her hangi bir yeniliğin gelmesine imkansız gözüyle bakılan seviye sınırı arttığında her karakter için 3 er yeni yetenek bile ekleyecek yaratıcılığı sergilemediğiniz başta kopya olmak üzere bir çok oyun hatasına çözüm bulamadığınız hiç bir geleceği olduğuna inandıramadığınız bu oyunda sayın yöneticiler size soruyorum

3 AYLIK PLUS PAKETİNİZE 250 TL VERECEĞİMİZE GERÇEKTEN İNANDINIZ MI ?
Kullanıcı avatarı
Externorum
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Solitudo Aeternitatis

Mesaj gönderen Externorum »

Akçeye yapılan bu zamlardan sonra oyundaki tüm kopya maden, materyel, bono ve iksirleri silmenizi bekliyoruz artık. Madem oyunu oynamak için bu kadar para vereceğiz, en azından kopyalardan kurtulalım da verdiğimiz emek bir işe yarasın değil mi?
Erlik (59)
Arçura (59)
Externorum (59)
Kullanıcı avatarı
okan54kaplan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Terk İ Diyar

Mesaj gönderen okan54kaplan »

Adamlar aktarımı açmıyor kardeşim açıklama yapmıyorlar orti kış uykusundan kalkarsa bişiyler yazacak onu bekliyoruz sen ne anlatıyon be abla gözünü seviyim be abi
Sayın kendini vazgeçilmez sananlar. Vazgeçtiklerim referansımdır.

Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen scorper »

Biliyorsunuz akçelere çok büyük zam yapıldı.Yönetim şunu düşünüyor olabilir ilerde alışılıp oyun sistemi tekrar eski kalabalığına döner. Eğer böyleyse yanlış düşünüyorlar. Çünkü çoğu insan şu saatten sonra bırakır. Kesin bırakır.Veya aktarımların açılmasını bekler elden çıkarmak için.

Şimdi size sunacağım bakın yöneticilerim değerli yöneticilerim. Sonra haklı çıkacağım şu genç kardeşinizin yazdıklarını lütfen okuyun ve artık bunları yapın yapmassanız geç olacak herkes bırakıcak bak.

Önerilerim şunlar bu öneriler sayesinde oyuna tekrar geri dönüş olur akçeler zamlı olsa bile evet ben ve ekibim döneriz.

İkv dükkan gibi bir nimetimiz var. İKV dükkan komple yenilenmeli. İçine karakter tipi değiştirme özelliği konulmalı.

VE Tek tıkla tüm setlerin giyilebileceği karakterlere tek seferde giydirilebilen özellik gelmeli. Örneğin elek seti var fizikde tek tıkla tüm kasadaki elek setleri takabilecek makine atınca tek tek setlerle ugraşmıcak.

Şu iki özellik için bile geri dönen olur.

Daha bitmedi. İsportacıda item vb ürünler satılmalı.

Ne gibi mesela? Akçeyi yükledik. Artık tılsımlar ve iksirler akçe karşılığı isportacı gibi karakterlerde satılabilsin.

Örnek 1 can ıksırı almak istediğimde 400 400 satsın bana tüm iksirler kaldırılsın çantalardan ama kaldırılırkende fazla fazla iksir çekmeye alıştı millet bi zahmet akçeyle daha fazla alalım en azından 400 400 idael.

Met 23 gibi tılsımlar isportacıya konulsun akçe karşılıgı.

Bazı item be gözlüklerde akçe karşılıgı konulsun.
Yada ikv dükkana akçeyle çekilebilen yeni gözlükler gelsin.

Yani demem oki zamın karşılığını verin bu yeni sistem bile oyuncuları anında toplamaya yeter bile lütfen artık çok geç olmadan oyuncular bırakmadan yenilik yapın..... Saygılar sevgiler
Kullanıcı avatarı
okan54kaplan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Metin2 PVP Servermi kardeşim burası ? Adam Met2-3'ü İşportacıdan alıcaksa büyük hol bölgesinin anlamı ne ? Hadi onu geçtim dükkandan ful set alınabilinirse eğer ozaman metin2 gibi Tecrübe yüzüğü gelsin 500 TL ye 1-59 Level olsun Anında ahahaha :) Tip değiştirmeye gelinirse şayet bazı sunucularda oyuncular boss kaçırıyor ve kimse kaçıranı sevmez haliye grubada almaz adam nickini değişir gruba girer ama tenha sunucularda adamı tipinden anlarsın e tip değişmeside gelirse adamın zırtapoz olup olmadığını nasıl anlayacağız :) Millet gitsin Üçgen saç şekli kassın fullesin sonra tipini beğenmedim bunun ben desin ey gidi :D

scorper yazdı: 17 May 2023 17:43 Biliyorsunuz akçelere çok büyük zam yapıldı.Yönetim şunu düşünüyor olabilir ilerde alışılıp oyun sistemi tekrar eski kalabalığına döner. Eğer böyleyse yanlış düşünüyorlar. Çünkü çoğu insan şu saatten sonra bırakır. Kesin bırakır.Veya aktarımların açılmasını bekler elden çıkarmak için.

Şimdi size sunacağım bakın yöneticilerim değerli yöneticilerim. Sonra haklı çıkacağım şu genç kardeşinizin yazdıklarını lütfen okuyun ve artık bunları yapın yapmassanız geç olacak herkes bırakıcak bak.

Önerilerim şunlar bu öneriler sayesinde oyuna tekrar geri dönüş olur akçeler zamlı olsa bile evet ben ve ekibim döneriz.

İkv dükkan gibi bir nimetimiz var. İKV dükkan komple yenilenmeli. İçine karakter tipi değiştirme özelliği konulmalı.

VE Tek tıkla tüm setlerin giyilebileceği karakterlere tek seferde giydirilebilen özellik gelmeli. Örneğin elek seti var fizikde tek tıkla tüm kasadaki elek setleri takabilecek makine atınca tek tek setlerle ugraşmıcak.

Şu iki özellik için bile geri dönen olur.

Daha bitmedi. İsportacıda item vb ürünler satılmalı.

Ne gibi mesela? Akçeyi yükledik. Artık tılsımlar ve iksirler akçe karşılığı isportacı gibi karakterlerde satılabilsin.

Örnek 1 can ıksırı almak istediğimde 400 400 satsın bana tüm iksirler kaldırılsın çantalardan ama kaldırılırkende fazla fazla iksir çekmeye alıştı millet bi zahmet akçeyle daha fazla alalım en azından 400 400 idael.

Met 23 gibi tılsımlar isportacıya konulsun akçe karşılıgı.

Bazı item be gözlüklerde akçe karşılıgı konulsun.
Yada ikv dükkana akçeyle çekilebilen yeni gözlükler gelsin.

Yani demem oki zamın karşılığını verin bu yeni sistem bile oyuncuları anında toplamaya yeter bile lütfen artık çok geç olmadan oyuncular bırakmadan yenilik yapın..... Saygılar sevgiler

Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen scorper »

Dostum bunda gülecek dalga geçilcek bir durum yok bak sana anlatayım hak verirsin vermessin orası ayrı.

Büyük holun anlamı ne diyorsun anlamımı kaldı artık?
Zaten holdeki boslar azaltıldı. Ora bitti zaten kopyalarda olunca uğranmıyor oraya.

Bence çok mantıklı millet tılsım satacağına ikv dükkan satsın herkeste alır ikv kazanır.

Ben tüm itemler satılsın demiyorum zaten.

Hol gibi bir saçmalık grup bölgelerinde serbest grup bölgesi ne saçmalıktır allah aşkına kimse girmiyor zaten item atmıyor diye yine 6 kişilik giriliyor.
Kullanıcı avatarı
okan54kaplan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Yani mantıklı kopyayı bir anda bitiremezler ki zaten kopyalanan kopyalanmış, Ama İşportacıda 3. Kademe tılsımlar yerine 1. Kademe tılsımlar konulursa Reçeteleri Vesaire Akçe ile örneğin Met2-1 9 Adet Alıp üretebilirsin maden kopyalanmış insanlarda binlerce var Reel Paraya satılmaktansa İKV MARKET KAZANABİLİR. VE BELKİ DÖNEN PARAYLA GELİŞTİRMEYE YÖNELİK PROJELER OLABİLİR Bir yandan iyi bir yandan kötü. Kitle belli olduğu için üstüne düşmekte istemiyorlar ki yönetimde haklı 3-5 kişi var diye insanlar neden yorsunlar kendini biz böyle çıkışıyoruz ama yönetim tek bir mesajda kendini öyle bir haklı çıkartırki millet tıp olur kalır :)

scorper yazdı: 17 May 2023 22:36 Dostum bunda gülecek dalga geçilcek bir durum yok bak sana anlatayım hak verirsin vermessin orası ayrı.

Büyük holun anlamı ne diyorsun anlamımı kaldı artık?
Zaten holdeki boslar azaltıldı. Ora bitti zaten kopyalarda olunca uğranmıyor oraya.

Bence çok mantıklı millet tılsım satacağına ikv dükkan satsın herkeste alır ikv kazanır.

Ben tüm itemler satılsın demiyorum zaten.

Hol gibi bir saçmalık grup bölgelerinde serbest grup bölgesi ne saçmalıktır allah aşkına kimse girmiyor zaten item atmıyor diye yine 6 kişilik giriliyor.

Kullanıcı avatarı
Extraction
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Extraction »

Sevgili yöneticiler oyunun gidişatı açılmayan bloklar yeni ortaya çıkan hileler 5 kat artan akçe fiyatları vb. durumlar hakkında ne zaman bilgi vermeyi düşünüyorsunuz?
Ve en önemlisi sürekli yaşanan oyuncu kaybının önüne nasıl geçeceksiniz?
Eski Bir Lodos Sevdalısı
Kullanıcı avatarı
IKVFATALITY
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Game Of Karaköy

Mesaj gönderen IKVFATALITY »

Lütfen geçen seferki gibi önünüze geleni banlamayın. 2 hafta yalandan ban yedim geçen sefer.
Eminönü: onix - onixx - oonix
sukrucan
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen sukrucan »

Ne yapacaklarını bilmiyorlar ki neyi açıklasınlar